Şimdi Ara

iştte bu benim hayalim . dh hayallerimiz topici ! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
2
Favori
29.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tekrar çocuk olabilmek,
    1999 da Marmara endüstri mühendisliği yerine Türkiyedeki bütün Tıp fakültelerine girebiliyorken Hacettepe Ingilizce Tıpı tercih etmek,
    Üstü açık Ferrari Testarossa 512TR alabilmek,
    Fatih Sultan Mehmetle Tanışabilmek,
    Kısacası Zaman Makinasına Sahip olmayı isterdim.
  • sevgilimle 2 hafta lüks bir yerde tatil yapmak
  • İş Bulup Calısmak
  • quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

Zengin olmak

• öss yi kazanıp gitmek istiorum.. çok şey mi istiyorum ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: FahrenheiT

öss yi kazanıp gitmek istiorum.. çok şey mi istiyorum ?

hayır
  • quote:

Orjinalden alıntı: FahrenheiT

öss yi kazanıp gitmek istiorum.. çok şey mi istiyorum ?

Aynen kazanıp bende gıtmek ıstıyorum.Babamdan bıktım artık.
  • Sadece yürüyebilmek..
  •  iştte bu benim hayalim . dh hayallerimiz topici !
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dx

iştte bu benim hayalim . dh hayallerimiz topici !

aynı hayali paylaşıyoruz ben bunun yanında bunun gibi bi 100 araç daha istiorum ama

bi ada istiorum içinde pist fln devasa bi havuz sınırsız para kazandığım bi şirket bi de harem.....

:D
  • Dünyanın sayılı Bas gitaristlerinden olmak. Okul arkadaşlarımla, kötü bir gruptan türünün en iyi örneği olmak. Ve bir slap gibi bas gitar tekniği üretebilmek.. Başka bişey istemiyorum. İstersem fakir öleyim. Hiç sorun değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D1Z0 -- 29 Mart 2009; 23:57:46 >
  •  iştte bu benim hayalim . dh hayallerimiz topici !
  • quote:

Orjinalden alıntı: madc0de

quote:

Orjinalden alıntı: gm7pro

Hayalim:Dünya'nın En iyi denecek oyunlarını yapmak..

Şuan ise 2 boyutlu oyunlar yapıyorum,ama inşallah bu yaza kadar 3 boyutlu bi araba yarışı oyunu yaparak 3 boyutlu oyun dünyasında yerimi almak istiyorum..

PM atamıyorum bana pmden msnini verebilir misin?

Şu sıralarki tek hayalim, elektro gitarı manyaklık derecesinde öğrenip çalarken kendimden geçmek.

Arkadaş benim istediğimi anlatmış sanki ..
  • Hayaller aslında çok yaz yaz bitmez.. Kısaca;

Seneye Hava Harp Okulu nu kazanıp iyi bir pilot olmak
    Sonra güzel bir ev, araba, iyi bir eş ve mutlu bir yaşam
  • Tanrı olmak istiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

suda erimemek isterdim

işte busun
  • Öncelikle sağlıklı bir yaşamım, kendime ait bir evim ve severek yaptığım bir işim olsun yeter bana :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoĞoLLar

Türk Siyasetinde Önemli Adamlar Arasına Girmek

Başbakan olmak = En büyük hâyalimdir , fakat şu anki başbakanın gerek terbiyesi , gerek nezaketi , dürüstlüğünü gördükten sonra sanırım aslında bu o kadar da uzak bişey değil yapmamız gereken şey hapse girip yatıp çıkıp , taliban ile fotoğraf çekip lanlı konuşmak , ama küçüklüğümden beri siyaseti severim ömrüm hep parti odalarında seçim izlemekle geçti

Siyasal bilimler fakültesi veya İktisat okuyup kamu'da yer bulmaya çalışcam olmazsa farklı meslekler ile beraber siyaset'e atılcam oylarınızı bekliyorum

Göksel Öztürk

hayalimi çalma lutfenxD xD yas ve konum belırtırsen sevınırım..

yas:16 tm secicem.. bende sıyasette basarılı olmak ıstıyorum yada adam akıllı faalıyetlerde bulunarak ulkem ve cevrem ıcın calısmak ıstıyorum fakat cok umutsuzum ulkemın bu halını gordukce.. bı ornek vereyım son 3 yıldır tm ıstıyodum mezun olup ankarada kamu yonetımı okucaktım fakat bu hayalımden bıle suphe duymaya basladım cunku okusam mezun olsam da bısı degısmıcek gıbıme gelıo pmden yardım ıstıyorum meslekı konularda ozelıkle sımdıden tesekkur ederım tm yada say farketmez lutfen pmden ulasın ve yardım edın..

