Şimdi Ara

FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM! (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.124.460
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Süreyi uzatmanız lazım siteniz saatlerdir mortingen ama yine de siz bilirsiniz param cebimde kalsın :D
  • Tsubasa. kullanıcısına yanıt
    Ölü pixel falan olmasın da, bir de kargo ups olmasa çok iyi olacaktı ama napalım sağlam gelsin en azından da bekleriz bi kaç gün daha
  • Mükemmel indirim. Süre bitti.

Toplam 10-15 ürün falan satıldı herhalde siteye girip de alışveriş yapabilen adam akıllı vatandaş yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Fiyat güncellendi, siz istediniz biz indirdik!

Alıntıları Göster
    Teşekkürler ancak siteye giriş yapamıyoruz indirim bitmek üzere.
  • an itibariyle vazgeçtim denemekten, artık alanlar hayrını görsün ne diyelim
  • 3 saat boyunca bırakın bişi almak daha önceki sepeti deki pcyi silemedim yazıklar olsun size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • girmiyorki siteye gidip vatandan alıcam asus 5700xt denemekten yoryldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratabaka -- 22 Kasım 2019; 0:0:58 >
  • yazık koskoca itopyanın yaptığı indirime bak 3 saatlik indirimde 2 saat 59 dakika siteleri çökmüş durumda güzel indirimmiş helal
  • Ben 1 parça ürün aldım. Geri kalanıda site düzeldiği zaman vereceğim. Amma velakin ayrı ayrı sipariş vermek durumunda kalacağız inş bu durumda bıraktıkları için kargo ücretlerini iade ederler.
  • Stok cok az oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sayaç olayına kim düşüyor diyordum meğersem herkes inanıyormuş stoklarla sınırlı 3 günlük indirimler beyler süre falan yok
  • site gümlemiş bu arada hb sağlam ama bindirim var dün 3600 civarı olan 3900x işlemci 3655 tl
  • O kadar net methedilen site itopyo bumuymuş cidden yazık nette şikayetler bir yana indirim yerine bildirimler bir yana site desen yok ortada vay be sistem alalım diye düşünürken alma hevesi kalmadı insanda

• Aoc 24g2u'nun fiyatı eskiye dönmüş görünüyor. Tekrar indirime girme olasılığı nedir?
  • Saatler önce baktım girmiyordu yine baktım hala girmiyor. Güzel iş çıkarmışsınız. Benden bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

O kadar net methedilen site itopyo bumuymuş cidden yazık nette şikayetler bir yana indirim yerine bildirimler bir yana site desen yok ortada vay be sistem alalım diye düşünürken alma hevesi kalmadı insanda
    Merhaba, fiyatlarımız ortadadır herhangi bir bindirme söz konusu değildir aksine kampanyamızdaki ürünlerden eğer bizden daha ucuz olan varsa bildirmenizi istiyoruz ki fiyat düşüp size en iyi fiyatı sunabilelim, başlıktaki cevapları incelerseniz bunu görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuroxy

Ölü pixel falan olmasın da, bir de kargo ups olmasa çok iyi olacaktı ama napalım sağlam gelsin en azından da bekleriz bi kaç gün daha
    aynen kardeşim. inşallah ölü pixel çıkmaz ikimiz içinde. gönlümde 27 vardı 24 nasip oldu :D çokta kasmamak lazım diyip aldım
  • yahu 1 saattir f5 yapıyoruz sonunda ödemeye geldik kart bilgileri eksiktir diye hata veriyor şimdi de :D
  • Arkadaşlar yaşım 38 bu işlerden pek anlamam, evde giriş seviyesi bı sistem dizeyim dedim ve az önce rog strix rx570 ekran kartını sipariş geçtim,sizce bu ürün nasıl ? Bu ürünün herhangi bir sorunu var mı ? Rog strix in anlamı nedir ? Diğer rx570 lere göre avantajı yada dezavantajı varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berlin007 -- 22 Kasım 2019; 0:25:52 >
  • bekledik bekledik site doğru düzgün çalışmıyor şu saatte bile, hb üzerinden aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 22 Kasım 2019; 0:27:13 >
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.