Şimdi Ara

İtunes 110 tl kredi kartımdan çekti yardım lütfen (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
25.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ümidini kırmak istemem ama şu durumda bilerek ve isteyerek oyun içi içerik almış gözüküyosun. Oyun içerisinde şifreni sorarsa oyun, bil ki oyun içi içerik satın almaktasın. Ve şifreni girmiş olmak demek bunu kabul etmiş olmak anlamına geliyor. Apple'ın hizmet koşullarında da bu yazılı. Yani itunes hesabını açarken bunu peşinen kabul etmiş sayılıyosun.
    Paranı geri alabiliceğini sanmıyorum umarım daha sonra daha dikkatli olursun.
    Geçmiş olsun.
  • sanal kart kullanın hayattı yaşayın.
  • Ayfon kullanan adam 65 dolar için forumlarda başlık açar mı ulen?
  • Yapcak bişi yok gibi.Bari oynayın oyunu:)
  • benim sanal kart bilgilerim yazılı sürekli 25 tl bulundururm sanal kartta fazlasınıda çekemez zaten ;)
  • 2.kez soruyorum,kredi kartı bilgilerimi nerden değiştire bilirim?
  • Sanal kart kullanın muhakkak...
  • quote:

Ayfon kullanan adam 65 dolar için forumlarda başlık açar mı ulen?

Bir de bunun şu versiyonu var iphone almışsın kılıfa 50 lirayı mı çok görüyosun.
    Ne zaman bu saçma mantaliteden kurtulacak yurdum insanı merak ediyorum
  • Sanal karti nasil ediniyoruz ?
  • az da çekmemiş insafsızlar. bir oyun için üstelik oyunun kendiside değil level açmak vs basit ötesi işlemler için o kadar paramı çekilirmiş. bilinçli olarak ona 60-70 dolar veren kişi sayısı çok çok çok azdır. resmen sizin durumunuza düşecek-avlanacak insanlar için o tarz şeyleri koyuyorlar oyuna.

110 tl ye günümüz oyunlarından 3 tane key alınır be. pes11-nfs hot pursiut-black ops.

neyse sağlık olsun ne diyelim.

Geçmiş olsun tekrardan.
  • bankanıza başvurun onlar size gerekli yardımı yapar sanal kart için.
  • burda söz konusu banka ile görüştüm. müşteri hizmetleri bana olayı belirten şekilde dilekce ile bankanın faks merkezine faxlamamı söyledi. elimden geleni yapıcam daha öncede başıma böyle bir olay geldi bir makina aldım üstelik şifre girerek dükkandan 900 tl lik işlemdi bana paramı geri iade edecez dediler 1 ay geçti ben ödemeyi yaptım fakat iade etmediler ben aldığım makinayı geri vermiştim. müşteri hizmetlerini aradım. başımdan geçenleri faxladım sonra 4 gün sonra bu halde paramı iade etti sistem elemanlarda durumu görünce hemen aradılar işte yatırıyoruz felan dediler artık ne oldu bilemiyorum yatırdılar sonra 1 hafta sonra banka tekrar geri döndü bana parayı gönderdiklerini borç olarak yansıtalım mı dediler bende kabul ettim. burda bakacağım durum nasıl gelişecek. 8 yıldır kartlarını kullanıyorum her ay düzenli ve yüksek düzeyde harçamam var. limitimde oldukça yüksek artık en son iş kapatırım derim ve kapatırımda. başka kart mı yok ki 2 kart kullanıyorum. 1 kartta düşmüş olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: senturk041

burda söz konusu banka ile görüştüm. müşteri hizmetleri bana olayı belirten şekilde dilekce ile bankanın faks merkezine faxlamamı söyledi. elimden geleni yapıcam daha öncede başıma böyle bir olay geldi bir makina aldım üstelik şifre girerek dükkandan 900 tl lik işlemdi bana paramı geri iade edecez dediler 1 ay geçti ben ödemeyi yaptım fakat iade etmediler ben aldığım makinayı geri vermiştim. müşteri hizmetlerini aradım. başımdan geçenleri faxladım sonra 4 gün sonra bu halde paramı iade etti sistem elemanlarda durumu görünce hemen aradılar işte yatırıyoruz felan dediler artık ne oldu bilemiyorum yatırdılar sonra 1 hafta sonra banka tekrar geri döndü bana parayı gönderdiklerini borç olarak yansıtalım mı dediler bende kabul ettim. burda bakacağım durum nasıl gelişecek. 8 yıldır kartlarını kullanıyorum her ay düzenli ve yüksek düzeyde harçamam var. limitimde oldukça yüksek artık en son iş kapatırım derim ve kapatırımda. başka kart mı yok ki 2 kart kullanıyorum. 1 kartta düşmüş olur.

