Şimdi Ara

İŞTE 2008 HONDA ACCORD SEDAN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
4.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: aykutsal

ya bence hondadan önce hyundai tasarimini çalmiştir yoksa honda böyle küçülemez

çok komik
  • gercekten su andaki guncel accord dah guzel duruyor bunda bir orantislik var yahu

goze guzel gozukmuyor
  • çok güzel muhteşem ötesi
  • Mahvetmişler güzelim hondayı...

Eski kasası çok çok daha fiyakalı duruyo bu sanki çakma çin malı arabaları andırmış bence...
  • Bu araç öyle sanıyorum ki önce Acura olarak çıkmıştır. Hyundai de her zaman yaptığı gibi Acura'dan tasarımını çalmıştır.

Mesela yeni Honda CR-V'lerin arka tasarımını da Volvo XC90'a benzetiyorlar, ama bilmiyorlar ki asıl Volvo, Acura'nın kaç yıl önceki tasarımını kullandı..
  • Sonata'ya benzetmişler....Hiç mi hiç hoş omamaış...Şu anki kasa çok daha güzel
  • gerçekten güzel yaw..
  • BEN PEK BEYENMEDİM eski accordlar daa sportif görünüyodu bence legand gibi olmuş çok satmaz sanıyorum
  • hiç beğenmedim.honda dan civic modelindeki gibi radikal ve özgün çizgilerin accord'ta da olmasını isterdim.Eski accord lar çok daha sportif daha güzel duruyor.Arkası BMW 5 serisine önü hyundai sonata ya benziyor.Böyle olunca da sanki bana çin otomobili gibi geliyor.. Olmamış Honda...
  • Sonatayı andırıyor, tasarımı güzel fakat eski accordların yerini tutamaz
  • El freni Mustang'ten geliyor sanki.
  • ben yeni mazda 6 daki gibi daha sportif bir ön görünüm beklerdim.bu biraz hantal gibi duruyor.
  • elinde 2008 accort türkçe kullanım kılavuz pdf olan varsa mail gönderebilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BMW 528

elinde 2008 accort türkçe kullanım kılavuz pdf olan varsa mail gönderebilirmi?

arkadaş ne gereksiz olmuşsun konu hortlatmışsın ölüyü dikmişsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: laax

quote:

• sormayın ben honda accord kulubu diye yazdım sanıyorum o diger sayfaydı yanlış yere yazmışım
  • bu kasa nedir arkadaş yav amerika version falandı sanırım accord 2010 da geldi sanırsam ve kasası bundan farklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irun_Each_Team

bu kasa nedir arkadaş yav amerika version falandı sanırım accord 2010 da geldi sanırsam ve kasası bundan farklı

konu tarihine dikkat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 1 Haziran 2011; 16:33:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

quote:

Orijinalden alıntı: laax

quote:

alıntı imza uyumu :D

• çok tipsiz türkiyedeki daha hoş
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.