Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
7.989
Cevap
85
Favori
1.103.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evett aile mahkemesı
  • Senınkı 1 sene surmus yaa bende o kadar beklıcem heralde :(
  • cyborg-foto C kullanıcısına yanıt
    2017 Ekim ayından beri istinafta maalesef bir yıl 10. Daire iki buçuk aydır da 38. Hukukta beklemekteyiz hiç bi hareketlilik yok!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senındemı bosanma davası ? Sozde yılbasnda sureler dahada kısalıcaktı ve dava bıtıs surelerını gorebılcektık
  • cucuuu1978 C kullanıcısına yanıt
    Karara çıkmış olabilir, avukatından bilgi iste muhakkak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yns56 Y kullanıcısına yanıt
    Kardesim telefona muzekkere yazildi diye msj geldi. Ardindan uyapa girdim sistemde cevap dilekcesini gordum. Subat ayinda imcelenecekmis en az 1.5 sene karim oldu darisi sana insallah. Ama bu seerde benim karar temyize acik olacak dosya yargitaya gidecek kurum avukati itiraz edecek

Evet boşanma davası.

• FB14 F kullanıcısına yanıt
    BENDE NAFAKA YOK TAZMINAT YOK BOSU BOSUNA ITIRAZ VAR BEKLICEM :(
    Rabbim hepimizi en kısada zamanda feraha ulaştırsın insallah bu süreç yıpratıcı daha fazla yıpranmadan sonuçlanmasını nasip etsin insallah.

• FB14 F kullanıcısına yanıt
    amin insallah ya
  • cucuuu1978 C kullanıcısına yanıt
    şu an güncelleme var gibi gözüküyor
    18.01.2019 da aksam saatleri çalışma yapıldı. galiba hala bitmedi.ç benimde hicbirsey gözükmüyor
  • mtntskrn M kullanıcısına yanıt
    :)) yok nerede benden önce 3 kişi burada vardı 2018/1900 civarındaydı .. bir arkadaş yazmış güncelleme var diye tşkler
  • Istanbul bam daha cogu daire is alanindaki2017 doosyalarina bakio

• Konu ile çok alakalı değil ama benim de bir davam var(dı).
    2018 nisan 3 de arabuluculuk için başvuru yapıldı, sonuç çıkmayınca 28 nisanda iş mahkemesinde dava açıldı.ilk duruşma 20 haziranda yapıldı.Son duruşma 28 aralıkta yapıldı ve lehimize sonuçlandı.Bu hafta içinde karar yazıldı dosyaya koyuldu.Ama şirkete konkordato atandı ve şuan icra işlemi başlatılmadı.
  • Sistemde dosyam gorunmuor , adiniza acilmis veya acmis oldugunuz dosya bulunmamaktadir dior sistemde mi sorun var acaba yoksa baska bisimi bilen varmi ?

• Hndncem H kullanıcısına yanıt
    Sistem çalılması var. Oyüzden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arifyıldız8587 A kullanıcısına yanıt
    Hadi ya bnde dedim heralde islme grdi ondan sonuc cikicak 😄 tuhh hyaller gne bklmede

• Sonunda 1 senedir bekledigim istinaftaki dosyam karara çıkmış olarak gözüküyor darısı sizlerin başına insallah

• batuhan0618 B kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun,benim karar çıkalı iki ayı geçti,ne uyapta bir karar var ne de yerel mahkemeye gelen bi dosya:(
  • Ardamelek A kullanıcısına yanıt
    benim davam işe iade davasıydı yaklasık 3 hafta gibi bir sürede ön inceleme ve karar aşamasını gördüm uyapda arayıp görüştügümde 2 hafta içinde yerel mahkemede olacagı söylendi umarım sizinkide biran evvel sonuclanır inanın suan bile beklemek çok zor geliyor sizi anlıyorum
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.