Şimdi Ara

İTÜ mü Piri Reis mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba gemi makineleri işletme müh. okumak istiyorum fakat bu iki üni arasında kaldım.Bu gün iki yeri de gezdim kafamı karıştıran olaylar şu İTÜ deki alt üst ilişkisinin oluşu ek olarak kampüs ortamı daha kötü gibi ama sonuçta İTÜ bu ve denizcilikte adını yazdırmış bir üniversite öte yandan Piri Reis de bu alt üst ilişkisi yok ve kampüs ortamı mükemmel ötesi ama İTÜ kadar iyi değil ne yapsam bilemedim ne önerirsiniz???

• Sgns12 kullanıcısına yanıt
    PRÜ'de iş garantisi var. DUİM için İTÜ bitmiş PRÜ şuan en iyisi. Ama GMİM için nasıl bilemiyorum. Ben arkadaşlara sormuştum, GMİM için ikisi de iyidir dediler. YTÜ' de iyidir onu neden düşünmüyorsun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ChiefOfficer kullanıcısına yanıt
    Hocam ytü hem çok uzak hemde forma istiyorum ben.Koskoca İtü O kadar düştü mü hocam ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam orada okuyanlar bile gelmeyin diyorlar ben kime sorsam PRÜ diyor. Hatta bu sektörde adı geçen iyi konumdaki kişilerle de konuştum, şuan İTÜ sektörde olabilir ama yerini PRÜ alacak dediler.

Bu söylediklerim DUİM için geçerli, GMİM için durum nasıl bilmiyorum.

• ChiefOfficer kullanıcısına yanıt
    Hocam valla delircem Prü dekide buraya gelme diyor anlamadım artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam kimse bulunduğu yerden memnun değil bence size en çok katkı yapabilecek yeri seçin ve de istemediğiniz yere sırf iyi dediler diye gitmeyin istediğiniz yere gidin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.