Şimdi Ara

işte yeni corolla (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
0
Favori
17.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün toyotasanın park alanına baktım. Yeni kasa sedan corollalar gelmiş yüzlerce var. Herhalde elindeki eski
    modelleri bitirmeye çalışıyor.
  • yakamoz bunlar japon mu, yoksa güney afrika imali mi
  • bildiğim kadarı ile japon
  • BEN YENİ CİVİC SEDAN ALDIM ALMADAN ÖNCEDE COROLLANIN RESİMLERİNİ GÖRDÜM VE BEKLESEMMİ DİE DÜŞÜNDÜM COROLLAYI ANCAK ÇEVREMDE HERKEZ CİVİC ALMAM İÇİN BENİ ETKİLEDİ VE BENİMDE HOŞUMA GİTTİ ALDIM BENCE CİVİC SEDAN DAHA Bİ DEİŞİK ETKİLEYİCİ SIRADAN OLMAYAN Bİ TASARIMA SAHİP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riazor Blues -- 14 Ocak 2007; 23:24:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yakamoz54

bildiğim kadarı ile japon

ilk gelenler japonyadan olacak daha sonra güney afrikadaki fabrika hazır olunca buradan gelecek diye biliyorum.yani ilk alanlar şanslı olacak, japon üretimi alacaklar.
  • benim anlamadığım bir olay var, ilk gelenler japon olacak deniyor. ancak japonya da bilindiği üzere corolla'nın kasası farklı ve corolla axio adı ile çıkıyor. Yani Güney Afrika'da eğer fabrika kurulmadı ise japonya'da iki farklı kasa araba için iki ayrı bant mı kurulu. Bu işin mantığında bir hata var. Kanaatimce buraya gelecek olanlar en başından beri Güney Afrika malı olacak
  • şuana kadar satılan corollalardan japonyadada üretiliyordu. Nerden biliyorsun dersen geçen sene bir parça eksikliğinden üretimi durdurmak üzere idik. kısa süre yetecek kadarlık parça japonyadan gelmişti. Birde bu parça sadece bu arabaya ait. Afrikada ise fabrika zaten var hıluxlar oradan geliyor.
  • japon uretimleri almak için toyota plazalara hhhhhhhhhüüüüüüccccuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmm
  • yakamoz biraz bilgi verirsen çok iyi olur yeni Corolla'ya gözüm çok alıştı.
  • bugün bende adapazarın daki fabrika park sahasında yüzlerce yeni corolla gördüm çok yakında plazalarda görünür
  • KESİN HABER
    Arkadaşlar ayın 24 ünde yeni corollaları plazalarda test edebilirsiniz. Hayırlı olsun.
  • test araçlarının gelmesi Türkiye genelinde şubat ayını bulabilir ama plazalardan öncelikle corolla kullanıcılarına yönelik test sürüş günleri gerçekleştirilecekMİŞ
  • bu araba bu haliyle pazara çıkarsa sınıfta kalır ve sene sonunda büyük değişiklikler makyajlar görür dizayn kesinlikle oturmamış alelacele bir çırpıda çıkarmışlar sanki... ve ilk senesinde makyajlanan arabanın ikinci el değeri çok düşük olur bu uyarımı dikkate almanızı dilerim.

işte yeni corolla

işte yeni corolla

• kimi beyeniyor kimi beyenmiyor kısaca toyota yine çokta güzel bir tasarım yapmamış.ama şuanki kasadan iyi bence
  • eğer buysa tam hayal kırıklığı, 5 para etmez, civicin yanından bile geçemez
  • araba piyasaya çıkmadan makyaj muhabbetlerini çıkarmış birisi valla helal olsun ne diyim..
    araç bence gayet güzel isteyen alır arz-talep
    kimseye zorla satmıyorlar..........
  • Evet ben açıkçası ford focud ghia tdci cvt yi bekliyordum.Bu aracı gorunce aklım buraya kaydı.Satışa çıktıgı gun alırım.Bence de gayet güzel olmuş.Önceki modelin gıcık ön farları ve arka uyuz görunumunden kurtulmuşlar.En önemlisi o direksiyonun yanında ki komik far ve silecek kumandaları adam gibi olmuş.
  • o kumandaları nerede gördün
  • Mars' da .Nerde olacak
    88,93,99,2003,2005 butun modellerde aynı:)
  • aracın tanıtımıwww.toyotasa.com.tr de
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.