Şimdi Ara

İTO Burs 2015 (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
10
Favori
116.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu burs kesilme muhabbetinde biz burs kesildi/kesilmedi nasıl bilebiliriz. Eylül ayında paranın yatıp yatmadığına mı bakıcaz sadece.

Edit. Mail geldi bugün. Üniversitelerden transkript talep edilmiş.
    Ayrıca, Üniversitelerinizden talep edilen transkriptlerin Odamız'a gönderilmemesi / ulaşmaması ihtimaline karşı dileyen bursiyerimiz ıslak imzalı ya da e-imzalı olmak koşuluyla en geç 19 Ağustos 2019 Pazartesi günü saat 16.30’a kadar Odamız İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne transkriptini teslim edebilir.

Buna gerek varmı arkadaşlar. İto üniversiteden belgeyi alamazsa bizle iletişime geçer mi kendiniz getirin diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeson01 -- 20 Haziran 2019; 17:4:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Transkriptlerin ulasip ulasmadigini nereden ogrenebilirim bi bilginiz var mi ?

• Merhaba Arkadaşlar 2019 - 2020 yılında burs başvuruları başladı. Maddi imkanı üniversiteye el vermeyen ve okumakta zorluk çeken arkadaşlar için Burs Başvurularını buradan takip edebilirsiniz. Burs Başvuruları başladıkça buradan başvuru yapabilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim. BURS BAŞVURULARI
  • Burs devamı için belgeler isteniyor sene başında o yüzden eylülde para yatırılmıyor. Alttan dersin yoksa zaten senden o belgeler istenir. Belgeleri götürdüğün zaman bir sıkıntı çıkarsa o zaman kesilip kesilmediğini bildirirler zaten. Okuldan belgeyi alamama bir durumları olacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi effoo -- 10 Ağustos 2019; 22:23:26 >
  • Arkadaşlar bugün okuldan evrak alınması için son gün.
    İtoyu aradım, Yıldız Teknik üniversitesi halen evrak göndermemiş. Şimdi yoldayım elden kendim transkript teslim edicem. Duruma göre mesajı editlerim.

• Ben de YTÜ'de okuyorum. Okul gonderir diye elden teslim etmedim onlar da göndermemiş. Bugüne kadar neyi düzgün yaptılar ki zaten!! Başarisiz dersim yok tekrar basvurabiliyor muyum bilgisi olan var mı?

• Bursu devam edenlere Eylül ayı ödemesi yapıldı mı?

• aeson01 kullanıcısına yanıt
    Burs devamı için mevcut bursiyerlerden yanlış hatırlamıyorsam kasım ayında birkaç belge talep edilecek. Henüz belge teslimi olmadığı için parada yok ne yazık ki Geçen yıl aralık ayında 3 aylık toplu para yatırılmıştı. Büyük ihtimalle bu yılda aynı sistem devam eder.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafacakcak95@gmail.com -- 11 Ekim 2019; 10:55:5 >
  • Ne kadar burs veriyorlar arkadaşlar? Lisans, Yüksek Lisans?
  • quote:

Orijinalden alıntı: effoo

Burs devamı için mevcut bursiyerlerden yanlış hatırlamıyorsam kasım ayında birkaç belge talep edilecek. Henüz belge teslimi olmadığı için parada yok ne yazık ki Geçen yıl aralık ayında 3 aylık toplu para yatırılmıştı. Büyük ihtimalle bu yılda aynı sistem devam eder.
    Merhaba arkadaşlar bana geçen hafta mail geldi bursunuz devam edicek diye belgeleri ne zaman götüreceğiz bir bilginiz var mı?

• BruceLee02 kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl lisans için 665 veriyorlardı.

• Chiefdh C kullanıcısına yanıt
    bi daha mı belge verilicekmiş

• leirsin L kullanıcısına yanıt
    Ben yazın okulum yollamaz belki diye transkripti götürmüştüm. Stajı ne zamana kadar yapabilirim diye sordum. 1ekimden sonra işsiz olman gerekiyor tekrar sizden belgeler istenilecek demişti orada konuştuğum kişi. Umarım kisa zamanda yatırırlar :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chiefdh -- 16 Kasım 2019; 21:46:41 >
  • Arkadaşlar merhaba. Ben de İTO ya başvurum. Mülakata çağrıldım. Gidip belgeleri teslim ettim. Bundan sonra asil liste açıklanacakmış. Asil listeyi de mi mülakata çağırıyorlar yoksa direkt olarak burs kaydını mı yapıyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • respect4us R kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam belgeleri imzalamaya gidiyorsun bir de eğer yapı kredi hesabın yoksa onu açıyorlar varsa gerek yok zaten.

• Chiefdh C kullanıcısına yanıt
    Yani mülakat yapmayacaklar öyle mi. Hani eğitim aile durumu falan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • respect4us R kullanıcısına yanıt
    Benim mulakatimi geçen yıl belgeleri götürdüğümde yaptılar. Iste başvurduğum bilgilerle elindeki evraklar uyuşuyor mu tarzında. Sonra 2. Defa cagirdiklarinda yapı kredi hesabı falan açtırdilaraçtırdilar

• kyk dan burs almadigima dair belgeyi e devletten alamiyorum teknik calisma var diyor ne yapmaliyim bilen var mi?

• Bu sene ne kadar burs veriyorlar bilgisi olan varmı?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.