Şimdi Ara

İŞTE ÜLKEDE EĞİTİME, ÖĞRENCİYE VERİLEN DEĞER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
3.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllar boyu binlerce belki milyonlarca insan ygs-lys şöyle kötü, böyle kötü dedi.
    çocukların yıllar boyu süren çalışmalarını 2 saatte kağıda dökmeleri imkansız dendi.
    hiçbir değişiklik yapılmadı devam edildi.
    1 adam çıkıp "ben bu sistemi beğenmiyorum" dedi 2 günde her şeyi değiştirdiler.

sizi düşünen yok gençler.halk böyle oldukça, siz bi an önce gidin kurtulun bu ülkenin kanser eğitim sisteminden. bu günleri unutmayın. 5-6 yıl sonra da çıkıp sizin için "batıya gitti ajan oldu" diyecekler.

şaka gibi, kanser gibi ülke. yersen.

• Acaba kimin oğlu Harvard'da okudu ?
  • RemyDeGourmont R kullanıcısına yanıt
    +1

kabinenin de neredeyse tamamı batıda okumuş adamlar

çıkıp biz ajanız demekten farkı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzy1463

+1

kabinenin de neredeyse tamamı batıda okumuş adamlar

çıkıp biz ajanız demekten farkı yok.

Ee öyle neyse hocam kısa keselim sabıka yemek istemem.
  • YGS-LYS Sistemindeki tek sıkıntı şişirilmiş obplerdi. Onun dışında ygs-lys bu ülkeye gelmiş geçmiş en güzel sistemdir. Ve yine ygs-lys'ye laf atanlar barajı aşamayanlar veya dersin d'sini bilmeyen adamlardır.
  • Katılıyorum. Bence şu ana kadar ki en iyi sistem ygs lys idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puan türleri kimin kafasını katıştırdı da o küçük beynine baskı yaptı diye kaldırdılar onu hiç anlamadım çok mantıklıydı puan türleri be!

• haklısınız hocam obp konusuna çözüm bulabilselerdi keşke ama yeni sistemde de etkisinin ne olacağı belirsiz..

• Sıfırdır. Net!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son Hata Bükücü -- 28 Eylül 2017; 12:55:31 >
  • Gündemi değiştirmek için yapılmadıysa bir şey bilmiyorum.
  • Her şeyi tek bir adamın ağzından çıkan sözlere bırakan insanlar zil çalıp oynayın.Bu sizin eseriniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

quote:

Orijinalden alıntı: Litallion

YGS-LYS Sistemindeki tek sıkıntı şişirilmiş obplerdi. Onun dışında ygs-lys bu ülkeye gelmiş geçmiş en güzel sistemdir. Ve yine ygs-lys'ye laf atanlar barajı aşamayanlar veya dersin d'sini bilmeyen adamlardır.

Önyargılı olmayın bence.

Başarı böyle ölçülmez. Mesleğe uygunluk hiç ölçülmez.

Bir de vicdanları eğitsek güzel olurdu. Böyle ahlaksız bir toplum olmamız, vicdan yoksunu olmamızdan kaynaklı.

Peki başarı nasıl ölçülür?
  • afedersin ygs-lys'nin nesi güzel? genel anlamda baktığında bilgiyi değersizleştirip ezbere dayatıyor her şeyi. 3 sene çalışmayıp son sene çalışıyor çoğu insan. bence genel olarak merkezi sınavlara geçilmeli her sene 3 ayda bir ygs gibi, tr sos mat fen den sorumlu oluncak sınavlar yapılmalı. en son bu notların ortalaması alınır önemine göre, bu notla üniversiteye girilir. böylece çocuklar sınavlara alışırlar heyecan,stres,uykusuzluk problemleri olmaz.

+

burada benim eleştirdiğim sistemin değişmesi değildi. sistemin "pat" diye değiştirilmesiydi. hemen değiştirdik oldu bitti 5-6 ay sonra sorumlusunuz bundan denmesiydi. yabancı ülkelerde adamlar 3-4 ayda bir sistem değişikliğini yetiştiremiyorlar, bizimkiler 2-3 günde yaptılar maşallah çalışkan zeki adamlar ellam.
  • Başlık ve mesaj içeriği mükemmel şekilde ahenkle dans ediyor. Hem şikayet etti, kötü dedi diyorsun, hemde kalktı diye kötülüyorsun.

Az kendinizi geliştirin, bol bol sarımsak, azar azar ceviz, fındık, incir yiyin, ara sırada olsa dışarı çıkın ki, beyniniz oksijen ihtiyacını karşılasın...

Sırf muhalefet için muhalefet yapılmaz

Eleştiri ile, oksijensizliği birbirine karıştırmayın...
  • quote:

afedersin ygs-lys'nin nesi güzel? genel anlamda baktığında bilgiyi değersizleştirip ezbere dayatıyor her şeyi. 3 sene çalışmayıp son sene çalışıyor çoğu insan. bence genel olarak merkezi sınavlara geçilmeli her sene 3 ayda bir ygs gibi, tr sos mat fen den sorumlu oluncak sınavlar yapılmalı. en son bu notların ortalaması alınır önemine göre, bu notla üniversiteye girilir. böylece çocuklar sınavlara alışırlar heyecan,stres,uykusuzluk problemleri olmaz.

+

burada benim eleştirdiğim sistemin değişmesi değildi. sistemin "pat" diye değiştirilmesiydi. hemen değiştirdik oldu bitti 5-6 ay sonra sorumlusunuz bundan denmesiydi. yabancı ülkelerde adamlar 3-4 ayda bir sistem değişikliğini yetiştiremiyorlar, bizimkiler 2-3 günde yaptılar maşallah çalışkan zeki adamlar ellam.

Sen şimdi ygsyi ezber yaparak mı çözüyorsun

Ayrıca ben gelebilecek en güzel sınav demedim, gelmiş geçmiş en güzel sınav dedim.

• vollkan59 kullanıcısına yanıt
    gerçekten buradaki ayrımı ve muhabbeti anlayamayacak kadar düşük zekalı isen senin bu üniversite işi olmaz, benden söylemesi.

sence 1 haftadır buradaki insanların zütü niye uçukluyor?
  • muzy1463 kullanıcısına yanıt
    Ben üniversiteyi bitireli çok zaman oldu, yoksa sen yeni misin?
  • anladım kusura bakma biraz atarlı yazmışım gibi olmuş,sistemin eksiğini belirtmek istemiştim.
    ygs, lys'de ezber kısmı çok fazla. -tm-
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    ünideyim ben de, rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litallion

quote:

afedersin ygs-lys'nin nesi güzel? genel anlamda baktığında bilgiyi değersizleştirip ezbere dayatıyor her şeyi. 3 sene çalışmayıp son sene çalışıyor çoğu insan. bence genel olarak merkezi sınavlara geçilmeli her sene 3 ayda bir ygs gibi, tr sos mat fen den sorumlu oluncak sınavlar yapılmalı. en son bu notların ortalaması alınır önemine göre, bu notla üniversiteye girilir. böylece çocuklar sınavlara alışırlar heyecan,stres,uykusuzluk problemleri olmaz.

+

Sen şimdi ygsyi ezber yaparak mı çözüyorsun

Ayrıca ben gelebilecek en güzel sınav demedim, gelmiş geçmiş en güzel sınav dedim.

Evet ygsde çok ezber var yalan değil ki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.