Şimdi Ara

İTÜ 4.88 / 100 ortalama ve hocanın tepkisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
2.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sınavın ortalaması : 4.88

Hocanın tepkisi :

İTÜ  4.88 / 100 ortalama ve hocanın tepkisi

• Hepsini A yapsalar 20 falan alirlardi keriz bunlar. Hocanin da kufurbaz haydoya donmesine gerek kalmazdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani demiş ki sınavda sıçmışsınız ortalama gg olmuş bu durumu bi değerlendirip en kısa zamanda size haber vericez korkmayın demiş de o son banana lı bi deyim mi ne anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pilotbeyBG -- 17 Mayıs 2021; 15:34:44 >
  • Fazla dikkat çekiyorsun, yapma.

• sınav tekrarlanmazsa size olacakları soyleyeyim.

merak etmeyin yazın dersi tekrar acarız derler ogrencıler de ona gore hareket eder ve sonrasında tabii ki o ders acılmaz seneye tekrar alın derler İTÜ  4.88 / 100 ortalama ve hocanın tepkisi 

• ulan bizim bölümde normal dönemde 16 ort olan bi sınav vardı. ne tekrar edildi, ne geçme sınırı 40'ın altına düşürüldü, hiçbişey yapılmadı. 40 ı geçenler geçti (ki bu bölümün %20 25 i falan) geri kalanların hepsi kaldı.

• itü en zor okullardan biri diyorum senenin başından beri

bazı kesimlerce yok çok kolay diye bana tepki gösteriyorlar bir anlam veremedim

• @NIGGA_BRUH

YTÜn de çok zor okullardan biri

zaten itü ve ytü en zor okullardan biri mühendislik anlamında

• Dedi forumun en bilgilisi ama aslında en bilgisizi. İTÜ  4.88 / 100 ortalama ve hocanın tepkisi 

• quote:

Orijinalden alıntı: pilotbeyBG

yani demiş ki sınavda sıçmışsınız ortalama gg olmuş bu durumu bi değerlendirip en kısa zamanda size haber vericez korkmayın demiş de o son banana lı bi deyim mi ne anlamadım

çok sinirlenmek demek deyim manasında ama heyecanlanma anlamı da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 100net100k -- 17 Mayıs 2021; 16:40:32 >
  • saolun hocam

• çok iyi ya şkfdşdfsakşl

• Hocanin 4.88 ortalamayi görünce 1 gün filan zevkten uyuyamayip sonra bu maili yazdığına o kadar eminim ki

• özyeğinde oluyo mu reis bunlar. benim bünye iki ay boyunca bi sınavdan yirminin altında almayınca sıkıntı çıkarıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

Olabilir. Yaz okulu demek para demek

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.