Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
7.989
Cevap
85
Favori
1.103.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arifyıldız8587 A kullanıcısına yanıt
    Adaş selamun aleykum . bi sorum olacak sana. Benim bir abimin davası sonuçlandı uyapta yekûn kısmında yaklaşık 25 bin TL yazıyordu ama avukatı yaklaşık 14 binTL vermiş ve o brüt para kesintiler oluyor kalan para bu demiş. Boyle bir şey varmı?

• çiğdemmelek Ç kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ayni şekilde Benimde Ekim 2017 tarihli İstanbul Bam 10. Dairede bekleyen dosyam 13.11.2018 tarihinde karara çıkmış göründü fakat işleri kolaylaştırmak adına 38. Daire açılmış ve orada 2018/1900lu yeni dosya oluşturularak o daireye alınmış. Bugun gittim sormaya ne durumu söylüyorlar, ne bilgi veriyorlar, ne zaman biter, kaçıncı dosyadalar hiç bir şekilde bilgi verilmedi. Sizde de başka dairede açılmış olabilir mi?

Ayrıca İstanbul bam 38. Dairede dosyası olan ve bilgisi olan var mi arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FB14 -- 19 Ocak 2019; 1:13:45 >
  • ankara bam 5. hukuk aralık 2017 den beri öninceleme için atama bekliyor yazık ya alt tarafı basit bir işçi alacağı davası neyin ataması bu, bu kadar zor mudur
  • Peki dosya yargitaya gitse dahi paranizi alabilecekmisiniz avukatla gorustunuz mu?

• FB14 F kullanıcısına yanıt
    Mrb,öncelikle paylaşımınız icin teşekkür ederim.Neden karara çıkmış bir dosya yeniden başka bir yere gönderilip sıraya alınır ki?Normalde karara çıkmış bir dosyanın; ceza mahkemelerinde 15 gün,hukuk mahkemelerinde 30 gün içinde gerekçeli kararı yazılır ve yerel mahkemeye tebliğ edilir.En azından Ön İnceleme için Atama Bekliyor olarak kalsaydı öyle beklenilirdi,karara çıkmış olarak da aylarca beklemek nedir,ben çözemedim nasıl bir sistem.
  • Ardamelek A kullanıcısına yanıt
    Söyle ki aile mahkemelerini bi catida toplamak icin 38. Hukuk dairesi kurulmuş ve dosya 10. Hukuktan işlem kapatıp oraya devredilmiş karar zaten oraya aktarım olarak yaziyor. Valla durumlar çok yorucu bir sene bekleyip simdi sıfırdan bekliyor olmak ve Bilgi alamamak zihnen bitiriyor insanı.

Benim dosyada 11.Hukuk Aile Mahkemesi,büyük ihtimal o da aktarıldı,bu kadar sürede gelmediğine göre,kararı öğrenebilseydik en azından, bir gelişme olursa burdan paylaşırmısınız,Allah herkese sabır ve hayırlı sonuçlar versin.
    Bu arada Uyaptan 38. Hukuk olarak değiştimi?
  • merhaba arkadaşlar... benimde istanbul 24. hukukda bir işe iade dosyam var... cimerden öncelik verilmesi için bir başvurum oldu.. ve işleme alındığına dair cevap geldi...aynı zamanda savcılık talep dilekçemi işleme almış...uyap sayfasından takip ediyorum... çarşamba günü uyap dan dosyama baktığımda dosya ya mal varlığımın ve sgk bağkur kayıtlarımın dökümleri eklenmiş..üzerime kayıtlı bir mal var mı ? sgk ve bağkurda bir kaydım var mı diye... sorum şu ; bu durum nedir ? normalmidir böyle bir durum...cevap verebilecek bir arkadaş var ise çok sevinirim.... umarım hepimiz için en hayırlısı olur hemde en kısa sürede....selamlar herkese....
  • ayrıca hafta içinde istanbul 24. hukuk kalemini aradım... dosya durumum ve genel durum hakkında bilgi istedim... 2018 dosyalarına yılbaşı itibari ile başlandığı , işe iade dava dosyalarının ayıklanıp öncelik sırasına alındığı önceliğin işe iadeler olduğu bilgisi verildi...bunun dışında başka bir şey söylemiyorlar maalesef... bilginiz olsun istedim...
    Evet önce karara çıktı yazdığı icin ben dava bitti sandım uyap üzerinden İstanbul bam da dosyam yoktur görünüyordu bi kac gün sonra kontrol ettiğimde 38. Hukuk olarak yeni numara verilerek açılmış olduğunu gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FB14 -- 19 Ocak 2019; 11:49:4 >
    Zaten 10 ve 11. Hukuk dairelerindeki Aile Mahkemesi dosyalarıni 38. Hukuka aktarmışlar. Kolay ilerlemesi icin ne kadar kolay oluyorsa böyle!!! Dün gittiğimde heryerde dosya vardı yerler dolaplar masalar tıklım tıklım...

• Ultraslan19054 U kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın imzayı parasını aldığına dair imzayı atmış ise geçmiş olsun. Okadar kesinti olamaz gerekçeli kararda avukatın alacağı paraya kadar hepsi yazıyo

Sizin avukata vereceğiniz tutar 1.vekalet ücreti 2.anlaşmanız nasıl bilmiyorum yüzde anlaşmanız olduysa avukatla onu vermeniz gerekir bunun dışında olmaması gerek çünki

Siz davayı kazanmışımız diğer bütün masraflar kaybedenin üzerine bırakılıyo

GEREKÇELİ KARARDA HEPSİ YAZAR UYAPTAN BAKABİLİRSİN

• Şu sayfada birkerede sevindirici haber duymayacakmıyım

Vay arkadaş birkaç yıla kadar ortada zaten şirket felanda

Kalmaz alacaklar güme gider en az bekleyen 2.5 3yıl arası

• Yusufavşar Y kullanıcısına yanıt
    Edirne'de de istinaf açılıp Trakya bölgesi oraya gönderilseydi istinaf faydalı olabilirdi.İstanbul'a bu kadar yığılma olunca işin içinden çıkılmaz oldu.
  • e- devlette davam görünmüyor en son atama bekliyordu. uyap da da yok site de mi sıkıntı var sizde de aynı mı
  • Avckerem A kullanıcısına yanıt
    SA, kerem kardeş Uyaptan sisteme mi ? düştü.
    Yada telefonuna herhangi bir msj geldi mi ?
    Bende tık yok daha kabul yada red olup olmadığınıda bilmiyorum.
    merhaba , benımde 2018/32xx nolu dosyam var 10.hukukta 04.12.2018 tarıhınde kayıt oldu suan on ınceleme ıcın ama beklıyor.Gecen cımer yazdım ama cvp sıranızı beklıceksınız dedıler ya.Bende hala 10. hukuk yazıo uyapta!
  • cyborg-foto C kullanıcısına yanıt
    Aile Mahkemesi miydi sizin davaniz?

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.