Şimdi Ara

istediği yeri kıl payı kaçıranlar nasıl sakin kalıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
2.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ne yapalım kardşm ankarada stanford vardı da biz mi gitmedik 

• geçen sene 0.6 puan ile kaçırdım. akıl sağlığımı yeni yeni toparlayabildim

• air raid siren A kullanıcısına yanıt

girdiğin yer odtü havacılıktan daha iyi krdşm. kendini hırpalayıp duvardan duvara vurma.

• 2 diamonds 7 spades kullanıcısına yanıt

nereyi kaçırdın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beceremedic B kullanıcısına yanıt

geçmiş olsun size de. özellikle kaçırılan yer kazanılan yerden çok farklı olunca daha da üzülüyor insan. ben bölümden çok okulu, şehri kaçırdığıma üzülüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi air raid siren -- 3 Eylül 2021; 18:23:52 >
  • tyt matta 1 soruyu yanlış değil de doğru yapsam itü cmpe geliyordu :)

• sedozm kullanıcısına yanıt

şimdi neresi geldi İTÜ ehb mi?

• air raid siren A kullanıcısına yanıt

hahaah yok hocam hiç tahmin etmeyeceğiniz bir yer çapa tıp ingilizce :D bilgisayar müh hariç bir şeye ilgim yoktu ek seçenek olarak tek olarak odtü ee vardı onu da şehirden dolayı eledim

• marmara teknoloji fak. bilgisayar müh. istiyordum. 32800'lü bir sıralama yaptim.

son giren 32.666 aramizda 0.07 puan var. gazi müh fak. geldi.

mutlu olmak istedikten sonra her yerde mutlu olabilirsin, ben ankarada mutlu ve basarili olacagimi dusunuyorum, her ne kadar negatif yon gorebilsem dahi, her seyin ustesinden gelinebilir, pozitif bir yon gorulebilir diye dusunuyorum. istanbuldan emin degildim zaten

he sinavda 4 soru sallayip tutturdum ayt matematikte, ondan dolayi da batmiyor bana olabilir, sans ile de girmis olabilirim bu bolume. basarili olmak istedikten sonra cok fark etmeyecek, olacagim inaniyorum, olan olayi degistiremem artik. sen de sakin kalarak kendini koruyabilirsin, kafayı siyirmak bir seyi degistirmeyecegi gibi seni yoracaktir, iyi yon ara.

• destek için teşekkürler herkese.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.