Şimdi Ara

İŞTE YENİ OPEL ASTRA! (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.642
Cevap
37
Favori
1.785.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni opel astra üretim süresi nekadar bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyalcin

@djnone
    Bende eski astranın daha hoş olduğunu düşünüyorum. Tabi bunlar hep zevk meselesi senle ben zevksiz olabiliriz ;) Bu arada yeni astranın mükemmel ambiyansı varsa eski astrada da panaromik sunroof var. Tüm arkadaşların arabaları hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

tabi astra h cok cok guzel bi arac. 1 sene 2005 model 1.7 cdti kullandim sorunsuz 1 sene gecirdim sadece yagini suyunu mazotunu verdim o kadar. tabi benimki 2004 yapimi 59 kw 80 kusurlu bir hp ve 5 vites oldugundan performans cok kotuydu ama mazotu kokluyordu. burdan adanaya 3.600 km gittim sonra da geldim tik demedi. 3.600 km de 240 euroluk mazot yakti. yani astra h ye kimse kotu araba diyemez benim icin ama hersey gibi onun da zamani gecti, artik astra j var sanirim bu muhabbet uzun yillar devam edecek. cunku gecen sene forumlarda astra g nin (classic olarak uretilmeye devam ediyordu) h den daha iyi oldugunu savunun cok insana denk geldim.

bu arada djnone astra h 2004 de uretilmeye basladi ve o yillarda sanirim panaromik tavan opsiyonu yoktu. hangi yilda basladi bilmiyorum ama eminimki onumuzdeki yillarda yeni astralarda panaromik tavana sahip olacaktir. sonucta birkac sene icinde astra j lerde makyajlanacaktir ve ufak tefek ek opsiyonlar eklenecektir. bence opel herseyi birden opsiyon listesine eklemek istemedigi icin panaromik tavani erteledi.

• panoramik tavan olsa kesin ekletirdim. 2-3 ayda bekleyebilirdim hatta. corsaları o yönden kıskanıyorum
  • seceneklerim arasinda olsa bende secerdim kesinlikle bir ara sirf o yuzden nissan qasqai almayi dusunuyordum ama onu da makyajliyorlarmis nisanda
  • biz burada aynı siparişi versek bu fiyata alamayız di mi?

Öyle olsa herkes öyle yapardı sanırım, yurt dışından direkt sipariş versek buraya gelişi aynı fiyata malolur mu?

yaklaşık 47-48 yapıyor buraya göre fiyatı ama o araba türkiyede satılmıyor o yüzden sormak istedim yurt dışından direkt getirtilebiliyor mu diye
  • eski astrayla yeni astra arasıında dagdanda buyuk bi fark var :))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiamol

alioglua ben belcikada yasiyorum. 23.000 euro ya siparisi verdim.

bu rakam süper bir rakam
    peki şu anda almak isteseniz aynı rakama alabilirmisiniz?
  • arkadaslar kımseyı kızdırmak ıcin yazmamıstım. ben hyundai i20 1.4 100ps style sahıbıyım. pedere araba arastırıyorum astrada aklımda olan bir model. i30 megane3 astra arasında gidip geliyorum onumuzde daha uzun bir süre var belki i30 un makyajlı versiyonu daha çok hoşuma gidebilir o zaman tercihimiz, i30 dan yana kullanabılırız.. astrayıda alırsak 1.4 turbo olanı alırız buyuk ıhtımal. herneyse ilerde başınızı baya bir ağrıtacam

arabalarınız çok güzel güle güle kullanın allah kaza bela göstermesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: corail

quote:

bu rakam süper bir rakam

evet 1.3 cdti ler gelene kadar bu fiyata alabilirim. cunku 1.3 cdti temin edemedikleri icin 900 euro ekstra bir indirim yapiyorlar. toplamda 2.750 euro indirim yaptilar bir de 100 euro degerinde baslangic paketini bedevaya verdiler. yani paspaslar yangin tupu ilk yardim cantasi gibi seyleri. ilgincki avrupa ulkelerinde en ucuz astra belcikada sanirim.

ayni donanimdaki cosmo hollandada 30.000 euro uzerinde hatta almanyadan bile ucuza geliyor. hersey guzel de bir de beklemek olmasa . dedikleri dogruysa nisan ortasi gelirse 3.5 ay beklemis olacam.

