Şimdi Ara

İşte Battlefield 4 Sistem Gereksinimleri!(AÇIKLANDI RESMİ!!!!) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
951
Cevap
6
Favori
67.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8600 gt 512 mb ddr2 ile bf3 oynadım hd5670 ile 4 ünüde oynarım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthparlk1453

quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

biraz korkmuştum ama geçti korku

O sistemle niye korkuyon yahu :))

ister istemez tereddütde kalıyor insan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShooterEsk

i5-750 2.66 ghz işlemci
    asus gtx550ti 1 gb 192 bit
    6 gb 1333 mhz kingston ram
    win 7 64 bit

bu sistem bf4 ü kaldırırmı kaldırırsa hangi ayarda 40 fps üzeri verir sizce ?

low'da rahat 55-60 fps verir 1024x768 ile. medium ile 40-50 fps alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vodoo112

Corei3 2.2 ghz çift çekirdek çift sanal çekirdek

4 gb ddr3 1333mhz

gt 520m 1 gb 128 bit

napar bu sistem bu oyunda? görüşlerinizi bekliyorum

low anca
  • quote:

Orijinalden alıntı: pstr

quote:

Orijinalden alıntı: qadrack

quote:

Orijinalden alıntı: G.R.I.M.S.O.N888

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: G.R.I.M.S.O.N888

i5 760 6GB 1333MHz HD7850 1GB

BF3 1080p Ultra MSAA kapalı AApost High da Multide min 40 alıyorum.BF4 de nasıl olur acaba :

medium belki ama medium res. olmak şartıyla bu bf4 sistemleri alt üst edecek gibi görünüyor

Frostbite 2 kullanıyolarsa kolay da,FB3 gibi bu.Çok fazla fark yok ama.Mesh ve AA hariç kasıcak bi ayar olacağını sanmıyorum aynı bf3 deki gibi

o oynayış videosu %90 ps3'e ait %5 ps4'e ait bence

ya ps3 te olabilirmi öyle grafik. bf3 ps3 te pc ye göre çöp tü

çıkınca görecez bu sadece benim gözlemim

• quote:

Orijinalden alıntı: Playexata

Corei7 3.6 ghz 8 çekirdek 4 sanal çekirdek

8 gb ddr3 1322mhz

NVIDIA GeForce GT 9800 1GB GDDR5 256-bit

BT 20 Yİ getirin

belki mediumda oynarsın
  • quote:

quote:

i5-750 2.66 ghz işlemci
    win 7 64 bit

yok artık :D 550ti mı low ayarda oynicakmış bak şuraya yazıyorum çıktığı an indirip hd6850yle high ayarda 40 50 fpslerde dolanacam çok abartılıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamyonmuro

quote:

quote:

i5-750 2.66 ghz işlemci
    win 7 64 bit

yok artık :D 550ti mı low ayarda oynicakmış bak şuraya yazıyorum çıktığı an indirip hd6850yle high ayarda 40 50 fpslerde dolanacam çok abartılıyor :)

tamam çıkınca high ayarlarda 50 fps alırsan haber verirsin

• Ne var ne yok kanırtıp 1080p 50 fps alsam yeter

sistem :
    hd7850 2gb
    i3 3220 3.3 ghz
    8 gb 1600 corsair ram

çok şeymi istedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monster1912

Ne var ne yok kanırtıp 1080p 50 fps alsam yeter

sistem :
    hd7850 2gb
    i3 3220 3.3 ghz
    8 gb 1600 corsair ram

çok şeymi istedim?

dostum işlemci yönünden biraz zayıf kalabilir sistem multide ama kart sağlammış oyun çıksın deneyelim bakalım daha sağlam kaynak yok :)
  • quote:

quote:

sistem :
    hd7850 2gb
    i3 3220 3.3 ghz
    8 gb 1600 corsair ram

çok şeymi istedim?

dostum işlemci yönünden biraz zayıf kalabilir sistem multide ama kart sağlammış oyun çıksın deneyelim bakalım daha sağlam kaynak yok :)

bf3 multi hiç oynamadım ama bu sistem single playerde 1080p 50-60 fps ile ultra high oynatıyordu, bf4 ü de single oynayacağım için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum, bi ara işlemci ve ekran kartı kullanımlarına bakmıştım, ekran kartı %99 larda işlemci %60 ı geçmiyordu hiç, olmadı bir tane daha hd7850 takıveririm cf ile çözerim problemi.

