Şimdi Ara

İşte gördünüz !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siz hepiniz kota kalkıyor diye sevinirken ben sizlere büyük tabloyu göstermiştim. Bir çok kez anlattım kotayı kaldırmayı neden kabul ettiklerini ama beni linç ettiler. Adminler bölüm banı attı. Daha fazla konuşamadım.
    Ama şimdi hepiniz dediğime geldiniz..
    Siz sanıyor musunuz bu firmalar sırf iyiliğine kotayı kaldırıyor. 2018 de her şey daha kötü olacak eski yılları mumla arayacaksınız keşke hızım düşse de sınırsız devam etse diyeceksiniz. Bune abi işim gücüm yok aaa 50gb ı aşmışım tüh kotan dolmuş mu diyeceğim ? Girdiğin her gb için para mı ödeyeceğim ?
    Sizler sanıyordunuz her şey aynı kalacak sadece tamamen sınırsız olacak NERDEEEE
    SINIRSIZ İNTERNETİ ŞİŞİRİLMİŞ YÜZLERCE LİRAYA ALACAKSINIZ PARASI YETMEYENLER KOTALI ALACAK KOTA DOLUNCA AY ORTASI ORTADA KALACAK İNTERNETSİZ KALACAK HER MB İÇİN PARA YAZACAK...
    Ben çok söyledim kota kalkmasın akk kalsın ama hızlar insancıl yerlere düşsün sadece dedim bölüm banı attılar. Linç ettiler.

BU DAHA BAŞLANGIÇ Eskiyi mumla arayacağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• anlaştığım tarife belli kotasız . Şimdi ya bana abonelik bitene kadar kotasız kullandırır yada anlaşma fesh edilir fesh edilmeyip inatlaşılırsa ödemem mahkemede de hiçbirşey yapamazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eazzy

anlaştığım tarife belli kotasız . Şimdi ya bana abonelik bitene kadar kotasız kullandırır yada anlaşma fesh edilir fesh edilmeyip inatlaşılırsa ödemem mahkemede de hiçbirşey yapamazlar.

Fesh edilir kotasız neti şuan 60₺ ye alıyorsan yenisi en az 100-120₺ ye adam gibi bir paket sana kitlenir. Güle güle kullan denir.

Admalar vurgun yapacak vurgun.

Olan yine bize oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 29 Nisan 2017; 19:7:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten fiyatlar yüksek söylediğiniz pek gerçekçi gelmedi bana
  • daha yeni gördüm mevzune şimdi hani akk kalkıyordu25 mbit kullanıyorum,kotayı aşınca 8 mbit olacak deniyordu ne oldu?biri özet geçsin
  • 2019 yılına kadar bir şey olmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

quote:

Orijinalden alıntı: eazzy

anlaştığım tarife belli kotasız . Şimdi ya bana abonelik bitene kadar kotasız kullandırır yada anlaşma fesh edilir fesh edilmeyip inatlaşılırsa ödemem mahkemede de hiçbirşey yapamazlar.

Fesh edilir kotasız neti şuan 60₺ ye alıyorsan yenisi en az 100-120₺ ye adam gibi bir paket sana kitlenir. Güle güle kullan denir.

Admalar vurgun yapacak vurgun.

Olan yine bize oldu

fesh ediyorsa sıkıntı yok .
  • ahmtayd kullanıcısına yanıt
    Zaten hep müşteriye olan olur. Açıkçası fiyat artışı bekliyordum da kotalı olayını beklemiyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.