Şimdi Ara

istanbulda hangi fiat servisine gitmeli

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bildiğiniz gibi önüne gelen anlar anlamaz servis açıyor dolayısıyla biz de gönül rahatlığıyla bir sürü para bayıldığımız araçlarımızı emin ellere teslim etmek isteriz.istanbulda hangi fiat servisi iyidir?

• kardeş ben sana göker otomotivi tavsiye ederim yaptıkları işten servis hizmetinde kısacası herşeyinden çok memnunuz servisteki çalışanı çok güleryüzlü yaptıkları işi ustalıkla yapıyorlar birde arabayı aldığımz birmot beylikdüzü temsilciliğide aynı şekilde kalite bir şekilde hizmet veriyor diğer servislere gitmedim fakat gökerden çok memnunuz.
  • Merhaba,

Arabamı şuana kadar 2 farklı servise götürdüm.
    Fiat Erkay - Bağcılar Servisi rutin sadece ver yapıyım geç mantığını görünce sıkıldım. Sanki servs ve kazıklamak için varmış izlenimi doğurdu bende.
    Sonra Orta Anadolu servisine gittim. Açıkcası arabada yaptıkları bakımda arabada olumu şeyler hissettim. Ama ne hikmetse arabada metal sürtünme sesi var çözülmediğini gördüm başka bir servis bulup götürmeyi düşünüyorum.
    Ayrıca Fiat servislerinde ücretler değişken ve yapılan işlemlerin farklı olduğunu gördüm.
    Örneğin Aracım Fiat Punto(Grande olmayan) Erkay 40.000 de Carbon Clean Yapılabilir diyor Orta Anadolu ise biz bu işleme karşıyız 60.000 de manuel temizlemeliyiz. dedi bende anlamadım.
    Kısacası servis noktasında senin yaşadığın tereddütleri bende yaşıyorum.
  • Servisle ilgili başka bilgi ve tavsiyesi olan arkadaş yok mu ?
  • Ortaköy'de Turan Oto var,Fiat yetkili servsi. Debriyaj setimi değiştirmiştim orada. İşlerini iyi yaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLKaN067 -- 10 Nisan 2007; 17:53:34 >
  • maltepe evsan'a gidiyorum. gayet memnunum. tavsiye edebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.