Şimdi Ara

It Comes at Night (2017) | Joel Edgerton

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • It Comes at Night (2017) | Joel Edgerton

It Comes at Night (2017) | Joel Edgerton

Detaylar
    ----------------------
    Kariyerine çektiği kısa filmlerle başlayan genç yönetmen Trey Edward Shults, daha önce kısa film olarak çektiği Krisha’yı 2015 yılında uzun metraj olarak yine çekmişti. Yaşlı bir kadının yıllar sonra evine dönmesini konu edinen komedi türündeki film, eleştirmenlerden tam not alırken aralarında Cannes Film Festivali’nin de yer aldığı birçok festivalden ödül ve adaylıkla dönmüştü.

Hal böyle olunca Trey Edward Shults’un yeni filmi de merakla beklenir olmuştu. Senaryosunu Krisha’da da olduğu gibi yönetmenin kendisinin yazdığı yeni filmi It Comes at Night, Shults’un komedi türündeki ilk filminin aksine psikolojik gerilim türünde. Kadrosunda son olarak Jeff Nichols’un Loving’in de izlediğimiz başarılı oyuncu Joel Edgerton‘un yanı sıra Riley Keough, Christopher Abbott ve Carmen Ejogo‘nun yer aldığı film, tarzıyla da dikkat çekiyor.

Fragman
    ----------------------

• Komedi? Ben korku sandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle izlemeyin , 6.4'ü hakettemeyen bir film , en fazla 5 filan alması lazım. Korkuyla alakasıda yok filmin. Eğer korku filmi izlemek istiyorsanız , özel mesaj atın bir çok film önerebilirim , ama lütfen şu salak filme zaman ayırmayın.
  • Joel Edgerton için izledim ama hayal kırıklığı oldu. böyle ucuz filmler de oynamaması lazım.
  • Kesinlikle uzak durun. Bu senenin en vasat filmlerinden biri. Bu tür filmleri severim ama bu film acayip birşekilde sıktı.

Trailer, filmin puanı ve Joel Edgerton üçlüsüne kandım ama yazdığım gibi inanılmaz vasat bir film.
  • o kadar mi kotu ?
  • Öyle böyle değil. İndirdiysen hemen sil hatta HDD'yi çamaşır suyuna falan bas.

İzlediğim güne geri döndüm kendimi kötü hissediyorum.
  • Sıkıcı anlamsız bir filmdi. Sürekli şimdi şaşırtacak diye diye izliyorsunuz sonunda o beklentiyle hiçbirşey olmadan boş boş bitiyor. The Others tarzı bir filmdi sanırım benim anladığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gece gelme güzndüz geel.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.