Şimdi Ara

İŞTE YENİ OPEL ASTRA! (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.642
Cevap
37
Favori
1.785.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ılterıs45 dedıgın 2 yerıde ılk defa duyuyorum nrde oldujlaır hakkında bılgı verırımısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: comrade62

ılterıs45 dedıgın 2 yerıde ılk defa duyuyorum nrde oldujlaır hakkında bılgı verırımısın

mercanlar gaziemirde hyundai cakırların yanında
    sürtaş bornova kipanın biraz ilerisinde shell benzinliğinin yanında
  • Arkadaşlar, sonunda ben de aldım. Fiyatı yüksek falan dedik ama daha fazla bekleyemedim. Cosmo, 1.6, 115 hp+CD 500 navigasyonlu modeli satın aldım bugün. Boya koruma, cam film ve aracın altına ses yalıtım şeysi(adını bilmiyorum) de koyacaklar. Cuma ya da en geç Pazartesi günü teslim alacağım. Gönül isterdi ki şöyle 1.4 dizel 140 ya da 180 hp olsun ama onlardan piyasada yok malum:)
  • @JHooN_ReaL
    @demircic araçlarınız hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.Demircic sen ne renk aldn aracı
  • @demircic

Hayırlı olsun güle güle kullan.
  • hayirli ugurlu olsun gule gule kullanmak nasip olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: tfk35

@JHooN_ReaL
    @demircic araçlarınız hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.Demircic sen ne renk aldn aracı

Teşekkürler. Siyah renk aldım tfk35. Bakımı biraz zor ama ben zaten arabalarıma iyi bakan biriyim:)
  • Teşekkürler @tiamol ve @GöKHaN 35. @tiamol, forumda sanırım aracı en erken alanlardan biri de sensin ama anlaşılan en geç sen bineceksin:) Ama en kralına bineceksin, o da ayrı bir keyif.
  • Hayırlı olsun ''demircic''
    Acaba siz ne kadar'a aldınız aracı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @uiKSilveR

Hayırlı olsun ''demircic''
    Acaba siz ne kadar'a aldınız aracı ?

Teşekkürler. 51.000 TL'de anlaştık en son.
  • quote:

Orijinalden alıntı: comrade62

ılterıs45 dedıgın 2 yerıde ılk defa duyuyorum nrde oldujlaır hakkında bılgı verırımısın

kavuklar - bana her zaman en yüksek fiyatı veren bayi
    mercanlar - yeni açılmış gaziemir de,daha iyi fiyat vermesi muhtemel bence..
    egem - kavuklara göre fiyatı biraz daha makul tutuyor
    surtaş - yerini biliyorum ama hiç gitmedim.. bornova kipa önündeki ankara asfaltından devam ediyordunuz egs falan geçiyorsunuz( birkaç km kadar ) ileride sağda..
    arkas - pazarlıkla egem ve kavuklar'a göre daha iyi fiyat verir.. ilker bey'i görebilirsiniz.. güleryüzlü sevdiğim bir insandır :)
  • En iyi fiyatı siz almışınız herhalde 52.700 +CD 500 Navi. Sistemi 1.349 =54.000 gerçekten çok iyi fiyata almışınız.
  • Arkadaşlar birde şuan 1.4 140 hp siparişi verebiliyoz mu ? En son gittiğimde yok demişti bayi.
    Bu arada bu aracı performasdan çok 1.6 dan daha az yakıt harcadığından dolayı seçiyorum.Daha fazla yakmaz değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 12 Ocak 2010; 22:22:29 >
  • Yeri gelmişken yeni bir bilgiyi daha paylaşmak isterim. Bugün, Türkiye'ye 180 adet Astra daha gelmiş. Bunların içerisinde sadece 3 tane Cosmo modeli var ve bu Cosmolardan sadece birinde CD500 var. Yanılmıyorsam, biri Mersin, Biri İzmir, biri de Adana'da(emin değilim, o laf kalabalığı içerisinde yanlış duymuş olabilirim ama Mersin kesin). Diğer 177 araç, Enjoy ya da Sport modeli. Anladığım kadarıyla, nizpeten ucuz olması nedeniyle en çok satan modeller onlar, o yüzden o modellere ağırlık verdiler.

