Şimdi Ara

İtemlerim değerli midir lütfen bakın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eskiden oynuyordum tf2 yi bıraktım şimdi cs go başladım ve tf2 itemlerimi trade etmek istiyorum sizce değerli itemler var mı arasında fazla anlayamadım şu ref olayını falan .http://backpack.tf/profiles/76561198104773944

• Bp.tf in anasayfasındanda göre bileceğin gibi 1 ref yaklaşık $0.25 ediyorki senin toplam değerin 3 refined. En değerli eşyan olan 0.66 refined değerindeki item ise achievement eşyası olduğundan satmak için gift wrape ihtiyaç duymakta ve bu nedenle satman zor. Diğer eşyalarını ise scrap.tf veya benzeri bi siteye toplu şekilde satabilirsin(Yeni eşyalar vs. olduğundan tide turner vs. hariç, kısaca 0.33lük eşyalar).Ordan gelecek 2 metalide paypal üzerinden satabilir yada steam markette satılabilecek eşyalarla takaslayıp nakite çevirebilirsin ama kim o kadar uğraşacak onun için, kaldı ki ben niye bu kadar yazdım onu bile bilmiyorum
  • Tf2 yi bırakmana üzüldüm ama diğer mesajımda ref olayını anlattım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son of the Wind -- 9 Eylül 2014; 17:54:24 >
  • Senin dediğin ref olayı söyle oluyor :

Scrap = Hurda Metal 2 silahı craftta birleştirirsen ortaya çıkar
    Rec = Değerlendirilmiş Metal 3 Scrapı yani 3 Hurda Metali craftta birleştirirsen ortaya çıkar.
    Ref = Saflaştırılmış Metal 3 Rec yani 3 Değerlendirilmiş Metali craftta birleştirirsen ortaya çıkar.

Yani Buna Göre :

1 Scrap : 2 Silah

1 Rec : 6 Silah

1 Ref : 18 Silah ediyor.

Umarım Yardımcı Olmuşumdur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.