Şimdi Ara

itü bilgisayar vs bir sene mezuna kalıp boun bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

itü bilgisayar vs bir sene mezuna kalıp boun bilgisayar

(En Son Oy Tarihi: 27.7.2022)
Giriş
  • Arkadaşlar bu sene tercih vermedim itü bilgisayar gelebilme ihtimali vardı onun yerine 1 yıl hazırlanıp boun yazmayı düşündüm bu arada kazanacağıma inancım tam bir aksilik olmazsa farzedin ki kazandım sizce doğru bir karar mı vermişim. 1 yıl boun için kaybetmem sizce hata mı oldu ?

• tabiki yanlış karar vermişsin,tartışmam bile,ytü pc falan olsa neyse,itü dediğin okulun boundan aşağı kalır yanı olduğunu pek sanmıyorum hatta boğaziçinin abartıldığını da düşünüyorum ayrıca mühendislik eğitimini itüden daha iyi alabileceğin bir okul var mı acaba,sanmıyorum ama tercih senin tabiiki,her şey gönlünce olsun

• Arada bı fark yoktu keşke foruma felan sorup itu yazsaydın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kanka niye böyle atraksiyonlara giriyorsunuz ki yaz geç işte

• Bu riski almaya değmez bence itü bilgisayar da gayet iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer şanslı olup ek tercihte kontenjan açılırsa yapıştır bu baya riskli

• Gryffindorrr kullanıcısına yanıt

değmez mi hocam kazanacağımdan eminim 1 yıl boun için değer gibi geldi.

• tabiki yanlış karar vermişsin,tartışmam bile,ytü pc falan olsa neyse,itü dediğin okulun boundan aşağı kalır yanı olduğunu pek sanmıyorum hatta boğaziçinin abartıldığını da düşünüyorum ayrıca mühendislik eğitimini itüden daha iyi alabileceğin bir okul var mı acaba,sanmıyorum ama tercih senin tabiiki,her şey gönlünce olsun

• kanka kazanacağımdan eminim ya benim öğrenmek istediğim 1 sene boun için değmez mi riski yok kabul et

• idealist04 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam kazanırsın ama 1 yıl feda etmeye değer mi işte onu sen bilirsin kimse sana sen itulusun bogazicili arıyoruz demicek ki :) ikiside trnin en iyi okulları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gryffindorrr -- 25 Ağustos 2021; 1:55:39 >
  • risk yok hocam ona göre düşün sadece 1 yıl kayıp için değer mi onu merak ediyorum

• Gryffindorrr kullanıcısına yanıt

sormamın bir sebebi de bu açıkcası

• idealist04 İ kullanıcısına yanıt
    İTÜ kaliteli okuldu knk yine ek tercihleri kolla belki şansın olur . Geçen sene çok iyi okullarda bile boşta kalan yer vardı . Ama emin ol değmez yani ha İTÜ ha Boğaziçi ha Koç hepsi en iyi üni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gryffindorrr -- 25 Ağustos 2021; 1:57:59 >
  • RiversintheSeas kullanıcısına yanıt
    Hayda

• ilk 350 deki 80 öğrenci ile birlikte okumak çok farkeder diye düşündüm hocam

• RiversintheSeas kullanıcısına yanıt
    Adam bizi trolluyomus sabahtan beri bide ciddi ciddi yazıyoruz

• İTÜ bilgisayar geliyorsa 1-2k arasında bir şey yapmışsındir ki 1k yapan adam ile 100.olan adam arasında minicik farklar oluyor zaten,2 soru daha fazla yapabilmek için bu riski almak çok saçma bence.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.