Şimdi Ara

işte yeni corolla (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
0
Favori
17.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yakamoz önce auris mi satışa sunulacak, yoksa corolla sedan mı
  • auris daha önce satılacak diye biliyorum. yanılmıyosa auris şubatta, sedan nisan da satışa çıkacak.
  • ikisi de mayısta çıkacakmış galiba.
  • mayıs çok geç.

mart başı sedan çıkar piyasaya.

zira avrupaya şubat sonu geldiğine göre bizede gelir.
  • şubat başı gibi seri üretim başlıyor işte ona göre hesaplayın ama ilk etepta sayı az olacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yakamoz54

şubat başı gibi seri üretim başlıyor işte ona göre hesaplayın ama ilk etepta sayı az olacak.

zaten 2007 modelleri çok satılmaz herhalde, millet 2008 modelini bekler.
  • Bu arabalar şubat sonu gibi hem hb hem sedan olarak satılmaya başlanacak:Fiyatları Civic ten fazla yapamazlar,yani 34 den başlar...Zaten sınıf olrak böyle bir arabaya en fazla 35-36 verilir,ben yukarda 42-43 olursa alırım diyen arkadaşlara şaşıyorum..Bu fiyatlara Passat a, Avensis e, Vectra ya binersiniz,yani bir üst sınıfa ki inanın bunlarla bizim bindiğimiz Corolla,Civic.Megane ..gibi arabaların bir üst sınıfta yazdığım modellerle aralarında dağlart kadar fark var...Kaldıki bu arabalar yani orta-alt diye geçer---C segmenti araçlar Avrupa ve ABD de halk arabası diye geçer ve 11-13 bin dolar arasındadır fiyatları..Adamlar bizim COROLLA ya verdiğimiz parayla değil AVENSİS CAMRY ye biniyorlar arkaqdaşlar...Yazık değilmi bu millete....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alibekir -- 5 Ocak 2007; 16:44:50 >

• fiyatlara bakarsak ve amerika gibi uçuk bir ülkeyle kıyaslarsak asla hiç bir şey satın alamayız.

42-43 bin lira veririm diyen benim ki bunu derken araçta avrupada satılan tüm donanımların olma şartını koşmuştm yani şu an avensis elegantda dahi olmayan bazı donanımları içermesi şartıyla veririm demiştim (navigasyon-bluetooth-direksiyondan vites-far yıkama-xenon far gibi tüm donanımlar)

bu yukarıda yazdığım donanımlar olmazda şimdiki sol ayarında bir araba çıkarırlarsa tabiki sadece bir direksiyondan vites olayına o parayı vermem, o durumda edeceği maksimum rakam 40bin lira

(40 bin etmez demeyin yanılmıyorsam arabalaradaki %10 indirim olayı kalktı şu an sedan sol 38 bin lira civarında )
  • haklısın.

quote:

Orjinalden alıntı: alibekir

Bu arabalar şubat sonu gibi hem hb hem sedan olarak satılmaya başlanacak:Fiyatları Civic ten fazla yapamazlar,yani 34 den başlar...Zaten sınıf olrak böyle bir arabaya en fazla 35-36 verilir,ben yukarda 42-43 olursa alırım diyen arkadaşlara şaşıyorum..Bu fiyatlara Passat a, Avensis e, Vectra ya binersiniz,yani bir üst sınıfa ki inanın bunlarla bizim bindiğimiz Corolla,Civic.Megane ..gibi arabaların bir üst sınıfta yazdığım modellerle aralarında dağlart kadar fark var...Kaldıki bu arabalar yani orta-alt diye geçer---C segmenti araçlar Avrupa ve ABD de halk arabası diye geçer ve 11-13 bin dolar arasındadır fiyatları..Adamlar bizim COROLLA ya verdiğimiz parayla değil AVENSİS CAMRY ye biniyorlar arkaqdaşlar...Yazık değilmi bu millete....

• ali bekir arkadaş tam doğrusunu söylemiş, 40000YTL. denen para ile mütevazi bir ev alınır. bir dünya araba piyasaya çıkıyor, sanki eski kasa corollaları bedava mı dağıtıyorlar, yine yeni çıkacak kasanın fiyatına yakın veriyorlar. terra denen D-4D 34900 YTl. edecek kadar üstün bir araç mı
  • FLASH
    Evet arkadaşlar gözünüz aydın
    Fabrikanın karşısında TOYOTASAnın dağıtım alanı var (fabrika ile alan arasından otoban geçiyor) Ve bu alanda YENİ MODEL SEDAN COROLLALAR yüklenerek bayilere dağıtılıyordu. Vatana millete hayırlı olsun. Yani eli kulağındadır bugün yarın bayilere düşer. Yakından inceleyemedik ama yeni sedan corollaya epey benziyor. İnşaallah onlardır.
  • cok gusel bi arac olacak gibi gelio bana ben sedanı cok begendim avensisten daha yakısıklı olmus
  • yani auris den önce sedan corollalar bayilerde olcak demektir bu
  • Uzaktan gördüğümüz benziyordu. İnşaallah bende merakla bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: herrero

cok gusel bi arac olacak gibi gelio bana ben sedanı cok begendim avensisten daha yakısıklı olmus

nerde gördünki?
  • yav yeter artık gelsin
  • Selam Yakamoz
    Hocam, arac hangi tip .Aşagıda ki linkte ki dir inşallah
    Bilgilendirirsen seviniriz.
    Vhttp://www.carclub.ru/new.htm?id=4727
  • ay sonu plazalarda olacağı kesinleşti
  • evet sedan corolla (zaten artık corolla deyince sedan aklımıza gelecek) budur.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.