Şimdi Ara

iştte bu benim hayalim . dh hayallerimiz topici ! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
452
Cevap
2
Favori
29.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: F1SECO

quote:

Orjinalden alıntı: KöfteSuyu

@F1SECO

Zeytinburnu Tekstil meslektekimi okuyorsun ?

hayır

okito
  • uo bugün hayallerden beklentim süper loto çıksın şunu alıyım fln haydi paylaş bizle hayalini dh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F1SECO -- 5 Mart 2009; 19:44:44 >
  • adım:ozan
    yurt dışında burslu mühendislik okumak istiyorum.
  • Yılda 12 milyon euro kazanmak ıstıyorum.Para var.Huzur var,hersey var
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeaVen eviL

Yılda 12 milyon euro kazanmak ıstıyorum.Para var.Huzur var,hersey var

12 milyon euro inş. hedefine ulaşırsın
  • Deniz köşesindeki ağaç ve ottan yapılmış bir çarkakta yanımda limonatam ve 1 tane sigaram olmak kaydıyla sıcak esen rüzgarda sigaramı ve limonatamı içmek.
  • Öss den sonra hem aöf okuyup hem çalışmak yapıcağım işi iyice öğrenmek ve Önemli bir seviyeye gelmek En önemlisi Adam olduğunu anlayabilmek Aöf bittikten sonra Askerlik ardından Smmm Stajı başlatmayı kazanıp stajımı tamamladıktan sonra Mesleki yeterlilik sınavlarında başarılı gelip Smmm olmak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Otorite

Öss den sonra hem aöf okuyup hem çalışmak yapıcağım işi iyice öğrenmek ve Önemli bir seviyeye gelmek En önemlisi Adam olduğunu anlayabilmek Aöf bittikten sonra Askerlik ardından Smmm Stajı başlatmayı kazanıp stajımı tamamladıktan sonra Mesleki yeterlilik sınavlarında başarılı gelip Smmm olmak

inş. sende hedefine ulaşırsın
  • miami south beachte yaşamak orada çalışıp iyi gelirler elde etmek ailemi oraya yerleştirmek sülaleyide arada bir davet edip tatil yaptırmak yani aşırı derece bir mutluluk

çok iyi bir müzik sistemi ve kapıya gelmeyen komşular

aslında pek hayal değil biraz kasıp öss filen derken bir yolunu bulup amerikaya kapak atmam lazım sonrası bana kalıyor yerleşmek için

şu filmlerdeki gibi tabi öyle çok zenginlik vs değil oradaki muhteşem düzenin bir parçası olmak ve seninde o düzende yoluna devam etmen tabi deniz kum güneşde lazım bir kış günü sahil kenarına gidip oradaki sadece dalga sesini hissetmek neyse çok duygusal oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 7 Mart 2009; 13:20:49 >

1) Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi (Bilgisayar Mühendisliği)
    2) Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi (Öğretmenlik)

Okulu bitirdikten sonra:

1) Askerlik
    2) İş
    3) Ev (Araba)
    3) Evlilik
  • quote:

Orjinalden alıntı: K.Kahriman

miami south beachte yaşamak orada çalışıp iyi gelirler elde etmek ailemi oraya yerleştirmek sülaleyide arada bir davet edip tatil yaptırmak yani aşırı derece bir mutluluk

aslında pek hayal değil biraz kasıp öss filen derken bir yolunu bulup amerikaya kapak atmam lazım sonrası bana kalıyor yerleşmek için

şu filmlerdeki gibi tabi öyle çok zenginlik vs değil oradaki muhteşem düzenin bir parçası olmak ve seninde o düzende yoluna devam etmen tabi deniz kum güneşde lazım bir kış günü sahil kenarına gidip oradaki sadece dalga sesini hissetmek neyse çok duygusal oldu

ne olarak çalışmak istiyorsun ?
  • quote:

quote:

miami south beachte yaşamak orada çalışıp iyi gelirler elde etmek ailemi oraya yerleştirmek sülaleyide arada bir davet edip tatil yaptırmak yani aşırı derece bir mutluluk

hayalin o kısmı düşünülmedi

dostum anadolu lisesi / türkçe matematik bölümündeyim işletme - uluslararası ilişkiler olursa yapabilirsem siyasal düşünüyorum ingilizcem iyi ama miami filen hayal anca şansına bir iş bulurum belki onuda da bulunmaz çürüyüp giderim

olurda şansım yaver gider amerikaya giderim orada uzak akrabam var onun yanında takılırım birini bulup evlenirimde amerikaya yerleşme hakkı kazanırımda ohooo

• quote:

quote:

quote:

hayalin o kısmı düşünülmedi

dostum anadolu lisesi / türkçe matematik bölümündeyim işletme - uluslararası ilişkiler olursa yapabilirsem siyasal düşünüyorum ingilizcem iyi ama miami filen hayal anca şansına bir iş bulurum belki onuda da bulunmaz çürüyüp giderim

olurda şansım yaver gider amerikaya giderim orada uzak akrabam var onun yanında takılırım birini bulup evlenirimde amerikaya yerleşme hakkı kazanırımda ohooo

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ouzzz

Tek hayalim şu önümdeki ameliyatı atlatıp yürüyebilmek.

inşallah bunu başarırsın dh olarak yanındayız bunu unutma

casper alfa force unda

quote:

Orjinalden alıntı: casper alfa force

allah sana da acil şifalar versin

Teşekkürler arkadaşlar. Umarım bu savaşı kazanırız

• quote:

quote:

quote:

Tek hayalim şu önümdeki ameliyatı atlatıp yürüyebilmek.

inşallah bunu başarırsın dh olarak yanındayız bunu unutma

casper alfa force unda

quote:

Orjinalden alıntı: casper alfa force

allah sana da acil şifalar versin

Teşekkürler arkadaşlar. Umarım bu savaşı kazanırız

umarım . . .

• BiR Stüdyom İsterdim Britney Spears Gibi Karım Olmasını Bill Gates Gibi Zengin Olmak İsterdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4Reaky

BiR Stüdyom İsterdim Britney Spears Gibi Karım Olmasını Bill Gates Gibi Zengin Olmak İsterdim

başka emriniz varmıydı hemen gerçkleştiriyorum hayalinizi efendim . güzel hayal
  • başka yokmu . . .
  •  iştte bu benim hayalim . dh hayallerimiz topici !

Yanına da
     iştte bu benim hayalim . dh hayallerimiz topici !
  • Sevdigim Kız Kubranın Beni SEvmesi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.