• quote:

quote:

quote:

bu rakam süper bir rakam

evet 1.3 cdti ler gelene kadar bu fiyata alabilirim. cunku 1.3 cdti temin edemedikleri icin 900 euro ekstra bir indirim yapiyorlar. toplamda 2.750 euro indirim yaptilar bir de 100 euro degerinde baslangic paketini bedevaya verdiler. yani paspaslar yangin tupu ilk yardim cantasi gibi seyleri. ilgincki avrupa ulkelerinde en ucuz astra belcikada sanirim.

ayni donanimdaki cosmo hollandada 30.000 euro uzerinde hatta almanyadan bile ucuza geliyor. hersey guzel de bir de beklemek olmasa . dedikleri dogruysa nisan ortasi gelirse 3.5 ay beklemis olacam.

elinizin altında başak bi araba var sanırım?

eğer yoksa asıl o zaman beklemek kabus olmuştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkaf -- 3 Mart 2010; 19:12:47 >

• Alıcaksan 1.4 T ya da 1.3 cdti enjoy pp Ya da sport 18-19 jant alıcan, sunrooflu olcak işte bu hayalimde ki araba...
    Bu arada Bizim Peder Yeni astra yı çalıştırmış binmiş falan değerlendirme şöyle(İçi bizimkinle aynı beya.Koltuk kumaşları bile aynı.Ama arkası yanı güzel.Teyp kumandaları falan güzel)Olumlu sayılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkaf

quote:

quote:

quote:

bu rakam süper bir rakam

elinizin altında başak bi araba var sanırım?

eğer yoksa asıl o zaman beklemek kabus olmuştur

esimin 2000 model ford ka sini kullaniyorum. aslinda 20 gun opel garajindan yedek araba talep edebilirim ama daha sormadim.

• ford ka dan sonra opel astra daha bir güzel gelecektir size
  • sorma hocam yaa hersey bir yana deli gibi yakiyor kucucuk araba ama bi yandan da geciktigine seviniyorum kar kis buz anca biter nisana

bu arada indirim konusunda unuttugum birsey 210 euro diesel filtresi oldugu icin devlet tarafindan yapilan bir indirim daha var.
  • quote:

sorma hocam yaa hersey bir yana deli gibi yakiyor kucucuk araba ama bi yandan da geciktigine seviniyorum kar kis buz anca biter nisana

bu arada indirim konusunda unuttugum birsey 210 euro diesel filtresi oldugu icin devlet tarafindan yapilan bir indirim daha var.

sizin arabanızın aynısını türkiyeden de sipariş ettirebilir miyiz aynı fiyata aynı yerden? ben işin bu kısmını merak ediyorum, sonuçta bir-iki ay önce sipariş verenlerin arabası da yurt dışından geldi yeni yeni kavuştular arabalarına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alioglua -- 3 Mart 2010; 22:57:52 >

• yok hocam oyle sey olmaz bence olsa bile sen kontak kurup arabani alsan turkiyeye gotururken gumruk vergisi odersin bu durumda hem belcikaya hem turkiyeye vergi odeyeceksin bu durumda daha pahaliya gelecek sana.

sonucta turkiye avrupa birliginde olmadigindan sorun olur.
  • Kişisel ithalat yapmaya kalkışmanın getireceği tüm bürokratik sıkıntıları göze aldığımızı,
    ya da bizim için bunlarla uğraşacak birini bulduğumuzu varsayalım.

Türkiye'ye girişte gümrük vergisi, ÖTV ve KDV ödeneceği kesin.
    Fakat aracı aldığın ülkede geçerli olan vergileri ödememek veya geri almak mümkün olabilir belki.

Sonuçta aracı oranın trafiğine kaydettirmeyeceğin için, bizdeki MTV benzeri bir vergi varsa o ödenmeyecek muhtemelen.

Orada bayiye ödeyeceğin KDV'nin ise aracı sınırdan çıkartırken geri alınabileceğini düşünüyorum,
    hani yurtdışında perakende alışveriş yaptığımızda ödediğimiz KDV'leri havaalanında geri alabildiğimiz gibi.
    Bunun otomobil için de geçerli olup olmadığını öğrenmek lazım...

GM Türkiye, çoğu zaman benim beğendiğim modelde ve istediğim özelliklerdeki Opel'leri getirmediği için
    kişisel ithalat konusunu eskiden beri düşünmüşümdür, belki bir gün böyle bir işe kalkışabilirim

• ya GM türkiye doğuş gibi olsaydı. bide onu düşünmek lazım. adamlar poloyu tek formatta satıyorlar.
  • arkadaslar bu opeli taksitle alma imkanımız varmı? soyle 24 ay yada ustu :D
  • bu fiyatlarla eski astra gibi asla satmaz 10 binlira fark mı olur
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.