Şimdi Ara

Itouch 2g ile 3g arasındaki fark

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben 8 gb itouch 3g almaya karar verdim. Ancak alırken 2g ile 3g arasındaki farklar nelerdir nelere dikkat etmeliyim? Özellikle kutusunda 3. jenerasyon olduguna dair bir yazı var mı? Benim gördügüm resimlerde öyle bir şey yoktu.

• Fark yok. Hangisi ucuzsa onu al.
  • Yazılımsal bir fark varmış sanırım. Garantili almayı düşündüğüm için yazılımıyla bir oynama yaptıgımda garanti kapsamı dışında olmuyor mu?
  • Part no ve Model nosuna bakarak anlayabilirsin.

2g 8gb Part No:MB528LL/A Model No:A1288
    3g 8gb Part No:MC086LL/A Model No:A1318

Not: 3g olanlar 3.1 yazılımıyla geliyor diğerleri ise 2.1 sanırım. Tek farkları bu ve bu yükseltmeyi sende kolayca yapabilirsin. Yanlış birşey yaparsan bile kolayca restore edebilirsin. Garantilik durum olmaz yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 30 Kasım 2009; 20:29:29 >
  • Tek fark şu 2G:2.2.1 sürümle 3G:3.1.1 sürümle geliyor.Arkadaşın da dediği gibi hangisi ucuzsa onu al
  • Faturasıyla alırsan, her türlü 1 yıl garantili olur. Gerçi çok olağan dışı 1 durum olmadıktan sonra garantiye ihtiyacının olacağını sanmıyorum. Ben elektronik ürün alırken garanti aramam, fiyat uygun olsun yeter.
  • Çok teşekkürler. Bir de içinde 3-4 gb lık oyun ve uygulama olacaga benziyor. Bu uygulama ve oyunlar sayesinde ipod kasılır mı acaba? Daha çok internet ve oyun için alacagımdan dolayı bunu da sormak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_gungor

Çok teşekkürler. Bir de içinde 3-4 gb lık oyun ve uygulama olacaga benziyor. Bu uygulama ve oyunlar sayesinde ipod kasılır mı acaba? Daha çok internet ve oyun için alacagımdan dolayı bunu da sormak istiyorum.

Kasılmaz.
  • Bir de iphoneların arkası baya bir çizliyor. Ipodların da çiziliyordur diye düşünüyorum. Kılıf olarak da pek bir şey begenmedim. Invisible shield ların da tam oturmadığı, baloncuklar oluştuğu söyleniyor. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? invisible shield kullanan var mı aranızda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan_gungor -- 30 Kasım 2009; 20:45:30 >
  • Silikon kılıf kullanma da ne kullanırsan kullan
  • Ben invisible kullanıyorum ve o kabarcıklar oluşuyor cümlesinin devamında "birkaç gün sonra kayboluyor" gibi bir ibare olmalı. Baloncuklardan ziyade ipodun bombeli olan kısımları iyi yapışmıyor. Ben o kısımları maket bıçağı ile kestim ve şimdi yapışmayan yer yok. Ama onun yerine aşağısaki ürünü de alabilirsin.

http://www.focalprice.com/IA113B/Hard_Back_Case_Cover_for_iPod_Touch_2nd_Gen_Black.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 30 Kasım 2009; 20:52:19 >
  • Evet silikon kılıf çok kötü gözüküyor. Bir de böyle laçkalaşıyor sanırım bir süre sonra. Parmağını içinde gezdiren bir arkadaşım vardı da
  • Bombeli kısmı derken? Kenarları mı? Zaten oralarının çizilme gibi bir olayı yok sanırım. Yerle temas eden kısmı çizilebilir yani, fazla bi atraksiyon yaşamazsanız. Linkteki kapak da hoş duruyor. Ancak onu gg de falan bulma şansım vardır değil mi? Amerikadan sadece onu getirsem kargo masrafı astarından pahalı olacak
  • Amerikadan değil. Çin menşeili bir site ve kargo parası yok yani beleş Toplamda $1.85
  • Öyle mi? Çok iyiymiş. Havaleyle falan olmuyor değil mi bu? Kredi kartım yok da ya da kredi kartıyla bu işleri yapıp komisyon alan insanlar var mı?
  • Valla işin o kadar ayrıntısını bilmiyorum ama yurtdışı olduğu için havale falan olmaz sanırım. Mecbur kredi kartı lazım. İstersen bir arkadaşına verirsin 3 lirayı o istetir Sakız parası gibi oldu 3tl Ben alıp sana hediye ederdim ama kart limitim dolu.
  • Yan apartmana kargo yaptırsan bile üründen daha pahalıya gelir valla :) 20 $ üstüne izleme numarası da veriyolarmış. Napalım artık al-sata başlarız bu vesileyle
  • Paypal hesabı ve kredi kartı gerekir.
  • paypal hesabına para aktarırken paypal bir komisyon alıyor muydu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan_gungor -- 30 Kasım 2009; 21:40:53 >
  • Paypal para aktarımında 1-2 tl komisyon alıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.