Şimdi Ara

İşte PlayStation 5 Kontrolcüsü DualSense (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
3.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zooe

Patenti xboxda Çapraz analoğun Maalesef bunun dışına çıkamaz

Alıntıları Göster
    Bir milyon tane marka çapraz yapıyor uyduruyor olabilirmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    Ah be Az bilmeniz Beni ne yoruyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: xbr

Bir Xbox maaşlı elemanı gibi yazayım....

Series X joystick 750gr, Ps5 joystick 600gr

Buda demek oluyor ki Series X joystick daha iyi...

harici pildir o. ağırlıkla kalite ölçümü olsa duramazsın

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Kol tasarımını beğendim. Muhtemelen tuşlar kendi renginde alttan aydınlatmakta ile gelecek. Xbox ve ps4 kullanan biri olarak ben xbox kontrollüsünü daha çok sevdim. Bakalım yeni nesilde nasıl olacak.

• quote:

Orjinalden alıntı: orcnd

keşke inadı bırakıp sol analoğu yukarı alsalardı.
    en azından arka tetikleri güzel yapmışlar.

xboxa benzememek için yapmamışlardır kesin :S halbuki o sol analoğ yukarda olduğunda daha iyi kullanabiliyorsun bir tane joystick vardı analog ile sol tuşların yerini değiştirebiliyordun öyle birşey olsaydı harika olurdu bu tasarım çok sevdim beyazı severim siyah hayatımızda o kadar çok yeri var nefret ettim siyahttan joystick beyazla geldiğine göre konsolun rengide beyaz olacaktır demektir. ama diyorlar farklı renklerde gelecek siyah isteyen takas yapsın :D :D

• quote:

Orjinalden alıntı: mustafacan03

Ps5 den vazgecmek için bir neden daha. Şu tasarım değişmediği sürece yeni Sony konsol almam. Yeter la kaç yıldır hep aynı kol biktim. Xbox kol aldım Windows için böyle bir rahatlık yok resmen elimizde tahta ile oynamisiz

bu yaklaşım doğru değil sonyciler xbox kolu istemez xboxçılar sony kolu istemez şuanki yeni nesillerin iyi duruyor joystickleri tek sıkıntı var xboxda lanet olsun o sisteme arkadaş şarjlı pil taktığımda joystick usb ile şart etmeli pili ama o özellik yok beni xboxdan soğutuyor bu durum! ama game pass sistemi devam ederse alınabilir olacak

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Temiz 1000TL ye satılır teki. O da doları 7 ye sabitlersen :D

konsol fiyatına joystick hahaha :) eski yıllara baktığımızda

• quote:

Orjinalden alıntı: xb-treck

Efsane görünüyor, heyecanlandım valla konsolu da göstersinler şöyle xbox ile arasında karar verelim :))

konsol alacakken tasarıma göre mi alıyorsun öncellik olarak sunacağı oyunlar ve güçtür tasarım değil !

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-90F2E1A19

Xbox kolunu sevmememin yegane sebebi bu analog yerleri. (Pil mevzusu da var tabi)
    Analog yerleri xbox gibi olsaydı konsoldan cayabilirdim o seviye. İyi ki değişmemiş.
    Xbox kolunda analog yeri çok ters duruyor ancak aksine kolun yapısı gereği çok rahat bir hakimiyet sağlıyor. Büyük ihtimalle bu gamepad o ergonomiden uzak olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sony ve micro zaten bi cok konuda anlasmaya vardilar gecen sene,kontrolcude de isteyen ps ye xbox gamepadi,isteyen xbox a ds takabilsin olsun bitsin.Zaten yuzde 95, farkli platformlarda ayni oyunlari oynuyoruz is komple multi platforma dondu,bunda da esneklik saglayin kullanicilar komple kurtulsun.Fps,tps oyunlarinda xbox kontrolcusu , dovus,platform oyunlarinda ds tercihimdir.

• Müthiş gözüküyor. Yalnız kontrolcü bazındaki bu keskin görsel değişim cihaza da yansıyacak demektir.

Nasıl bir kasa yaptılar acaba. Konsolun tipi cismi için daha da heyecanlandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 8 Nisan 2020; 12:20:43 >
  • Beğendim ama sağdaki tuşların renksiz olmasından dolayı bana hala konsept gibi geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mutfak tezgahı şeklindeki koca buton olmazsa olmazımdır, gitmediğine sevindim. Adeta ev'e yerleşmiş işsiz bacanak gibi.
    DS4 ün ANGARA PAVYON EDITION ışıkları umarım bunda vardır. Anne oda'ya ne vakit girse, gamepad'i müstehcen bir oyuncak gibi yastığın altına sokmak zorunda kalmanın dayanılmaz hafifliği..
    Zaten önce lastiğini görüp, ondan sonra arabayı satın almaktır doğru sıralama, Phil Spencer büyük çuvalladı konsolu önden çıkartarak!
    Kaç teraflops bu arada gamepad, overclock yapılıyor mu, pro versiyonu çıkacak mı babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi? bunlar hayati önem taşıyan konular. Konsol zaten Kuzey Kore'de üretiliyor o yüzden bilme imkanımız yok eyvallah.
    Herkes stick'ler hakkında övgüler yağdırıyor ama bana yan yana duran bir çift şaşı göz gibi geliyor. Oynarken birbirine değecek mi diye düşünmekten oyuna konsantre olamıyorum. Gerilim filmi gibi, sanırsın gamepad'i David Lynch tasarlamış.
    Ama olsun EKSKÜLÜZİV AHAAAARR
    NOT: Bu mesajın yazımı sırasında, hiçbir Sonyboy'a zarar verilmemiştir

• Ben beğendim. Rekabet iyidir, yeni nesil heyecandır :) Şuanlık xbox ağır basıyor ama 1 sene bekledikten sonra karar vericem.
  • Ciddin bazı arkadaşların inanılmaz boş yapma yeteneği var ve ben buna hayranım bravo.
  • D-Pad benim kırmızı çizgim. İyi ki D-Pad'i bozmadılar. XBOX'un D-Pad kısmı berbat. Yön tuşları birleşik. Kalıp şeklinde.

Keşke kare, üçgen, yuvarlak tuşlarını renksizleştirmeselerdi. O da çok önemliydi. Gerek yoktu böyle bir şeye.
  • Adamlar 30 senedir konsol yapıyor salın artık ya

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Analogların aynı yerde olmasını pek sevmiyorum, keşke isteğe bağlı olarak xbox gibi solda duran sürümleri de olsaydı. Bir süre sonra yoruyor.

özellikle ps koluyla dövüş oyunları oynamak tam işkence oluyor yara çıkıyor ellerimde kombo yapmaktan xbox kolu gibi olsaydı keşke

• Sağdaki tuşlara takılan arkadaşlar, şahsi görüşüm ve tahminim kol çalıştığında oralar renkli led olarak yanacak ;)
  • Oynadığım oyunlarda neredeyse hiç kullanmadığım d-pad'i en rahat ulaşılabilir tuş olarak analoğun üstüne konumlandırmışlar ya yine anca gidip cafelerde deneyimlediğim bir gamepad olmanın ötesine geçemeyecek. Çapraz analog sevdası illet bir şey!

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.