Düzeltme: Yazım hatası:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircic -- 12 Ocak 2010; 22:29:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircic

Teşekkürler @tiamol ve @GöKHaN 35. @tiamol, forumda sanırım aracı en erken alanlardan biri de sensin ama anlaşılan en geç sen bineceksin:) Ama en kralına bineceksin, o da ayrı bir keyif.

• quote:

Orijinalden alıntı: @uiKSilveR
    Arkadaşlar birde şuan 1.4 140 hp siparişi verebiliyoz mu ? En son gittiğimde yok demişti bayi.
    Bu arada bu aracı performasdan çok 1.6 dan daha az yakıt harcadığından dolayı seçiyorum.Daha fazla yakmaz değil mi ?

Fabrika verilerine göre 1.4T 1 litre daha az yakıyor.
    Ama dikkat, yanından geçen 1.6T ile kapışacam dersen ondan bile fazla yakarsın
  • 1.4motor 1.6'ya göre hem 1lt. az yakıyor hem de 25 BG daha güçlü
  • @Comrade62; bir mesajda parayı bankaya yatırman, faizini alman vs. söylenmiş ama
    o faizden aldığın para elbet birgün senden çıkacak ve arabana harcadığın o faizin parasının tekrar arabandan çıkması hiç içten bile değil.
    bayiye kaporanı verirsin, onlar kendi hesaplarına faize yatırırlarsa yatırsınlar, kendileri bilir.

daha önce sıfır araç aldınız mı bilmiyorum ama,
    "kaporamı tam olarak vermek" diye bahsettiğiniz eğer aracın tüm parasını istiyorlarsa
    kesinlikle öyle birşey yapmayın.
    kapora olarak duruma göre max. 2.000 yada 3.000 TL verin. hatta Insignia'cılardan 150 TL ile geçiştiren bile vardı :)
    fazlasına ihtiyaçları yok.
    paralarını tam olarak alırlarsa aracı alacağınız süre uzarda uzar :)
    hatta sizin arabanızı başkasına satarlar.

quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

quote:

Orijinalden alıntı: sonsuzuncu

arka görüş açısı bana dar mı geldi yoksa psikolojikman mı etkilendim?

kardes aynı seyi bende sordum adamlar dalga gecti o yuzden bi merakın varsa burda sorma sonra cok bilmisler yeni ogrenenlerle dalga geciyo haberin olsun ya cok biliyor gibi takıl yada bilgi vermekten paylasımdan zevk alanlara sor bazı kisiler soruları cözmekten cok sorunların bir parcası oluveriyor

mesela sizin gibi mi?
    geri vitesin yerini ayarlamak gibi bir soruyu ancak 6-7 yaşında çocuk sorar sanırım.
    arka görüşün kısıtlı olmasını sormak kadar normal bir soru yoktur.
    bu konuda da sizinle dalga geçen olmadı.
    aynı mesaj içerisinde hem arka görüşü hem geri vitesin yerini yazmışsınız, size cevap veren kişi ikisine birden vermiş gibi gözükmüş.

burada kaç tane insan bayiye yeterli bilgiyle gidiyor,
    bayi çalışanının oyunlarına gelmiyor, alacağı aracı iyi tanıyor.
    böyle bir ortama laf atamazsınız.

Mardin'de öğretmen olmanız da bana başkalarını hatırlatıyor ama neyse..
    nick değiştirmeden karşımıza çıkanlara sonuna kadar buradayız.

• ben 400 euro verdim kapora olarak. ilk gittigim bayi hem araci 1000 euro fazlaya satmaya calisti hem de 1000 euro kapora istedi. zaten o 1000 euro kapora istemesi beni bayiden soguttu. zaten burada siparisi verince kontrat imzalaniyor arac geldiginde ben istemiyorum dersen 3.000 euro civari ceza oduyorsun boyle bir kontrat varken fazla isteyen bayide kesin bi yamukluk vardir diye baska bayiye gittik. yeni bayi hem fiyati az soyledi hem de kapora olarak ne verirsen dedi. biz de ordan aldik.
  • Arkadaşlar Yeni Astranın TR Televizyonlarında reklamı çıktımı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.