Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.990
Cevap
85
Favori
1.103.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara BAM 5. Hukuktaki işe iade dosyam, h.başı ön incelemeye girdi.

H.sonu ise karara çıktı. Kararın ne olduğunu bilmiyorum avukatım p.tesi öğrenmeye çalışacak.

Nisan ayında 2019/300 lerdeydi, eylül sonu da 2019/900 lere gelmiş benim dosyada karara çıkmış oldu.

Şimdi kesin kararı bekleyeceğiz.

Bilgi bekleyen arkadaşlara duyurulur..

• Faiiikkk F kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun arkadas, surec hakkonda bilgi paylasman rocaaiyla , beninki 24.bam 35xx "on inceleme icin ata bekliyor" da demekki iki ay kadar surede
    benimkide incelemeye gececek aramiDa 200 dosta var ..:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • torakor kullanıcısına yanıt
    Tabi bilgilendirme yaparim ne kadar sürer inceleme bilemem artık karara çıkınca yazarim

• İpek4545 İ kullanıcısına yanıt
    Hayır değil farklı bir dava

• 2017 den beridir bende 3 kuruş para için mahkeme sonucu bekliyorum.. geçen aylara kadar İstinaf da "ön inceleme için atama bekliyor " yazıyordu şimdi " Açık " yazıyor bu ne demek bilen varmı ? Bir de 25. BaM i arıyorum bir türlü ulaşıp bilgi alamıyorum şu an kaç numaralı dosyalara bakıyorlar bilgisi olan varsa yazabilirse çok sevinirim.. Allah hepimizin yardımcısı olsun... "Bu arada geç gelen adalet adalet değildir" bunu da adalet Bakanlığında hiç bir bok yapmadan bütün hukuk düzenini sıkıp bırakan tuzu kuru kesime not olarak iletiyorum.

• Yaser.kk Y kullanıcısına yanıt
    25.BaM da 2019/3## lü sıralarda dosyam ise iade değil de alacak dosyası desene bo.. yedik en az 1 sene daha bekleriz... dosya durumu açık yazıyor demek ki açık yazması çokta önemli bi şey değilmiş.. moralim bozuldu

• Cskn1071 C kullanıcısına yanıt
    25 ci Bam 2017 alacak davası dosya numaram 16xx de 2.5 sene sonra istinafda sıram geldi senin 2019 rahat 2 senen var.

• karamamba03 kullanıcısına yanıt
    desene boşuna bekleme gelmez o gemi ismail abi. ! üzüldüm şu an
  • Arkadaşlar merhaba İstanbul Bam 32.dairede alacak dosyası olan varmı Benim dosya 18/05/2018 de istinada gitti Dosya No/2018/1243 2 seneye Yaklaştı Henüz ses seda Yok Kabak Tadı Verdi iyice.Paraya Günlük Faiz İşliyor Ancak Değeri kalmıyor Bu şekilde olunca.

• arkadaşlar mrb
    istinaf sürecinde olan ankara bam 26. hukukta 2018/13** nolu dosyam bugün itibarı ile incelemeye alındı
  • 06yüksel06 0 kullanıcısına yanıt
    Bilgi olsun diye yaşıyorum arkadaşlar ise iade istanbul bam 26 2019/6## nolu dava karara cikti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ankara 6. BAM'da hangi dosyalara bakıldığı hakkında bilgi alabilen var mıdır? Hala 2018'lere mi bakılıyor acaba?
  • igkdr İ kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun umarım lehinizedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: F@ruk

Ankara 6. BAM'da hangi dosyalara bakıldığı hakkında bilgi alabilen var mıdır? Hala 2018'lere mi bakılıyor acaba?
    Abi bende Ankara Ban 6.HD haber bekliyorum ama nafile. Bilgi paylaşımı olursa ne güzel olur.

(Geçenlerde ankara bam 5.hd ye mart 2019 da giden dosya sahibi arkadaş bu platformda karara çıktığını yazdı. Ama 6. HD den ses seda yok maalesef.)

• quote:

Orijinalden alıntı: F@ruk

Ankara 6. BAM'da hangi dosyalara bakıldığı hakkında bilgi alabilen var mıdır? Hala 2018'lere mi bakılıyor acaba?
    Sizin dosya Şubat 2019 tarihliydi galiba, en azından siz ilerleme olursa burada paylaşırsanız süper olur.

• karapara K kullanıcısına yanıt
    Tabiki paylaşırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 31nci hukuk benim davayıda aradan çıkart bir zahmet artık ya 2019 işe iadeler gelmeye başladı ist bamda bizimkine daha var sanırım 2019/132x

• ist 30 BAM'dan bilgi alan varsa paylaşabilir mi?
  • eyupcvk E kullanıcısına yanıt
    Selam Arkadaşlar ;
    @yusufavşar
    @eyupcvk
    @mevluttat

BENİM DOSYA NİHAYET İNCELEMEYE ALINMIŞ :)
    BAKALIM SÜREÇTEN SİZİ YİNE HABERDAR EDERİM
  • Merhabalar,

Benim istanbul 24.Hukuk alacak 2017 /4289
    şuan hangi sıralarda acaba bilgisi olan paylaşabilirmi,

tam 2.5 senedir istinafta ön inceleme için atama bekliyor yazıyor.
    normalmi sizce

işe iade ler çabuk sonuçlanıyor
    bizim alacak davası olduğu için sanırım bitmek bilmedi,ama süre çok uzadı,
    nasıl adalet sistemi var anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.