Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

It fragmanı interneti salladı; Hızlı ve Öfkeli'nin rekorunu kırdı

66
Cevap
1
Favori
1.648
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> It fragmanı interneti salladı; Hızlı ve Öfkeli'nin rekorunu kırdı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1224 Mesaj
      01 Nisan 2017 17:00:26 Konu Sahibi

Korku ve fantastik edebiyatın en önemli isimlerinden Stephen King'in sevilen eseri It, ya da Türkçe adıyla "O" beyaz perdeye uyarlanıyor. Bu yıl sinemaseverler ile buluşacak olan It için hazırlıklar sürerken, filmden ilk fragman geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Perşembe günü yayınlanan fragman, sinemaseverler tarafından ilgiyle karşılandı.

Sosyal medyada hızla yayılan It fragmanı, kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine ulaştı ve yeni bir rekora imza attı. Yayınlandıktan sonra 24 saatte 197 milyon izlenmeye ulaşan It fragmanı, böylece ilk 24 saatte en çok izlenen fragman oldu. Bu rekoru daha önce ilk 24 saatte 139 milyon izlenmeye ulaşan The Fate of the Furious (Hızlı ve Öfkeli 8) elinde tutuyordu.

Kısa sürde Youtube'da popüler videolar arasına girmeyi başaran It fragmanı; Facebook, Twitter, Reddit gibi sosyal platformlarda da en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

Küçük çocukların bir bir kaybolduğu küçük bir kasabada geçen It, Pennywise adlı ürkütücü bir palyaçodan kaçmaya çalışan yedi çocuğun hikayesini anlatıyor. Mama filmi ile adını duyuran Andrés Muschietti'nin yönettiği It'in başrollerinde Bill Skarsgård, Jaeden Lieberher, Jeremy Ray Taylor, Sophia Lillis, Finn Wolfhard, Wyatt Oleff ve Chosen Jacobs yer alıyor. Film 8 Eylül'de gösterime girecek.

|
      |

• Yarbay
      2690 Mesaj
      01 Nisan 2017 17:07:34
      Gişede Hızlı ve Öfkeli ezer bunu.
      |
      |
    • Teğmen
      245 Mesaj
      01 Nisan 2017 17:09:30
      çocuklar üzerinden gitmeseydi daha bi ciddiye alırdım
      |
      |
    • Binbaşı
      1796 Mesaj
      01 Nisan 2017 17:13:09
      Benzer bir palyaço ile ilgili zaten bir film izlemiştim fena da değildi hani neyse...Bunu da izleriz ancak bana eski elm sokağı filmlerini andırdı çocuklar için iyi bir korku serisi olabilir. Keşke çocuk olsaydık artık iğrenç şiddet içerikli filmlerden bile bir şey hissetmeden izleyip kalkıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 1 Nisan 2017; 17:18:0 >
      |
      |
      Hunter x hunter 2011>Rainbow>monster>Code geass>Naruto shippuden>Bleach>One Piece>Fairy tail> Death note>One outs>High school of the dead> Shokugeki no Souma>Grappler Baki>Darker Than Black> Karigurashi No Arrietty>Black Lagoon >Higurashi no Naku Koro ni >Nodame Cantabile >Tokyo Magnitude 8.0>Kaiji >
      Spartacus>Dexter>Prison Break> The walking Dead>Shameless>House M.D> Lost>Heroes>Sons Of Anarchy>Breaking Bad>Heroes> Lost>Poirot>Teen Wolf>Being Human> The origins>Lie to Me>The Bridge>Luther>The Killing>Sherlock>Black Mirror
    • Yüzbaşı
      657 Mesaj
      01 Nisan 2017 17:20:50
      Sıralı ölmeli konulu korku filmi. Tırt...
    • Yüzbaşı
      839 Mesaj
      01 Nisan 2017 17:34:08
      Efsane yazar Stephen King'in IT adlı romanını okuduğunuz zaman neden interneti salladığını anlarsınız.
    • Binbaşı
      1210 Mesaj
      01 Nisan 2017 17:46:43
      Gerçekten insanlar neden korku filmi izlerler anlam veremiyorum. Amaç ne yani, birilerini ölümünü izleyince; bu film bile olsa veya korkunca, korku duygunuza katkı yapınca; ne oluyor. Nasıl bir kafa yapısı, ilginç ve enteresan.

