Şimdi Ara

İstanbul Valiliği aşı karşıtı mitinge izin verdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
5.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen kızamık aşısını 4. Doz oldun heralde. Aslında Neye düşman olduğun çirkin dilinden belli. Önünde google var. Açta beğenmediğin hacamatı hangi ülkeler, hangi saygın üniversiteler uyguluyor gör.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • siyasal islamcılar bunu beğendi.

• android seyfi A kullanıcısına yanıt

Sizin de altınızda internet var. Kendiniz de keza bakabilirsiniz ki hacamatın sandığınız kadar "ispat edilmiş" bir faydası yok. Zaten tıpta da alternatif yöntem olarak geçiyor.

• Bizimkilerin özgürlükçü olacağı tuttu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu forumda bu kadar koyun var mıydı ya? Yoksa hepsi aynı başlık altında mı toplanmış?

• Terörist kısmına kesinlikle katılmıyorum, farklı fikirde olanları aşağılamaktan vazgeçin.
    Aşı karşıtlarına gelince bir canınız var onunla da kumar oynuyorsunuz, o mertlik darağacını gören suçlu gibi yoğun bakımda bitiyor, sonra pişmanlık söylemlerine dönüyor. Başkalarına bulaştırmanız da cabası, o konuda bende hakkımı helal etmem, birilerinin umursamazlığı yüzünden çok insan öldü bu ülkede.

• Öyle iğrenç insanlar var ki, o mitinge katılanlardan biri coronadan ölsün diye dua edecek, günlerce haber yapılıp birileri zevkten 4 köşe olacak.

• Denorath kullanıcısına yanıt
    Ben de sars-cov-2 karşıtıyım hocam. İçinde ne olduğunu bilmediğim virüs adayını istemiyorum. Ama virüs karşıtı değilim. Çocukluğumdan beridir her kış mevsimi sezonluk gribimi olurum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gözlerim yaşardı hukuk ve demokrasi adına ülkede bazen güzel şeylerde olabiliyormuş.

Not: Aşı destekçisi:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Bu mesaj silindi.

İyi de ben özel hastaneye gidiyorum. Burada Memorial var bir sorun olursa oradayım. İstanbul Valiliği aşı karşıtı mitinge izin verdi  Adamların canına minnet para alıyorlar.. Yani benim gittiğim hastaneye sen kapıdan içeri bile giremezsin maddi durumun el vermez.. Yani bunlar hasta olacak da hastaneleri i$gal edecek falan diyorsan hani o konuda rahat olabilirsin senle ben aynı hastanede tedavi görmeyiz.. İstanbul Valiliği aşı karşıtı mitinge izin verdi 

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Öyle iğrenç insanlar var ki, o mitinge katılanlardan biri coronadan ölsün diye dua edecek, günlerce haber yapılıp birileri zevkten 4 köşe olacak.

Coronadan ölünmez. Coronadan ölen gripten de ölür. Buna milletin kafası bassa ortada herhangi bir sorun kalmayacak. Fakat kafa basmıyor.. Basmayınca yapacak bir $ey yok. A$ı ma$ı bunların da hepsi ticari.. Eğer insanlığa faydalı olmak ve sözde korkunc bir virüsü bitirmek icin a$ı üretiyorlarsa, a$ıyı baska devletlere bedava versinler de göreyim.. Ampulu 10 $ değil mi? Senin cebinden cıkmıyor görünüşte yani sen bedava vuruluyorsun ama senin vergilerinle devlet onu satın alıyor.. Sonucta parasını sen ben ödemi$ oluyoruz..

He bedava ne var diyeceksin koskoca amerika.. Sırf ıvır zıvır seti projesine milyar $ harcamıs adamlar.. Madem bu kadar dünya sağlığını ilgilendiriyor kendi ülkelerine de bu virüs gelmiyor mu? geliyor.. bedava a$ı yapsınlar millete vursunlar vururlar mı? vurmazlar.. cünkü senin benim cebimdeki parayı böyle a$ı diye bo$altacaklar.. daha birbirlerine lisans vermiyorlar.. sen yaptın ben yaptım patenti bize ait vırt zırt.. artık kacıncı perde hala millet yiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Programming Guru -- 10 Eylül 2021; 12:46:47 >

• Onlar yanlış yapıyor olabilirler.
    Fakat ifade tarzınız medenice olmamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Konudan bağımsız olarak, hiç mi rahatsız olmuyorsunuz durumdan.

1 kere olsun eleştiri bile yapmıyor musunuz?

Bu kadar mı ekosistemden faydalanıyorsunuz?

Sahıstan bağımsız olarak, millete zorla a$ı vurulmalı diye ortada gezip ağzından köpükler sacan bir cakma muhalif olacağına, AKP'li olsun benim icin daha iyidir.

Cahil ve aptal fa$istleri sırf müslüman ve köylü değil diye onaylayamam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Programming Guru -- 10 Eylül 2021; 13:8:34 >
  • Kimse aşı karşıtı değil, herkes yan etkisi belli olan açık rıza gerektirmeyen tüm aşılarını oluyor ama gönüllülük esasına dayanan test aşısı farklı adı üstünde gönüllü olan yaptırır, bu konudaki tavrım alttaki video ile aynıdır;

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Toplum sağlığını ilgilendiren konuda özgürlük olamaz arkadaş milyonlarca insan öldü ve ölmeye devam edecek bu gidişle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum yanlışsın. Yaşadığım yerde 60 yaşlarında bir esnaf var. Normalde aşı olmam ancak Reyiz istediyse yapacak birşey yok. 3 doz Sinovac oldum, dedi.

Akraba çevremde gizli / açıkca o partiyi destekleyen kişiler de teker teker aşılarını oldular :) Olayı partiye endekslersen elinde patlayabilir :)

O partiyle ilgisi olmayan arkadaş ve akrabalarım arasında aşı olan türlü kişiler var.

Bu olayın partiyle ilgisi yok. Bu olay Bilim ile ilgili. TV'de hergün cıkan Bilim bu, boru değil :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şeye karşı çıkıp izin vermeyen valilik, buna izin vermiş. Vardır bir çıkarları mutlaka.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Dostum yanlışsın. Yaşadığım yerde 60 yaşlarında bir esnaf var. Normalde aşı olmam ancak Reyiz istediyse yapacak birşey yok. 3 doz Sinovac oldum, dedi.

Akraba çevremde gizli / açıkca o partiyi destekleyen kişiler de teker teker aşılarını oldular :) Olayı partiye endekslersen elinde patlayabilir :)

O partiyle ilgisi olmayan arkadaş ve akrabalarım arasında aşı olan türlü kişiler var.

Bu olayın partiyle ilgisi yok. Bu olay Bilim ile ilgili. TV'de hergün cıkan Bilim bu, boru değil :)

Reyiz ne derse yapıyor demek? İstanbul Valiliği aşı karşıtı mitinge izin verdi 

• İstanbul Valiliği aşı karşıtı mitinge izin verdi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.