arkadasim iyi güzel yazmissinda hatayı yapan sensin fatmagülün sucu ne ? (müşterisi oldugun bankanın) Hemen faturayı ona kesiyorsun. Adamlar kredi kartı vermis size bir hizmet saglıyor. Sizin hatanızdan dolayı alışveris yapılıyor. Ki alternatif olarak sanal kart cıkardılar limitini online olarak ayarlanan Siz iade etmezlerse ödemeyi kartı iptal ederim diyorsunuz. Düşünün o bankanın kart operasyon bölümünde çalışıyorsunuz. Böyle bir müşteri sikayeti geldi size karşı tarafa söylemesenizde içinizden ne gecer.?

Eger hala kart hesabınızda bekleyen provizyonlardaysa size yardımcı olabilirler. Ama banka onay verdiyse eger ödeme tutarı büyük olsaydı sizi satıcıya yönlendirmek zorunda kalırdı. İyi bir müşteriyseniz yani banka acısından iyi belki size kıyak olarak böyle bir ödeme yapar aksi halde yapmaz yapmasıda beklenemez.

• bankaya başvurmak yeterli amma uzattınız yaw
  • sanal kredi kartı kullanmak gerekli arkadaşlar

normal kredi kartı çok tehlikeli bu durumda
  • Çok geçmiş olsun gerçekten! Bende şimdi kredi kartı bilgilerimi store hesabımdam sildim! Birşey satın alıcak olursam iki dakikaya girerim yine ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReeaLs

arkadasim iyi güzel yazmissinda hatayı yapan sensin fatmagülün sucu ne ? (müşterisi oldugun bankanın) Hemen faturayı ona kesiyorsun. Adamlar kredi kartı vermis size bir hizmet saglıyor. Sizin hatanızdan dolayı alışveris yapılıyor. Ki alternatif olarak sanal kart cıkardılar limitini online olarak ayarlanan Siz iade etmezlerse ödemeyi kartı iptal ederim diyorsunuz. Düşünün o bankanın kart operasyon bölümünde çalışıyorsunuz. Böyle bir müşteri sikayeti geldi size karşı tarafa söylemesenizde içinizden ne gecer.?

Eger hala kart hesabınızda bekleyen provizyonlardaysa size yardımcı olabilirler. Ama banka onay verdiyse eger ödeme tutarı büyük olsaydı sizi satıcıya yönlendirmek zorunda kalırdı. İyi bir müşteriyseniz yani banka acısından iyi belki size kıyak olarak böyle bir ödeme yapar aksi halde yapmaz yapmasıda beklenemez.

Anlaşılan banka çalışanısınız yukarıda mesajımı okuduysanız benimistem dışı olarak veya yalnışlıkla yapılan bir işlem diyorum ve onay vermiyorum internet ve sanal ortamda vazgeçmek diye bir uygulama vardır sanırım ayrıca itunes da da problem ve rapor diye bir kısım var dı orayada başvurdum sonucu görecegiz neden 110 tl durup dururken vereyim ki çocuğuma harcarım o parayı çocuğumun hakkını yedirmem yalnışlıkla bile yaptıysam . sonuçta internetten defalarca alış veriş yaptım bunuda cözeceğim inşallah.

• Uslu bir çocuk olursanız sizde şirinleri görebilirsiniz derlerdi, meğer yalanmış hepsi !
  • itunes kullanmayı tam anlamıyla öğrenmeden kredi kartıyla apple store hesabı açmayın.Free hesap iyidir
  • Kredi Kartı bölümünde Sanırım Free bölümü var bir ürün satın alınmak istediğimde KK giriyorum. İş bitince de KK Siliniyor ben Tr hesabını öyle. kullanıyorum...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.