Şimdi Ara

işte Yep Yeni Progdvb Powerinstal 7.5.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar teacher in sitesinde şimdi gördüm yükledim çok güzel olmuş
    ellerine sağlık teacher

ProgDVB PowerInstall 7.5.1 Yenilik ?

- Kanal listler güncellendi..
    - PowerInstall Softcam Updater 0.7.2 eklendi..
    - Projekt IGI 3.01 eklendi..
    - Mpeg2cut 2 6426 eklendi..
    - S2emu 1.22 eklendi..
    - ProgEdit 1.100 eklendi..
    - BS Player ve bitcontrol codec leri çıkarıldı..
    - Bazı düzeltme ve yenilikler yapıldı..
    ProgDVB PowerInstall 7.5.1 İçeriği

ProgDVB PowerInstall 7.5.1 Özelliği

Notlar

http://www.dvbrehberi.com/download/click.php?id=22

• s2emu'nun olması artık bir avantaj sağlamıyor, polsatlar gitti
  • paylaşım için teşekkürler
  • saol kardeş hatırlattıgın için...
  • ProgDVB'yi kurdum ve İnca Dijital Kartımın kendi yazılımından kaynaklanan takılma gibi sorunlar düzeldi. Fakat, ayarlar seçeneğinden görüntünün parlaklık ve diğer ayarları aktif değil. Bunun aktif olması için sanıyorum Direct Draw seçeneğinin de aktif olması gerekiyor. Bu ayarları nasıl yapabilirim? Bilgisi olan var mı. Bu soruyu daha önce ermanpac'a da yöneltmiştim . Bazı kanallarda görüntü neredeyse karanlık. Bazı kanallarda da(Şifreli) ekran simsiyah, görüntü ve ses yok, oysa alt bölümde sinyal ve kalite göstergeleri 50-60 larda görünüyor.
  • bence powerinsyall le hiç eek yok araştırma ve uygulama ruhumuzu alıyor yükle gitsin bu ne ya

renkler ve zevkler tartışılamaz ama ben şahsen prog dvb 4.72.1 kulanıyom hrşeyi kendim yapıyom ygulamalı kuanmak dah iyi çünkü neyin ne işe yaradığını daha iyi öğreniyorsun sonuçta hepimiz pc başında bi şeyler yapabilmek için oturmuyormuyuz.........
  • Bilgisayarımda İnca Dvbs Dijital Tv Kartı var. Bununla yayınları izleyebilmek için şu anda 3 değişik program yüklü, ancak üçü bir program ancak ediyor.İnca Dijital kartın kendi yazılımını kullanırsam, görüntüde takılmalar var ve ses ayarı değişikliği halinde bilgisayar kilitleniyor. ProgDVB kullanırsam, görüntü yakalama, resim çekmeyle ilgili bir tuş atanmamış ve önemlisi renk ve ışık ayarlarını yapmak mümkün değil, birçok kanal karanlık. ALTDVb yükledim, onda da resim yakalama özelliği hiç yok, şifresiz kanalların bile bir çoğunu çekmiyor,kullanıcı arayüzü arap çorbası gibi zaten.Fakat öteki programlarla izleyemediğim bazı kanallar ALTDVB'de var. Bunların nispeten en iyisi PROG DVB, fakat ışık ve renk ayarı yapılamaması gibi önemli bir eksikliği var. Bu programların tek iyi tarafı ilk yüklemede kolaylık sağlaması ve birçok şeyin hazır olması. Bu şekilde kolay yüklenen ve bahsettiğim eksiklik ve hataların olmadığı bir DVBS programı arıyorum.

• Önce 3 taneden ikisini kaldır tek bir program kalsın, o zaman daha ii olacaktır
  • elıne saglık
  • arkadaşlar tvQsat-cı twinhan kartım var ligtv modülde var ama programı kurunca aygıt başlatılamadı hatası alıyorum ilk ayarda ne diye tanıtmalıyım
  • eline sağlıkk
  • bir konu bu kadar hortlatılabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.