Şimdi Ara

İstanbulda 'Go-Kart' Yapabileceğim Mekanlar? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
27.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: musty578

ist da zincirli kuyuda var otoparkın 5 kat altında muhteşem bi yer 7 24 açık gece kafan estimi atla git sırf drift yeri kaydırmayı seviyorsan tam sana göre

buda video izle mekandan görüntüler var

istersen pm atarsın tam adresini yada tel nosunu atarım sana

15 dk 25 kaat

http://www.facebook.com/video/video.php?v=63350037041&ref=mf

video süper olmuş oturdum izledim 16 dkka harika :)

• cobancesme airport avm yani , floryada var avcilarda var benim bildiklerim
  • Güngören'de Kale-Center'ın en alt katında var bide. 7 dk. ' sı 10 kâât. Kapalı alan.
  • Kadıköy-Koşuyolunda var ama tam olarak nerde bilmiyorum gece gitmiştik.
  • cevizlide ki kapandı arkadaslar tam olarak nerde suan aklımda yok ama kapandı gelmeyin sak1n:D
  • kadikoy lazım banada kadıkoy sahılden ındım mı nasıl gıderım ?
  • florya sahilindeki pist tasarımı çok iyi tasarlanmış ancak araçlar çok kalitesiz kesinlikle bedava olsa yinede yanaşmam
  • http://www.musergokart.com/

burada birçok gokart etkinliğini bulabilrisiniz.
  • istanbuldaki tüm go-kat pistleri 15 dk karşılığı para alıyorlar galiba yazdıklarınızdan bunu anlıyorum bende yarış grubu arıyorum istanbulda düzenli yarış düzenleyen var mı?
    Ankarayı özliycem galiba bu konuda
  • beylikdüzü carrefour daki go kart bindiklerimin en iyisi. 7 dakikası 10 tl idi sanırsam. pisti çok güzel arabaları desen daha güzel. arbalarda özel koruma var kenarlarda filan fren lambası bile var düşün artık yarış sonundada sıralama çıkartıyor kim turu kaç saniyede atmış kim birinci herşey yazıyor. gidebiliyorsan oraya git
  • miniatürkün hemen dibinde var bitanede
  • Süreyyaplajı'nda oldukça güzel bir go-kart pisti var.Ayrıca azcık uzak olsa da Viaport'da da var.
  • Avrupanın en büyüğü Sultanbeyli'deki go kart süper bir yer fakat ters yere kalıyor
  • Alibeyköy Yıldıztabya yokuşunda bir pist var.
  • ZeytinBurnunda Türkiye 'nin en büyük pisti var diye duymuştum ..
  • Dostlar şu andaki en iyi pist nerede? Geçen bir arkadasim anlatmisti 2 katli biyer varmis yani 2 katlidan kasit yukselen alcalan biryer,bileniniz varmi?

zincirlikuyudaki iyi diye duymustum sizlerin onerileri nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

Dostlar şu andaki en iyi pist nerede? Geçen bir arkadasim anlatmisti 2 katli biyer varmis yani 2 katlidan kasit yukselen alcalan biryer,bileniniz varmi?

zincirlikuyudaki iyi diye duymustum sizlerin onerileri nedir?

Bahsettiğin yer Marmara Forumun karşısında pisti acayip büyük 5 dkkada en fazla 2 tur atabiliyorsun.
  • Böyle bir konu açacaktım ama bunu hortlatmak daha iyi
  • hort 2
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.