Şimdi Ara

işte yeni kasam ( kasaya lcd ekran yapmak isteyenler için dosyaları koydum) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
20.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adnn arkadaşıma katılıyorum çizmiş olduğu yere koyma durumun olur ise daha güzel duracağına eminim güzel bir çalışma olmuş ellerine sağlık
  • namlusuna projektor yerleştirebilirsin. elyapimiprojektor diye arat google da yapmasıda çok zor değil çok şahane olur.

Boyama filan yapabilirsen üzerine çok orjinal olur diye düşünüyorum.
  • euqlazer

işte yeni kasam ( kasaya lcd ekran yapmak isteyenler için dosyaları koydum)

winampta çalan şarkı, kpbs,khz,stero/mono özellikleri

tarih ve sat

işlemci marka ve modeli,% olarak kullanımı ve % olarak animasyonlu gösterimi

birazdaha ince bir euqlazer animasyonu

c ve d sabit disklerine ait bilgiler

işlemci fanının rpmsi ve işlemci sıcaklığı

anakartın sıcaklık değeri

ekran internettende veri alabiliyor, KIRIKKALE hava durumu (rüzgar hızı, hissedilen sıcklık, nem oranı)

ve new york times dan dnya gndemine ait güncel haberler

bu bilgilerin hepsi ekranda sırayla istenilen sürede geçmektedir , video koymayı bilmiyorum video koyabilseydim daha gzel olurdu

ve caadas beye çok teşekkür ederim bana bu konuda kendisi çok yardımcı oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektronikci_71 -- 14 Temmuz 2009; 19:09:54 >

• Waw LCD çok güzel olmuş bende yapmayı istiyorum en kısa zamanda LCD yapıcam.(1 yıldan beri ) Takıldığım nokta olursa yardım isterim.
  • Güzel yapmışsın hocam eline saglık
  • hocam moralini bozmak istemem ama kasan pek bisiye benzemiyor.maket maket desen hic olmamıs.cok amator.ne boyama var ne mod var.uzay kasa kullan goze daha hos gelir.
  • lcd yi takarken ön tamponu dağıtmıssın xD
  • quote:

Orjinalden alıntı: chtk

lcd yi takarken ön tamponu dağıtmıssın xD

• lcd güzel olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: adnn

Waw LCD çok güzel olmuş bende yapmayı istiyorum en kısa zamanda LCD yapıcam.(1 yıldan beri ) Takıldığım nokta olursa yardım isterim.

tabiki yardımcı olurum
  • quote:

Orjinalden alıntı: H_QmR

Güzel yapmışsın hocam eline saglık

daha bitmedi ama tşkrler
  • quote:

Orjinalden alıntı: hsngencer

hocam moralini bozmak istemem ama kasan pek bisiye benzemiyor.maket maket desen hic olmamıs.cok amator.ne boyama var ne mod var.uzay kasa kullan goze daha hos gelir.

dediğim gbi daha bitirmedim ince işleri çok var , boya vernik vs , maddi açıdan bu işlemleri daha sonra yapacağım

yorumunuz için tşkr ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: chtk

lcd yi takarken ön tamponu dağıtmıssın xD

lcdyi takrken olmadı baştan öyleydi , alttaki açıklık cdrw nin kapağındaki parçadan kaynaklanıyor, alttaki parçayı üstteki parçaya tam denk getiremedim orasınıda değiştireceğim ve açıklık kalkacak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: typhooniron

lcd güzel olmuş

tşkr ederim daha iyisi sizlerin olsun
  • bence lcd yi arkadan geçir sadece ekranı görünsün. entegreleri görününce hoş durmuyo
  • Wawww Çok Güzel Olmuş Hocam Ellerine Sağlık Gerçekten Uğraştığına Değmiş Tebrikler
  • Süper bi çalışma ^^
  • quote:

Orjinalden alıntı: caqlayan

bence lcd yi arkadan geçir sadece ekranı görünsün. entegreleri görününce hoş durmuyo

bende öyle düşündüm ama ekrnın olduğu bölümn hemen altında harddisk var ekranı içeriye yitersem lcd nin pnleri harddiske değer ve kısa devre yapar, pc zarar görebilir

tşkr ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: hellcat876

Wawww Çok Güzel Olmuş Hocam Ellerine Sağlık Gerçekten Uğraştığına Değmiş Tebrikler

çok teşekkür ederim , daha bitmedi aslında , paletleri ve boyası kaldı.plaetleri orjinal bişey yapmak istiyorum bu yüzden acele etmeyeceğim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DoRiTozzZ

Süper bi çalışma ^^

teşekkür ederim , can sıkıntısından bişeyler yapmaya çalıştım
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.