Şimdi Ara

İstemsiz bekar erkeklerin kafayı kırması SS’li kanıtlı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • Özet :


  - incellerin %73'ü ciddi veya orta derecede depresif, %67'si ise ciddi veya orta derecede anksiyetelidir.


  - otizm spektrum bozukluğu oranları da yüksektir. İnceler arasında %18'i resmi bir tanı almış ve yaklaşık %44'ü otizm belirtileri yaşadığını bildirmiştir.


  NEET (not in education, employment, or training - eğitimde, istihdamda veya eğitimde olmayan) kategorisindedir ve aileleriyle yaşamaktadırlar.
  İstemsiz bekar erkeklerin kafayı kırması SS’li kanıtlı  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Teddy_ -- 25 Mayıs 2024; 16:56:25 >
  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > • Bu makale, "incel" (istemeden bekar kalan) olarak bilinen insanların yaşadıkları zorlukları ve bu topluluğun bazı özelliklerini incelemektedir. İşte makalenin temel noktaları:

  1. **İncel İdeolojisi ve Şiddet**: Rolling Stone dergisi, incel ideolojisini şiddetle ilişkilendiriyor. Ancak, yapılan araştırmalar bu bağlantının zayıf olduğunu gösteriyor. En büyük örneklem boyutuna sahip bir incel çalışmasında, incellerin çoğunun zorbalık veya zulüm nedeniyle psikolojik travma ve zihinsel sağlık sorunları yaşadığı, ancak incel ideolojisinin radikalleşme ile zayıf bir şekilde ilişkilendirildiği bulunmuştur. Çalışmadaki incellerin çoğu şiddeti reddetmiştir.

  2. **Zihinsel Sağlık Sorunları**: Yeni araştırmalar, inceller arasında kötü zihinsel sağlık seviyeleri tespit etmiştir. İngiltere Ulusal Sağlık Servisi (NHS) tarafından kullanılan klinik ölçümlere göre, incellerin %73'ü ciddi veya orta derecede depresif, %67'si ise ciddi veya orta derecede anksiyetelidir. Birçok incel internette intihar planlarını açıkça tartışmakta ve incels.co'da yapılan bir 2019 anketine göre incellerin %67.5'i intiharı düşünmüştür.

  3. **Yalnızlık ve Sosyal İzolasyon**: Başka bir araştırma, incels.co kullanıcılarının yalnızca üçte birinin arkadaşlarının olduğunu göstermektedir. Ayrıca, inceller arasında yüksek düzeyde yalnızlık bulunmuştur, bu da incellerin romantik reddedilmenin olumsuz etkilerinden korunmada kritik bir tampondan yoksun olabileceğini düşündürmektedir.

  4. **Otizm Spektrum Bozukluğu (ASD)**: İncel topluluğunda otizm spektrum bozukluğu oranları da yüksektir. İnceler arasında %18'i resmi bir tanı almış ve yaklaşık %44'ü otizm belirtileri yaşadığını bildirmiştir. Bu oran genel nüfusta sadece %1'dir. Ancak, ASD'nin aşırı şiddet içeren eylemleri tetikleyici olabileceği, fakat tek başına neden olmadığı belirtilmektedir.

  5. **Siyasi ve Sosyal Bağlam**: İnceler genellikle sağcı, alt-right (aşırı sağ) veya beyaz üstünlükçü olarak medyada tasvir edilmektedir. Ancak, incellerin %36'sının BIPOC (Siyah, Yerli ve Renkli İnsanlar) olması ve sağcı görünmemeleri dikkat çekicidir.

  6. **Sosyal ve Ekonomik Durum**: İnceler genellikle NEET (not in education, employment, or training - eğitimde, istihdamda veya eğitimde olmayan) kategorisindedir ve aileleriyle yaşamaktadırlar. Bu faktörler, kadınların eş seçiminde sosyoekonomik duruma verdikleri önem düşünüldüğünde, incellerin eş bulma şansını etkileyebilir.

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Türk kadınlarında hiç sorun yok yani tüm sorun erkekler öyle mi .d Türk kadınları adamı katil eder.

 • makinabey kullanıcısına yanıt

  sadece türk kadınları değil hoca. amerikayada gitsen, almanya, fransayada kadınlar maskülen erkek seviyor. kadınsı tipleri cinsel olarak arzulayamıyorlar maalesef. bu içgüdüsel isteğe karşı koyamamaları onların mı suçu yoksa yetersiz erkeklerin mi?


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • 4F3 kullanıcısına yanıt

  Saçların yanlarını sıfıra vurucan üstleri uzun bırakacaksın sonra kıvırcık yapıp toplu şekilde alnına doğru atacaksın kapkara bi tenin olacak ellerin kocaman olucak böyle kapkara olucak sakal bıyık olucak günde en az 1 paket sigara içeceksin dersleri falan zerre umursamayacaksın ara sıra okula uğrayacaksın kafelerde takılacaksın tüm sosyal medya uygulamalarını kullanacaksın arada erkkekk olduğunu kanıtlayan fotolar atacaksın bak o zaman bembeyaz tenli hanım hanımcık kızlar nasıl köpeğin oluyor türk kızlarını kölen yaparsın

 • makinabey kullanıcısına yanıt

  deme hoca forum kızlarını tutuşturacaksın.


  öyle bu arada özellikle esmer tene karşı koyamıyorlar


  zenci ve esmer tenliysen hayata 10-0 önde başlıyorsun kadın konusunda
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 25 Mayıs 2024; 18:6:53 >
  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • 4F3 kullanıcısına yanıt
  Doğulu olanlar ortalamayı yükseltiyo .d

  < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
 • Neden sonuç ilişkisini ne yönden kuruyorsunuz?

  İncel oldukları için mi depresifler yoksa depresif oldukları için mi inceller?

 • Aklı olan evlenmez

  < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.