Şimdi Ara

İşte üniversiteli ( yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. İşte üniversiteli(işbank) kredi kartım var 1000 tl limitli. Nakit avans çekme şansım var mı? Ya da nakite çevirecek baska bi uygulama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• işte üniversiteli kredi kartında nakit avans çekme özelliği bulunmamaktadır.Paraya sıkışık durumdaysanız internetten taksitle veya tek çekim çeyrek altın alıp bulunduğunuz yerde ki kuyumcuya bozdurmanın size faydası olacaktır benim aklıma gelen tek yöntem bu az bi zararla nakit para geçmiş olur elinize
  • Cevabınız için çok teşekkür ederim sağolun :)

• şimdi ben bir lokantaya otursam ama işte üniversiteli kartımda içinde pere olmasa 500 tl de limit var yeoiğim yemeği karttan cektirebilirmiyim ben yoksa para yokmu der
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekan7700

şimdi ben bir lokantaya otursam ama işte üniversiteli kartımda içinde pere olmasa 500 tl de limit var yeoiğim yemeği karttan cektirebilirmiyim ben yoksa para yokmu der
    işte üniversiteli kredi kartı çıkardın. 500tl limit verdiler diyelim. bu limiti pos geçen her yerde kullanırsın. 500tl dolarsa yetersiz bakiye diye hata verir. adı üstüne kredi kartı sana örneğin 500tl kredi verir. ayın belli gününde ekstre kesilir. ödemen içinde 10gün falan verirler. ödemezsen faize biner. yapı kredi play i daha çok öneririrm kampanyası fazla oluyor.
  • Yapı kredi play kartına sizin Öneriniz sayesinde baktım,öğrenci için alınabilecek en avantajlı kredi kartı bu mu acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.