Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: senay22 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
7.982
Cevap
85
Favori
1.103.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oradaki memura sozlu olarak sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ece Aktaş E kullanıcısına yanıt
    2 ay benim dosyam Aralık 2017 den beei bekliyordu karae çıkmış ama daha tebligat gelmedi. Ceza filan olmayınca baya uzun sürüyor artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redd06 -- 15 Ocak 2019; 15:19:28 >
  • Ramo 55 R kullanıcısına yanıt
    Bnmde 28.de mayistan beri aradigimda 2018 seri dosyalarini bitirmişler ama bnmki seri icinde degilmis.

• Redd06 kullanıcısına yanıt
    kardeşim merhaba sizin durumunuzu tam anlamadım 2 ay öncemi karara çıktıda hayla bekliyorsunuz?
    benimde istanbul bamda 19 aralıkda karara çıkan dosyamda henüz bir gelişme yok
  • aydın alper 34 A kullanıcısına yanıt
    Benim ise iade , 2 ay önce istinafa gitti , 1 ay önce incelemeye girdi. Millet seneler bekliyor incelemeye girmesi için , benimki 1 ayda inceleme aşamasına geldi fakat 1 ay 10 gündür incelemeden diğer asamalara geçemedi. Çok hızlı ilerliyordu dosyam , bu şekilde düşüşe geçti .tahminimce senin karar da 1 buçuk ay sonra tebliğ olur .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İstanbul 29.bam .ne durumda hangi sırada bilenler varsa söylesinler..

• aydın alper 34 A kullanıcısına yanıt
    10 aralikta karara cikti benim sonuc gelmedi hala. Yazan arkadas icin 2 ay demek istedim imla hatasi yapmisim yanlis anlasilmis kusura bakma.

• Mtnncl M kullanıcısına yanıt
    29 daysi benim aralik 2017 dosyam 10 aralik 2018 karar cikti sonucun ulasmasini bekliyorum.

• Redd06 kullanıcısına yanıt
    tamam anladım,, bu konuyu bende çok araştırdım gidip bizzat sorduğumdada karara çıktı ama 4 hakimin onayı lazım kararın netleşmesi 1 ayı bulur demişlerdi ve karar netleştiğinde e devletten yada uyaptan baktığında bam dosyanın görünmemesi lazım
    eğer e devlette bamdaki dosyanı karara çıktı olarak görüyorsan henüz karar oylanmamış demektir ve oylanınca 1 haftada yerel mahkemeye yollanıyor zaten
    e devlette dosyan duruyormu şuan karara çıktı olarak?
  • Yns56 Y kullanıcısına yanıt
    Yunus kardesim bana da ayni yazi gelmis senin gibi bir de ben evraklari da yuklemistim one alim dilekcesi talebiyle delilleri de onlarda gozukuyor. Gecen aradigimda guc bela cevap aldim telefonda baskan incelemis dosya one alinmis dedi subat ayi sonu mart basi gibi sonuclanir dedi buyuk ohtimal ama elimde yazili birsey olmafan pek guvenemiyorum acikcasi cimerden cevap gelir buyuk ihtimalle ikimize de dosya nimaralarimiz arka arkaya. Ben 3 4 kere cimere yazdim biktilar herhalde :😁 uyapa baktim bi suru yazdigim dilekce cikti :D

• Ankara 9.hukukta olan varmı?

Geçen hafta direk 9.hukuk kalemi aradım

2018 yılının dosyalarına yeni başladık başlardayız demişti

Birde hiç sunuca bağlanan parasını alan kimse yokmu arkadaş

Alan bidaha uğramıyo buraya anlaşılan:)

• Dosyalar her aşamada tıkanıp kalıyo beklicez

İcra dosyasında alacağımız günlük 4-5tl arası faiz işliyo çok az bence daha fazla olsa istinafa yollamazlar bence

• Ankara 6. Bam işçi alacak davası Eylül 2017 den beri dosyam istinafta hala öninceleme için atama bekleniyor. 😒 cimer e yazdım cevap yok. Yoruldum artık 😢

• Avckerem A kullanıcısına yanıt
    Ankara'da oturmuyorum bölge mahkemesi diye oraya gönderdiler keşke orda olsam ama Türkiye'de bürokrasi adına bir şey kalmamış 13 ayda bi dosyanın hakimi kurulu belli değilse bitmiştir...
  • ibrahimalicevik İ kullanıcısına yanıt
    Istinaf dava sureclerini kisaltmak yerine bence daha da uzatiyor. Hele ki sadece istinafla sonuclanmayip bir de temyiz yolu aciksa o zaman 5 seneyi gozden cikarmamiz lazim. Allah yardimcimiz olsun

• Aynen oyle hala atama bekliyo istanbul bamda

• Istanbul bam 26.hukuk kacinci dosyadalar bilgisi olan varmi 1.5 ssnedir on incelemede bu nedir ya!

• Hndncem H kullanıcısına yanıt
    Benim dosyam da 26 hukuk ta. Arıyorum işe iadelere bakıyoz diyolar bir daha arıyorum seri davalara bakıyoruz diyorlar tekrar aradımda alacak davalarına bakıyoruz diyorlar. Ne yaptıklarını anlamış değilim.

• arifyıldız8587 A kullanıcısına yanıt
    Bakıyorlar işte kardeşim sen de hiç anlamamışsın? :) Alt tarafı bi kaç sene sürüyor! İyi en azından ulaşabilmişsin telefonla..Cidden şaka gibi arkadaş, koca koca firmalar milyon lira cirolar, üzerine haksız yere fesihler uğraşan sen ben.. İnsanların vakti de nakti de zayi oluyor maalesef..

• Merhaba, bir sorum var. İşe iade Dava yerel mahkemede sonuçlandı diyelim, tutar belirlenmiş oluyor şirketin yatıracağı. Bu durumda şirket istinafa götürürse, faiz işler mi tutara? Yani bugün yerel mahkeme karar verdi 100bin Tl işe başlatmama ve boşta geçen süre için tazminat biçti, şirket istinafa götürdü diyelim. İstinafta yıl sürdü diyelim, 1 yıl boyunca faiz işler mi?
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.