Şimdi Ara

işyerine müşteri çekmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben 17 yıldır aynı yerde tekel bayi işletiyorum bir arkadaşa kefil oldum işleri bozduk ve 2 ay dükkanı kapattım
    tekrar borç harç buldum açtım ama işlerim yarı yarıya düşmüş tekrar müşterimi nasıl geri kazanabilirim neler yapmalıyım

• kefil olmayacaksın kimseye
  • Haftada birgün belirleyip o gün %50 indirimli satış yap satışlarda artış çoğalacaktır.
  • bu saaten sonra kesin olmaycağım ama tek düşüncem işlerimi tekrar eskisi gibi toparlamak teşekkürler cevap için
  • 22den sonra da sat
  • Amorcalient kullanıcısına yanıt
    tekal bayi işletiyorum siğaranın karı %4,90 içkinin karı %8 nasıl %50 indirim yapayım
    yapsam sanırım izdiham olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuriyayla

tekal bayi işletiyorum siğaranın karı %4,90 içkinin karı %8 nasıl %50 indirim yapayım
    yapsam sanırım izdiham olur

%50 diyerek abartmış olabilirim belki ama başkada çözümü yok malesef.
  • 22 den sonra satmanın cezası sanırım kalan borçlarımı ödemye yetcek derecede çok 30 bin tl den başlıyor cezası
  • urun yelpazesini genislet, mekanin bulundugu konum nasil? Cocuklar mi var sanayi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mister Spak M kullanıcısına yanıt
    ürün çeşidinde sıkıntı yok işlek bir caddeden mahalleye tek giriş köşede yanımda park var oto park var bankalar vs vergi dairesi 3 tane int cafe bir kahve diyarı
  • tost olabilir hocam onun karinin iyi oldugunu duymustum veya iddaa bayii iyi is yapabilir etrafta yoksa, kentkart doldurabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tost mantıklı ama yanımda arkadaşım var tostçu iyi anlaştığım biri ona karşı ayıp olur benin amacım eski müşterilerimi geri çekmek
  • cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar sanırım tek çözüm sabır biraz bekleyip zamana bırakmak olacak herşeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuriyayla

ürün çeşidinde sıkıntı yok işlek bir caddeden mahalleye tek giriş köşede yanımda park var oto park var bankalar vs vergi dairesi 3 tane int cafe bir kahve diyarı

Luleburgazda mi dukkan. Tarifr uygun bir yer biliyorum

• Mini etekli eleman al işte
    %150 artış

• Sanal Bilim Adami S kullanıcısına yanıt
    manisa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.