Şimdi Ara

İTÜ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sıralamam 13,600 Endüstri Mühendisliği istiyorum lakin makas çok açık olduğundan YTÜ'den başka tercih yapamıyorum.Birkaç arkadaşım İTÜ İşletme Mühendisliği bakabilirsin dedi. Endüstri ile İşletme Mühendisliği farkları nelerdir? Genel olarak nasıl kabiliyetlerin bulunması lazım İşletme Mühendisliği yazacak birinde, ve de İşletme Mühendisliğini önerir misiniz İTÜ olduğundan kafamı çok kurcalıyor. Teşekkürler

• 16k’dan ben de yazmayı düşünüyorum bana gelmez ama olsun mesajım bulunsun konuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13rose 1 kullanıcısına yanıt

bi bilgin var mı kanka bölüm hakkında? sorduğum soruları instadan falan cevaplayabilirsen süper olur.

• barb0ni kullanıcısına yanıt

Yok hocam endüstriye benzer olduğunu biliyorum

• Ytu endustri itu isletme arasinda kalip duzce tip secmiştim djdhdndn

• Mytime pleiades kullanıcısına yanıt

kanka ben de ikisi arasındayım ne yapsam bilemedim araştırmış mıydın hangisi daha avantajlı diye İTÜ'yü duyunca hemen İTÜ'ye kaçasım geliyor ama ne yapacağımı bilemedim

• Hocam pratikte pek farkları yoktur gibi geliyor belki endüstri işin üretim kalite vs kısımlarının bulundurmasıyla farklıdır okulun sitesinden ders planlarını karşılaştırmanızı ve youtube kanalındaki bölüm tanıtımlarına bakmanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sirkete bağlı calistigin yer sanirim ama endustri daha isin icinde diye biliyorum ama issiz kalma korkusuyla ikisini de secmedim tabi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.