Şimdi Ara

İTO Burs 2015 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
10
Favori
116.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yedekten mülakata çağırıldım ben de. Mülakat süreci hakkında bilgisi olan var mı? Belgeler doğrulandığı zaman veriyorlar mı yoksa yine bir eleme süreci mi mevcut. Çok önemli bir derse girmeyip üzerine 800 km yol yapmayalım boşuna
  • Ben de yedeklerden mülakata 23 aralıkta girmeye hak kazandım fakat bana halihazırda kyk bursu çıktı. Nasıl yapacağım kyk bursunu iptal edebiliyor muyum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stechi S kullanıcısına yanıt
    İkisinden birini seçebilir gibi bir ifade var. Yalnız kyk daha iyi değil mi ? Neden iptal ediyorsun
  • Kyk aylık 550 veriyor ocaktan itibaren İTO ise geçen yıl 665 veriyordu. İkisi de bildiğim kadarıyla hazirana kadar veriyor. Yine de tam bir bilgim yok hangisi daha iyi bilen varsa ayrıntılı bilgilendirirse çok iyi olur.

• Bildiğim kadarıyla İTO 9 ay ödüyor bursu. Bu yıl 730 tl verseler yıllık bazda kyk ile eşitleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geo3 -- 28 Kasım 2019; 21:11:33 >
    hocam kesinlikle kyk alın ito bursu özel bir burs sürekliliği soru işareti.Ama kyk bursu devlet bursu ve 2 not ortalaması altına düşmezsen kesilmiyor.İTO derslerine çok dikkat edebilir.Yine de siz bilirsiniz
  • Tamam düşünücem teşekkür ederim bilgilendirmeler için

Mutlaka kyk tercih etmelisin. Eger bir dersin ff olursa ito bursu keser ama kyk kesmez. Ve ayrica kyk surekli devam ediyor. Ben gecen yıl da itodan burs alıyordum, okul açılalı 4 ay oldu ve benden yine belgeleri istediler. Kyk alirsan en azindan kafan rahat eder.

• leirsin L kullanıcısına yanıt
    Ziraat bankasindan hesap dökümü al burs/kredi almadığını kanıtlamış olursun. Ayrica e devletten kyk burs/kredi durum sorgulamasi yapinca çıkıyor.

• aeson01 kullanıcısına yanıt
    Tapu kaydını nasıl aldınız ? Herhangi bir belge yazdırma seçeneği yok e devlette. Ekran görüntüsü mü alıyoruz.
  • Bu sene burslar ne zaman yatacak bilgisi olan var mı

• Arkadaşlar ben bu sene başvurdum. Sonuçlar açıklandı mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chiefdh

Benim mulakatimi geçen yıl belgeleri götürdüğümde yaptılar. Iste başvurduğum bilgilerle elindeki evraklar uyuşuyor mu tarzında. Sonra 2. Defa cagirdiklarinda yapı kredi hesabı falan açtırdilaraçtırdilar
    Yapıkredi hesabı oluşturulduktan ne kadar bi süre sonra vermişlerdi bursu hatırlıyor musun acaba?

• Up

• Xecutioner01 kullanıcısına yanıt
    Kendi mesajımı cevaplamış olayım. Bilgi almak için aradım. Bursların Ocak ayı içinde yatacağını söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xecutioner01 -- 30 Aralık 2019; 13:21:5 >
  • Benim yapı kredi hesabım var. Nasıl olacak

• Xecutioner01 kullanıcısına yanıt
    Ayyy çok sevindim çok saol bilgilendirdiğin için

• Ocak ayı içinde yatar zaten de sonunda falan yatmasa bari
  • Burs yatmış hayırlı olsun

• Sadece bana mı eksik yattı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrteknm -- 4 Ocak 2020; 1:35:45 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.