Şimdi Ara

İstanbul'da Araba Öğrenmek İçin Alan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
2
Favori
178.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DavidCoulthard

Arkadaşlar avrupa yakası için yeni bir alan lazım. Miniatürk ün yanı eskisi gibi müsait değil, Bakırköy adliye sarayı yanı artık galiba sadece pazar günleri müsait, Olimpiyat stadı da müsait değil başka güzel bi yer bilen varmı?

Alıntıları Göster
    Paralı da olsa İtü kampüs bu iş için biçilmiş kaftan.
    Pazar girin akşama kadar gezin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çapultra

Paralı da olsa İtü kampüs bu iş için biçilmiş kaftan.
    Pazar girin akşama kadar gezin.

Alıntıları Göster
    bahçeşehiri tavsiye ederim.incin top oynuyor ölü kent
  • quote:

Orijinalden alıntı: barahirr

Arkadaşlar İstanbul Bahçelievler semtinde oturuyorum ve eşime araba öğretmek için uyun bi yer arıyorum, malum istanbulda tenha olan bi yer bulmak çok zor. Sizin bildiğiniz yerleri bekliyorum. Ayrıca profesyonel pistler de olur. Teşekkürler..

Selimpasa - ortakoy yoluna gel dostum , ortakoyun ustunde ciftligim de alanim da var o yol da 9-10 km bombos oluyor ozellikle hafta ici :) istanbuldan beraber gideriz agirlarim forumdasimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: uurll

quote:

Arkadaşlar İstanbul Bahçelievler semtinde oturuyorum ve eşime araba öğretmek için uyun bi yer arıyorum, malum istanbulda tenha olan bi yer bulmak çok zor. Sizin bildiğiniz yerleri bekliyorum. Ayrıca profesyonel pistler de olur. Teşekkürler..

Selimpasa - ortakoy yoluna gel dostum , ortakoyun ustunde ciftligim de alanim da var o yol da 9-10 km bombos oluyor ozellikle hafta ici :) istanbuldan beraber gideriz agirlarim forumdasimi
    Ataköy de biyer var sürücü kursları genelde orda oluyor bende orda öğrenmiştim ama tarif edemiyorum şuan bilen birisi çıkar belki

bakırköy cumartesi pazarı, zeytinburnunda yine bi alan vardı, olimpiyat stadının çevresi

• quote:

Orijinalden alıntı: uurll

quote:

En yakını bakırköy adliye sarayının orası.

Olmadı olimpiyat stadının otoparkıda gayet iyi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaburgaNecmi

Hadımköy benim için çok uzak bahçelievler'de oturuyorum bildğiniz yer varmı ?

meltem caddesi var orada 10-15 tur dönün
  • quote:

Orijinalden alıntı: odrin34

avrupa yakası ikitelli çevresinde neresi var?

haftasonu benim çalıştığım aymakoop sanayi sitesinde imkan bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

Birkan nerelerdesin, pek gözükmüyorsun forumda yoksa ben mi göremiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

Alıntıları Göster
    olimpiyat stadı otoparkı

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    başakşehir
    olimpiyat stadı yolu

• quote:

Orijinalden alıntı: atrix1212

başakşehir
    olimpiyat stadı yolu

Alıntıları Göster
    şile otobanı ve oradan ağva yolu, yada şilenin muhtelif asfalt köy yolları oralar uzak demeyecekler için en uygun yerlerdendir.ayrıca piknik malzemelerinizi de getirip keyifle mangalınızı da yakabilirsiniz ve işe eğlence de katmış olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord66

şile otobanı ve oradan ağva yolu, yada şilenin muhtelif asfalt köy yolları oralar uzak demeyecekler için en uygun yerlerdendir.ayrıca piknik malzemelerinizi de getirip keyifle mangalınızı da yakabilirsiniz ve işe eğlence de katmış olursunuz.

Alıntıları Göster
    en uygun yerler hafta sonları üniversite kampüsleridir

İTÜ Kampüsü'ne gidilir, Gölet Yurdu'ndan kuzenimizi alacağız denilir, otopark giriş giriş fişi alınır (aslında kampüse giriyorsunuz), içeride istersen at oynat... Çıkışta o fişle beraber otopark parası ödenir çıkılır. Giriş çıkışı en rahat kampüslerden. Boş bir sürü alan var, kasis, viraj, yokuş, dar yol... her türlü antrenmana müsait...

• quote:

en uygun yerler hafta sonları üniversite kampüsleridir

İTÜ Kampüsü'ne gidilir, Gölet Yurdu'ndan kuzenimizi alacağız denilir, otopark giriş giriş fişi alınır (aslında kampüse giriyorsunuz), içeride istersen at oynat... Çıkışta o fişle beraber otopark parası ödenir çıkılır. Giriş çıkışı en rahat kampüslerden. Boş bir sürü alan var, kasis, viraj, yokuş, dar yol... her türlü antrenmana müsait...

Alıntıları Göster
    Kazlıçeşme'ye gidebilirsin hocam

• quote:

Takılıyoruz ya ne yapalım

Forumun eski tadı kalmadı ya, artık göz gezdirmekle yetiniyorum :)

Vize haftasındayız zaten, doğukanla servisle gidip geliyoruz
  • quote:

quote:

Allah kolaylık versin, forumun tadı kalmadı da bakalım yeni düzenlemelerle eski tadı bulmaya çalışacak galiba yöneticiler, vizelerde başarılar

• quote:

quote:

quote:

Allah kolaylık versin, forumun tadı kalmadı da bakalım yeni düzenlemelerle eski tadı bulmaya çalışacak galiba yöneticiler, vizelerde başarılar

Alıntıları Göster
    bahçeşehire bağlı hoşdere mahallesi aslen küçük şirin ve istanbulun içinde sıkışıp kalmış cennetlerden birisidir, gelin misafirim olun çayımı için ve araba ile antreman yapın...

• beyler araba sürmek için ögleden sonra bakirköy adliyesinin arkasina gitcez sizce dolu olurmu bide su an orasi ne durumda giriste otopark gibi para aliyorlarmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arsgtc -- 24 Haziran 2012; 2:35:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

arkadaşım o kadar uzağa gitmene gerek yok.bakırköy pazarının kurulduğu yer ctesi hariç hep yeni araba öğrenenlerin yeri

Aynen. Birde bahçelievlerde oturup orayı bilmemek olmaz yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rallyman

quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

arkadaşım o kadar uzağa gitmene gerek yok.bakırköy pazarının kurulduğu yer ctesi hariç hep yeni araba öğrenenlerin yeri

Aynen. Birde bahçelievlerde oturup orayı bilmemek olmaz yani

Alıntıları Göster
    beyler bugün gittim gördüm bence araba sürülecek en ideal yer tabi cumartesi günleri hariç

not :bakırköy adliye sarayının arkası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arsgtc -- 24 Haziran 2012; 20:37:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arsgtc

beyler bugün gittim gördüm bence araba sürülecek en ideal yer tabi cumartesi günleri hariç

not :bakırköy adliye sarayının arkası

Alıntıları Göster
    Zeytinburnunda Miting alanı var. Pazar günleri ve miting günleri kapalı oluyor. Genellikle cumartesi günleri açık, eğer miting yapılacaksa kapalı olabilir.

http://b1206.hizliresim.com/y/t/8nsk8.jpg

İstanbul'da Araba Öğrenmek İçin Alan

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.