Şimdi Ara

[İTÜ - 2011 Girişliler Buraya] -- [Ana Konu] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.633
Cevap
7
Favori
92.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alonso...

quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Devamsızlık 61 oldu

65 e doğru

Ha gayret

• beyler ilk dönem hazırlık sınavını verip ikinci dönem boş kalacaklar için itü de bir çalışma varmış,harç yatırmamakla ilgili bilgisi olan var mı?
  • Yarın ki Mid-Year sınavı kaçta olacak bilen var mı?
    Reading hocamız sınav saati farklı olabilir dedi kafam çok karıştı. Bu sınav cumulative sınavı saatinde(öğlenciler için 1 vs) mi olacak?
  • Bitmedi mi la okul ?
  • Yarın Proficiency'nin 1. aşamasına girecek olanlara başarılar. :)
  • Ya bana Calculus II'ye de Zerrin Şentürk gelmiş.

CC-DC'ye talimiz gene
  • quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

Yarın Proficiency'nin 1. aşamasına girecek olanlara başarılar. :)

Telefonla girmek yasak mi sinava?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.C.C®

quote:

Yarın Proficiency'nin 1. aşamasına girecek olanlara başarılar. :)

Telefonla girmek yasak mi sinava?

Yasak. Hatta cep telefonlarını toplayıp masanın üstüne koymuşlardı geçen yıl.
  • Uykum gelmiyor.Sabahlayıp girecem sınava galiba.Sınav vakti dikkatim dağınık olmaz inş. Ocak profu kolay oluyor diyorlar doğru mu? Ona güvenerekten geçerim ya diyorum. Sene boyunca 2 quize çalıştım 2sinden de 50 aldım çalışmadıklarımda 80 aldım .Hayatım yarım senesi boşa gitmiş hissediyorum.(Geçemezsem 1 sene boşa gitmiş olacak)
  • Bizim Proficiency (Ocak 2011) kolay sayılırdı. Genelde ocaktaki Proficiency'ler diğerlerine göre biraz daha kolay oluyor.
  • @Alacakaranlık

Hocam bu proftan 75i geçince herhangi bir dersten muaf olma söz konusu mu? Ben mesela 75i geçince ing101 atlayıp direkt ing102 alacağız diye biliyordum? Ama arkadaş 75in altında kalırsan 101, geçersen 102 alıyorsun ders sayısında herhangi bir azalma yok diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selkêt

@Alacakaranlık

Hocam bu proftan 75i geçince herhangi bir dersten muaf olma söz konusu mu? Ben mesela 75i geçince ing101 atlayıp direkt ing102 alacağız diye biliyordum? Ama arkadaş 75in altında kalırsan 101, geçersen 102 alıyorsun ders sayısında herhangi bir azalma yok diyor

75'in altında puan alanların alacağı ING dersleri: ING101 + ING102 + ING201
    75 ve üstünde puan alanların alacağı ING dersleri: ING102 + ING103 + ING201

Sonuçta yine 3 tane ING dersi alacaksınız.
  • 43 ile geçtim ilk aşamayı. 2. aşama nasıl oluyor bilgi verebilecek olan var mı? sanırım 20 almak yeterli oluyormuş en az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalMania7x -- 13 Ocak 2012; 16:21:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalMania7x

43 ile geçtim ilk aşamayı. 2. aşama nasıl oluyor bilgi verebilecek olan var mı? sanırım 20 almak yeterli oluyormuş en az.

Hazırlık sınıfını atlamak için toplamda en az 60 almalısın; ama 2. aşamadan da en az 20 almak zorundasın.

2. aşamadaki baraj olmasaydı 17 puan alman yeterli olacaktı; ama baraj olduğu için, en az 20 puan alman şart.

Eğer 2. aşamadan en az 32 puan alırsan, toplamda en az 75 puan elde ediyorsun. Bu da lisans eğitiminde ING101 yerine ING102 dersinden başlamana neden oluyor.
  • Var mı hiç harf notu açıklanan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Something

Var mı hiç harf notu açıklanan?

FIZ101EL AA
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.ali20

quote:

FIZ101EL AA

DC alan gördüm ya FIZ101EL'den, laboratuvarı mı yaktı naptıysa

• quote:

FIZ101EL: AA

BLG231E: Finali pazar günü ama, büyük bir ihtimalle FF.
  • quote:

quote:

FIZ101EL: AA

BLG231E: Finali pazar günü ama, büyük bir ihtimalle FF.

Belli olmuyor hocam, Midterm'de 90 aldım Python'dan, finalde çakıldım sanırım CC gelirse sevincem
    Aynı şekilde finalden çok iyi yaptığını iddia eden bir arkadaşım var,vizesi 21'di, bakalım göreceğiz

Python: CC, hatta belki DC
    C: BB-CB-CC
    Calculus: BB-CB-CC-DC herşey olabilir şu an Zerrin hocanın sağı solu belli olmaz.
    Lineer Cebir: CB-CC-DC-DD bunun finali bugündü, ne yaptığımdan emin değilim.
    Fizik: CC diye tahmin ediyorum.

Gözetime kalmamam lazım, bu yüzden C ve Calculus en kötü CB olmak zorunda bakalım. 65-70 civarı alsam yetecek.

Bizde de hiç ortalama arttırıcı ders yok yav.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Selkêt

@Alacakaranlık

75'in altında puan alanların alacağı ING dersleri: ING101 + ING102 + ING201
    75 ve üstünde puan alanların alacağı ING dersleri: ING102 + ING103 + ING201

Sonuçta yine 3 tane ING dersi alacaksınız.

Teşekkürler hocam yani ders sayısında azalma filan yok .75i geçersek daha kasacak ing102 geçmemek daha mı güzel ne?Ders planlarında english course diye farklı şekilde yazmış. Not ortalamasına etkisi var de mi? English course = ing 101 ya da 102 oluyor seviyeye göre?

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.