Şimdi Ara

istediği yeri kıl payı kaçıranlar nasıl sakin kalıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
2.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Odtü ee 0.20 puanla kaçtı Dkdkd neyse İstanbulda oturuyorum diye itü ehb’yi üste yazmıştım zaten ama odtü isteyip gelmeseydi kötü olurdum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • istediğim yeri 100k ile kaçırdım, kuduruyorum şu an  

• İtü makina 300 kisiyle kacmıştı bende mezuna kaldım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam fotodaki true detectivdeki adam mı

• air raid siren A kullanıcısına yanıt

evet hocam 2.sezondan  

• e zaten sıralamanın mantığı bu niye üzüleyim/sinirleneyim/kudurayım?

• kısmet değilmiş deyip geçiyoruz hep  

• Alışılır. Ben de geçen yıl 2 puan ile kaçırmıştım

• hepüşüyenadam H kullanıcısına yanıt

Maddi açıdan demistim ama baya eğlendin sanırım

• Ben 0,10334 fark ile bölüme yerleşebildim. Bırakın 1 puanı küsüratlar bile farkedebiliyormuş demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TROHNET -- 1 Eylül 2021; 22:13:3 >
  • Obp yüzünden 80 binden 112 bine atti istedigim yer 110 binle kapatınca benim sıfat obp 61

• Şu seneye kadar sıralamamın yettiği ve garanti gözüyle baktığım Bilkent endüstriyi 0.5 puanla kaçırdım. Yeni yeni toparlıyor gibiyim.

• samimi olarak Allaha güvenip hayirlisi buymuş diyince rahatliyom

• 56.596 yaptım 57k ile kapatan hacettepe geldi , önüne yıldız yazmıştım 56.588 ile kapatmış 8 kişi ile giremedim :D

• kalamıom

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • çok az bi puan kaçırdım ama aile evine yakın olduğu için açıklandığı gün problemlerin yüzde 60ı halloldu kalıcak yer var 3 büyük yetişkin 3 tane üst dönem abim/ablam var.sadece arkadaş çevresi kurmak kaldı bana

• 2 puan çok fark mı bilmiyorum ama 1 soruya tekabul ederdi benim için.Bilkent iktisata giderdim ha işletmenin bile gelmesi benim için iyi onu da yaklaşık 3 puan yukarıdan kazandım belki 1 soru yanlış yapsam sapmayla vs giremeyebilirdim.

Bence bir yerde nasip demek gerekiyor çünkü eğer bölüme en üstten girmediyseniz oraya bile belki giremeyebilirdiniz.Ankara'da ailenizin yanında kalsaydınız belki farklı bir sorun boy gösterecekti ama atıyorum İstanbul'a gidince hayatı vs daha farklı öğreneceksiniz gibi gibi.

Bir laf var ,olmuşla ölmüşe çare yok diye.Cidden böyle yani keşke şöyle olsaydı keşke böyle olsaydı vs diye inanın mezara girene kadar konuşabilirsiniz ancak bunlar hiçbir şeyi değiştirmeyecek o yüzden bir noktadan sonra elinizin altında bulunan güzelliği de görmek gerekiyor.Sıralamalar gelmeden önce şu an bulunduğunuz yeri de araştırsanız muhtemelen keşke olsa vs derdiniz çünkü sıralamalar da çok iyi geldi.

Hemen önünüze bakmalısınız birde geçen ceng geçiş için konuyu açan sizdiniz sanırsam da bölüme gitmeden bence beton kafalı olmayın yani bölüm derslerini daha önce gördünüz mü belki ilginizi çekecek,ha istemediğin yeri sırf bir yer diye yazdıysan bilemem ben ilginden ötürü yazdığını düşünerek söyledim.Geçmenin şans işi olduğunu demişlerdi.Son olarak da sıralamanı 1 kere daha kullanabiliyorsun yani en kötü imkan dahilinde bir yere sene sonu geçersin yani fırsat çok bence

• hocam Ankara'da da yaşamıyorum zaten. ama İstanbul'da hayatı daha iyi öğrenebileceğimi düşünüyorum, Ankara'ya göre avantajlı o konuda. dediğiniz gibi kabullenmek gerekiyor çünkü sınavda yapamadığım basit soruları düşündükçe sinirleniyorum. olmuşa çare yok gerçekten.

• Istediğim yeri 200 kusur kişiyle kaçırdım.Girdigim yer kıbrıs tıp.Ne bir grup var ne bir bilgi var aq ne olacak belli değil.Ege ceng yazsaydim şimdi ağa idim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.