• quote:

quote:

quote:

sistem :
    hd7850 2gb
    i3 3220 3.3 ghz
    8 gb 1600 corsair ram

çok şeymi istedim?

bf3 multi hiç oynamadım ama bu sistem single playerde 1080p 50-60 fps ile ultra high oynatıyordu, bf4 ü de single oynayacağım için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum, bi ara işlemci ve ekran kartı kullanımlarına bakmıştım, ekran kartı %99 larda işlemci %60 ı geçmiyordu hiç, olmadı bir tane daha hd7850 takıveririm cf ile çözerim problemi.

dostum işlemci darboğaz yapabilir benden daha iyi anlayan arkadaşlar seni yönlendirir mutlaka ama cf biraz zorlayabilir sistemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xMakavelix -- 28 Mart 2013; 16:26:41 >

• Yalnız "Crysis 3 niye sadece DX11 yea, Cevat'ın Allah belasını versin, millete yeni PC aldırmaya çalışıyorlar" diyenler ne düşünüyor şu an merak ediyorum
    Yeni nesildeki her oyun artık sadece DX11 isteyecek belli ki. Zaten hala DX9 desteği vermeleri PC oyunlarının ilerlemesini engelliyordu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IIWorldLifeII

quote:

i5-750 2.66 ghz işlemci
    win 7 64 bit

medium oynarsın kardeş(bu sisteme göre)....ekran kartını al 660 ti bir tane high'da rahat edersin...ultra için bişi diyemem....

dostum bu kart 6850 ayarında ve bizim karta hakaret ediyosun :) crysis 3ü ultrada zorlayan kart bu hemde optimize özürlü oyun sonıçta ben bf4te highta oynayabileceğimizi düşünüyorum

crysis 3 kesinlikle mükemmel grafikleri var ama battlefield 4 ile kapışamaz...o yüzden high ayarda yine 7850 ister diye düşünüyorum...eğer iyi optimizasyon olursa (bf3 gibi) kesinlikle high ayarda oynayabiliriz bu kartlarla...ama ben nolur nolmaz bi 660 ti alıcam....

• quote:

Orijinalden alıntı: HoLyZomBie

Yalnız "Crysis 3 niye sadece DX11 yea, Cevat'ın Allah belasını versin, millete yeni PC aldırmaya çalışıyorlar" diyenler ne düşünüyor şu an merak ediyorum
    Yeni nesildeki her oyun artık sadece DX11 isteyecek belli ki. Zaten hala DX9 desteği vermeleri PC oyunlarının ilerlemesini engelliyordu.

aynen öyle ....zaten Battlefield 4 yeni Frostbite 3 ile beraber dx11 desteği verecek dx10 yada dx9 destekli oyunlar artık tarih oluyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: tostos01

ben şu olayı merak ediyorum.... şimdi gitsem bir tane daha sapphire 7870 ghz edition ekran kartı alsam bunları bağlasam birbirine nasıl olur yermi ?

süpürür diye düşünüyorum...eğer optimizasyon iyi olursa
  • quote:

quote:

quote:

quote:

i5-750 2.66 ghz işlemci
    win 7 64 bit

medium oynarsın kardeş(bu sisteme göre)....ekran kartını al 660 ti bir tane high'da rahat edersin...ultra için bişi diyemem....

dostum bu kart 6850 ayarında ve bizim karta hakaret ediyosun :) crysis 3ü ultrada zorlayan kart bu hemde optimize özürlü oyun sonıçta ben bf4te highta oynayabileceğimizi düşünüyorum

crysis 3 kesinlikle mükemmel grafikleri var ama battlefield 4 ile kapışamaz...o yüzden high ayarda yine 7850 ister diye düşünüyorum...eğer iyi optimizasyon olursa (bf3 gibi) kesinlikle high ayarda oynayabiliriz bu kartlarla...ama ben nolur nolmaz bi 660 ti alıcam....

sıcaklık değerlerini çok merak ettim senin bi bakabilir misin crysis 3 te falan ya da most wanted 2012te

• quote:

Orijinalden alıntı: TheScreamingEagle

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Gtx 460'la bir denerim olmadı 700 serisini beklerim.

kart dx10 destekli olduğu için maalesef ultra oynayamazsınız fakat highde cok rahat oynanır çözünürlükte de sıkıntı çıkmaz gtx460 yeter
    not:Bazı ayarları ultra yapabilirsiniz mesela texture quality ultra yapabilirsiniz ama diğerlerinin çoğu dx11 de ultra olur yani tam olarak herşey ultra oynayamazsınız dx10un desteklediği kadar oynarsınız.

Gtx 460 directx 11 destekli. Belki ben bu konuda bilgili olabilirim ama bu konuda fikri olmayanları yanlış yönlendirmeyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheScreamingEagle

quote:

Gtx 460'la bir denerim olmadı 700 serisini beklerim.

kart dx10 destekli olduğu için maalesef ultra oynayamazsınız fakat highde cok rahat oynanır çözünürlükte de sıkıntı çıkmaz gtx460 yeter
    not:Bazı ayarları ultra yapabilirsiniz mesela texture quality ultra yapabilirsiniz ama diğerlerinin çoğu dx11 de ultra olur yani tam olarak herşey ultra oynayamazsınız dx10un desteklediği kadar oynarsınız.

Gtx 460 directx 11 destekli. Belki ben bu konuda bilgili olabilirim ama bu konuda fikri olmayanları yanlış yönlendirmeyelim.

bir yanlışlık olmuş kusura bakmayın gt300 serisi ile karistirmişim

• quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

Quad 1 8300 2.5 ghz işlemci
    4 gb ram ddr 3 ram
    asus hd 5450 ekran kartından yandık

düşük ayarlardada olsa açarmı arkadaşlar pek sanmıyorum ama

Ekran kartından dolayı açması çok zor bence.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.