Şimdi Ara

FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM! (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.124.461
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • itopya dan monitor alan varmı? yeni kampanyada olan 5000 tl lik viewsonic monitorden almayı dusunuyorum ancak ölü piksel cıkarsa prosüdürleri nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

itopya dan monitor alan varmı? yeni kampanyada olan 5000 tl lik viewsonic monitorden almayı dusunuyorum ancak ölü piksel cıkarsa prosüdürleri nelerdir?
    aoc satıs politikasına gore direkt değişim yapıyormus. (kanun bu yonde...)

viewsonic iade de alabılır değişimde yapabılırmıs. İTOPYA açıklaması.

firma karar verıyormus yanı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

aoc satıs politikasına gore direkt değişim yapıyormus. (kanun bu yonde...)

viewsonic iade de alabılır değişimde yapabılırmıs. İTOPYA açıklaması.

firma karar verıyormus yanı .

Alıntıları Göster
    valla hocam vatana filan gelirmiki diye bekliyesim var.biliyorsunuzki vatanda satın alacagınız monitor u test edip oyle alabiliyorsunuz. olu piksel cıkınca direk değişim yapılıyor magaza icinde.bunlar sattıkları monitorde olu piksel cıkarsa cok uğraştırırlar.mağlum sabıkalı site artık.
  • İnstagram'dan geri sayım paylaştınız ve 7 de doldu. Kampanya mı olacak sitede bir değişiklik yokta?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

valla hocam vatana filan gelirmiki diye bekliyesim var.biliyorsunuzki vatanda satın alacagınız monitor u test edip oyle alabiliyorsunuz. olu piksel cıkınca direk değişim yapılıyor magaza icinde.bunlar sattıkları monitorde olu piksel cıkarsa cok uğraştırırlar.mağlum sabıkalı site artık.

Alıntıları Göster
    İstanbul daysanız bunlar da şubede açıp değişim yapıyor.
    Netten aldığın için iade de edebilirsin. Değişimle ugraşmak yerine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size garip bir şey söyleyeyim, bu İtopya denen firmadan efsane cuma indiriminde Corsair K95 Platinum speed switch'li bir klavye aldım. Klavye geldi iyi güzel, bir açtım paketi, daha 1 dakika olmamış test etmek isteken numlock tuşundaki enter tuşunun basmadığını fark ettim. Aynı hafta içi 28.11.2019 tarihinde İtopya'ya gidip ürünü teslim ettim. 20 gün geçti, bana diyorlar ki biz servis işlemi yapmıyoruz, ya yasada yazıyor, senin ne yaptığın beni ilgilendirmez. Sana teslim ettikten sonra 20 gün olan yasal süre başlıyor. 1 aydır klavyem yok. İtopya'dan uzak durmanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

Fiyatlara aldanıp ilk defa alışveriş yaptım, siparişimden 1 gün sonra ürün fiyatı düşünce arayıp sorduğumda ürünü teslim almayıp yeni sipariş verebileceğimi söylediler, yeni ürün alıp eskisi için aide kaydı açtım. 10 gün oldu ürünü teslim aldıkları ve hala İADE TALEBİNİZ DEĞERLENDİRİLİYOR diyor.

Neyi değerlendiriyorsunuz, teslim dahi almadığım bir ürün de neyin kusurunu arıyorsunuz.

Tüketici haklarından habersiz bir firma. Uzak durun derim.

Alışveriş yapmadan önce firma ile iletişim kurmayı deneyin göreceksiniz ki ne telefonları açan var ne mailleri cevaplayan.
    benzer bir durum benim de başıma gelmişti. çok uğraştırmışlardı. bir ürün alıp çok kısa bir süre sonra iptal etmiştim. param 1 aya yakın bir zamanda geri gelmişti.
    ben parayı çalıştırdıklarını düşünüyorum. başka mantıklı bir izahı yok.
    çok güzel bir firmaydı zamanında. güzel ilgilenirlerdi. belki birgün yine eski günlerine döner. yoksa bir daha asla itopya!

• Bir asgari ucretlen bir ay calisip orta halli bir ekran karti alabiliyoruz anca su zamanda bilgisayar alinmaz 😔

• acura07 kullanıcısına yanıt
    Benim kasımda aldığım AOC monitör ölü pixelli çıktı, değişim için itopya'ya gönderdik bir takım yanlışlıklar sonucu iade alındı, para da iade edildi falan baya uğraştık ve nihayetinde geçen gün tekrar iletişime geçip black friday'daki fiyatından monitörü sipariş ettik ve gerekli testlerin baştan yapıp gönderilmesini istedim(bilmiyorum yapıldı mı). Ürün bugün geldi ve sorunsuz çıktı çok şükür.
  • Sezerity kullanıcısına yanıt
    Ben de Kasım'da almıştım aynı monitörü ve aynı şekilde ölü pikselli çıkmıştı. Yeni gönderilecek olanı test edip göndermelerini söylemiştim. Dün kargoya verilmiş henüz elime ulaşmadı, gelsin bakacağım. Tekrar sorunlu bir ürün çıkarsa kafayı yerim herhalde.
  • Benim de iade alınan üründen dolayı indirim sağladılar 999 TL'ye aldım tekrar. Bugün elime ulaştı ve ölü piksel vs çıkmadı elhamdülillah. Sorunu çözme iradelerinden dolayı itopya'ya teşekkür ediyorum.
  • İnşallah haftaya ben de aynı şeyleri yazabilirim.Kasim indirimlerinde aldım 3 aralıkta iade ettim hala bekliyorum ne durumda olduğu da belli değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel indirim, mükemmel. Bayıldım :D
    Bizim köydeki çoban koyuna 50₺ diyor. Diyorum 100₺ veriyim. Yok diyor. Çünkü para birimini bilmiyor adam :D
    Sizde sağolun bizim para birimini $bilmediğimizi çözmüşsünüz. 100$'lık üründeki artış dolar kuruna göre 101$ olacakken siz 118$ yaptınız. Güzel bindirim olmuş.
  • Siparişler vermeyi düşünüyordum ama konudaki şikayetleri okuduktan sonra soru işaretleri oluştu

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Biraz geç alıntılıyorum ama gerçekten bu elemanlar neden kargo ücretlerini iade etmiyorlar? Bir iki kişi de değil bütün iadelerden kargo parasını çıkarıyorlar sanırım.

• Aoc 27g2u için de indirim bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Biraz geç alıntılıyorum ama gerçekten bu elemanlar neden kargo ücretlerini iade etmiyorlar? Bir iki kişi de değil bütün iadelerden kargo parasını çıkarıyorlar sanırım.
    Amazon ve trendyolda da kargo iade edilmiyor. Hepsiburada harici iadelerde hep kestiler... Biraz saçma bir sistem...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Benim ilk amd işlemcim bu bende böyle macun ilk kez gördüm :D

Alıntıları Göster
    Pinleri yamultan çok soğutucuyu sökerken.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkArm

Pinleri yamultan çok soğutucuyu sökerken.

Alıntıları Göster
    Doğrudur youtubeda denk gelmesem bende çok uğraşırdım ya anakart yamulurdu ya işlemci pini.

Yeni sağlam bir have soğutucu aldım stock soğutucuyu tekrar sökmem gerekicek yarın veya öbür gün.Rahat nefes alıcam sonunda stock soğutucudan kurtuluyorum.
  • Sevgili İtopya kredi kartına taksitte vade farkını kaldırmadığınız sürece bu kampanyaların pek bir anlamı yok. 5K'lık sistemi herkes tek çekim alamaz. Şu sorunu çözün artık lütfen.

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.