Anlamı yok, cidden yok. Macera, komedi bilim kurgu ne ise onlar gene güldürüyor, insanı dertlerinden alıyor falan filan, ama korku ve gerilim, bir düşünmemiz gerekmez mi ? Hatta, korku kitapları, canavarlar felan, neden yahu neden ? Amaç ne ne anlamı var ? İlginç, enterasan ve apacayip:)))))
    • Yarbay
      3641 Mesaj
      01 Nisan 2017 17:52:13
      çocuklugunda izlemiş şimdi evli çocuklu kişilerin hepsini sinemaya götürtecek film, fragmanı izleyenlarin tamamına yakını 80-90 arası doğumlular emin olun ;)
    • Yarbay
      2139 Mesaj
      01 Nisan 2017 17:56:59
      quote:

Orijinalden alıntı: casperfriendly

Gerçekten insanlar neden korku filmi izlerler anlam veremiyorum. Amaç ne yani, birilerini ölümünü izleyince; bu film bile olsa veya korkunca, korku duygunuza katkı yapınca; ne oluyor. Nasıl bir kafa yapısı, ilginç ve enteresan.

Anlamı yok, cidden yok. Macera, komedi bilim kurgu ne ise onlar gene güldürüyor, insanı dertlerinden alıyor falan filan, ama korku ve gerilim, bir düşünmemiz gerekmez mi ? Hatta, korku kitapları, canavarlar felan, neden yahu neden ? Amaç ne ne anlamı var ? İlginç, enterasan ve apacayip:)))))

Üzerine alınma. Bebeler anlamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selodonanımhaber -- 1 Nisan 2017; 17:59:59 >
      01 Nisan 2017 18:00:59
      quote:

Orijinalden alıntı: brshr

Sıralı ölmeli konulu korku filmi. Tırt...

Ama değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      01 Nisan 2017 18:02:06
      quote:

Demek ki insanların korkmaya da ihtiyacı var.
      |
      |
      *Map design.
      *Concept design.
    • Yarbay
      2889 Mesaj
      01 Nisan 2017 18:04:05
      bekliyorum ...
      |
      |
      01 Nisan 2017 18:35:56
      quote:

Herkesin kendince bir fantazisi var
      |
      |

• Yarbay
      4363 Mesaj
      01 Nisan 2017 18:51:01
      Güzel olacağa benziyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      01 Nisan 2017 19:04:47
      Bebeliğimiz de altımıza ettiren film.Palyaço ve mazgaldan nefret eden 80-90 kuşağının sorumlusu :D
      |
      |
    • Yüzbaşı
      386 Mesaj
      01 Nisan 2017 19:27:59
      quote:

Ben de aynı fikirdeyim, insanın psikolojisine zarar veren bir şey aslında
      Fakat çocukken izlediğimi, yani merak ederek izlediğimi hatırlıyorum BETA kasetlerle
      hem de korkmazdım fakat bazı filmler insanın uykusunu kaçırtabiliyor (çocukken)
      gece tuvalete gitmeye korkar oluyor insan (çocukluktan bahsediyorum yine)
      Dolayısıyla pek de mantıklı bir olay değil, bebe muhabbetine getirenlere de bakmayın
      erkeklik bebelik film izlemeyle olmuyor
      |
      |

• Yarbay
      3322 Mesaj
      01 Nisan 2017 19:43:29
      Filmin konusundan haberi olmayan, kitabını bile duymamış bilgisiz arkadaşları da ortaya çıkartan bir film oldu, hemde vizyona girmesine aylar varken. Berbat bile olsa bir neslin palyaçolardan korkmasına neden olan filmin yeniden çekilmiş hali olacak. Sanırım yeni neslinde en büyük korkularından biri palyaçolar olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      01 Nisan 2017 19:44:58

Herkes senin beğendiklerini beğenmek zorunda değilmişse demek ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      casperfriendly kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      01 Nisan 2017 19:59:33
      Cocukken korkarak izledigim en dehset verici film karaktrriydi....
      |
      |
    • Yarbay
      5089 Mesaj
      01 Nisan 2017 20:03:27
      Harika duruyor..
      |
      |
    Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
son dakika
Blogio
üniversite
Satılık Köpek
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,352
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.