• quote:

Orjinalden alıntı: Crescentlife

Ankara veya İzmirde psikoloji veya hukuk kazanmak ve üniversite yıllarından itibaren çalışmaya başlayıp aileme yük olmadan kendi geçimimi sağlayabilmek.Üniversite bitirene kadarda 30-40 bin tl civarı para biriktirmek.Daha sonra mesleğimi yapmaya başlamak ve biriktirdiğim paranın üstüne aylar geçtikce daha fazla para ekleyip güzel bir çevreden ev almak.Daha sonra bir aile kurmak.Gelecekte çocuklarıma iyi bir imkan sağlamak ve onlarla gurur duymak..

Biraz hayalini bozacağım ama kendi memleketinde okusanda üniversiteyi altında arabanda olsa ev, yemek para vermiyor dahi olsanda o parayı biriktiremezsin şekil 1-a ben örnek olarak kendimi vereyim mümkün değil.

Ekleme

quote:

Orjinalden alıntı: KaPTaN_35

quote:

Orjinalden alıntı: MoĞoLLar

Türk Siyasetinde Önemli Adamlar Arasına Girmek

Başbakan olmak = En büyük hâyalimdir , fakat şu anki başbakanın gerek terbiyesi , gerek nezaketi , dürüstlüğünü gördükten sonra sanırım aslında bu o kadar da uzak bişey değil yapmamız gereken şey hapse girip yatıp çıkıp , taliban ile fotoğraf çekip lanlı konuşmak , ama küçüklüğümden beri siyaseti severim ömrüm hep parti odalarında seçim izlemekle geçti

Siyasal bilimler fakültesi veya İktisat okuyup kamu'da yer bulmaya çalışcam olmazsa farklı meslekler ile beraber siyaset'e atılcam oylarınızı bekliyorum

Göksel Öztürk

hayalimi çalma lutfenxD xD yas ve konum belırtırsen sevınırım..

yas:16 tm secicem.. bende sıyasette basarılı olmak ıstıyorum yada adam akıllı faalıyetlerde bulunarak ulkem ve cevrem ıcın calısmak ıstıyorum fakat cok umutsuzum ulkemın bu halını gordukce.. bı ornek vereyım son 3 yıldır tm ıstıyodum mezun olup ankarada kamu yonetımı okucaktım fakat bu hayalımden bıle suphe duymaya basladım cunku okusam mezun olsam da bısı degısmıcek gıbıme gelıo pmden yardım ıstıyorum meslekı konularda ozelıkle sımdıden tesekkur ederım tm yada say farketmez lutfen pmden ulasın ve yardım edın..

@KaPTaN_35 Sayılsaldan olsan olsan Mühendis olursun Ya makinacı ya elektrik elektronik ya da inşaat en basit örnekler. Ama Eşit ağırlıktan herşey olabilirsin Kaymakam idari hakim yönetici brooker vs vs. umarım yardımı dokunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Voilet -- 30 Mart 2009; 1:05:27 >

• hayalimiz de konumumuz da aynı tek farkım fen öğrencisi olmam

quote:

Orjinalden alıntı: F1SECO

evet arkadaşlar bu topicte hayallerimizi paylaşalım . herşeyi bir kenara bırakalım ve yalnızca bu hayalimizi düşünelim bu topicteyken . şu anda bulunduğunuz konumu ve yaşıda yazarsanız sevinirim . ilk icraat benden
    Benim hayalim öss de başarıyla istediğim bölümün istediğim üniversitesine gitmişim . babam altıma bi araba çekmiş , üni.deki sınıfımdaki arkadaşlıklar çok iyi , çok güzel ve tatlı bir kız arkadaşım var , arkadaşlarımla aram çok iyi , üni.de herşey yolunda gidiyo sabah kalkıyorum evden çıktığımda arabamın içine oturuyorum motorunu ısıtıyorum radyomu açıyorum uykum açılıyor . akşamda buna benzer şeyler üni.den çıktığımda . sonunda başarılı bir şekilde bitiriyorum okulumu güzelde bir iş buluyorum iyi maaşlı , evleniyorum , çok sevdiğim ve güzel bir eşim oluyor , aradan kısa bir zaman geçiyor birde nurtopu gibi bir oğlum oluyor , güzel bir evim arabam oluyor . . . bu kadarı yeter sanırım sizi sıkmak istemem .
    şuanki yaşım : 16
    konumum : lise 2 tm öğrencisi
    UMARIM HAYALİM GERÇEKLEŞİR , TABİ SİZİNDE

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.