Şimdi Ara

istanbul üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı okuyan yada düşünen var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iü ingiliz dili ve edebiyatına gireceğim muhtemelen geçen sene 2040 la kapatmış ben 1748deyim.muhtemelen orası gelecek. okmuş olan var mı orada

• ya bende oraya gidicem galiba sıralamam 1100lerde..okuyan varsa bilgilendirsin lütfenn
  • bende oraya gidicem galiba ..sıralamam 1100lerde okuyan varsa bilgilendirsin lütfen :(
  • Teyzem bitirdi iü ingiliz dili ve edebiyatını.Yanılmıyorsam 2003 mezunuydu.Şu anda gayet iyi yerlerde.Okurken ki zamanlarını pek hatırlamıyorum doğal olarak ama arkadaş çevresi gayet iyi.Yani mezun açısından durum bu, eğitim olarak danışmadan net bilgi veremiyeceğim
  • ya peki hacettepe dil edb mı yoksa istanbul üni dl edb ?? acayip kararsızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: asLı__m

bende oraya gidicem galiba ..sıralamam 1100lerde okuyan varsa bilgilendirsin lütfen :(

1100lerdeysen yıldız teknik ingilizce öğretmenliği daha iyi olmaz mı belki marmara tercümanlığa girebilirsin
  • zatenn ben marmara tercümanlık istiyorum ama kesin değil ..arkasına hangisini yazarsam o tutcak öğretmenlk istemiyorum ..kendni geliştirmek için dil edebiyat daha iyi diye düşünüyorum ..marmara tercümanlığa girsem baska bişi istemiyorum zaten =(( ama o olmazsa istanbul dil edb gircem istanbulu çok seviyorum bakalım hayırlısı ..sende mi oraya gitceksin ???
  • benim istanbul içi en iyi dil edebyat tutuyo tercümanlıklar zor yıldız öğretmenliği yazdım tutmaz heralde.gidersen dil edebiyata görüşürüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Teyzem bitirdi iü ingiliz dili ve edebiyatını.Yanılmıyorsam 2003 mezunuydu.Şu anda gayet iyi yerlerde.Okurken ki zamanlarını pek hatırlamıyorum doğal olarak ama arkadaş çevresi gayet iyi.Yani mezun açısından durum bu, eğitim olarak danışmadan net bilgi veremiyeceğim

zahmet olmazsa sorar mısın teyzene çok zorlanmış mı dil edebiyatta.şimdi ki konumu ne gayet iyi deyince :D birden heyecanlandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgirgin

benim istanbul içi en iyi dil edebyat tutuyo tercümanlıklar zor yıldız öğretmenliği yazdım tutmaz heralde.gidersen dil edebiyata görüşürüz

anlaştık .tercihler açıklansın yine bu sitedeyim gitmeden görüşürüz ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.