Şimdi Ara

istanbul üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı okuyan yada düşünen var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
10
Cevap
0
Favori
1.001
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> istanbul üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı okuyan yada düşünen var mı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1135 Mesaj
    iü ingiliz dili ve edebiyatına gireceğim muhtemelen geçen sene 2040 la kapatmış ben 1748deyim.muhtemelen orası gelecek. okmuş olan var mı orada

|
    |
    |
    |
    Teyzem bitirdi iü ingiliz dili ve edebiyatını.Yanılmıyorsam 2003 mezunuydu.Şu anda gayet iyi yerlerde.Okurken ki zamanlarını pek hatırlamıyorum doğal olarak ama arkadaş çevresi gayet iyi.Yani mezun açısından durum bu, eğitim olarak danışmadan net bilgi veremiyeceğim

• Er
    0 Mesaj
    ya peki hacettepe dil edb mı yoksa istanbul üni dl edb ?? acayip kararsızım
    |
    |

Orijinalden alıntı: asLı__m

bende oraya gidicem galiba ..sıralamam 1100lerde okuyan varsa bilgilendirsin lütfen :(
    quote:

Orijinalden alıntı: asLı__m

bende oraya gidicem galiba ..sıralamam 1100lerde okuyan varsa bilgilendirsin lütfen :(

1100lerdeysen yıldız teknik ingilizce öğretmenliği daha iyi olmaz mı belki marmara tercümanlığa girebilirsin
    |
    |
    zatenn ben marmara tercümanlık istiyorum ama kesin değil ..arkasına hangisini yazarsam o tutcak öğretmenlk istemiyorum ..kendni geliştirmek için dil edebiyat daha iyi diye düşünüyorum ..marmara tercümanlığa girsem baska bişi istemiyorum zaten =(( ama o olmazsa istanbul dil edb gircem istanbulu çok seviyorum bakalım hayırlısı ..sende mi oraya gitceksin ???
    |
    |

Orijinalden alıntı: OnrbK

Teyzem bitirdi iü ingiliz dili ve edebiyatını.Yanılmıyorsam 2003 mezunuydu.Şu anda gayet iyi yerlerde.Okurken ki zamanlarını pek hatırlamıyorum doğal olarak ama arkadaş çevresi gayet iyi.Yani mezun açısından durum bu, eğitim olarak danışmadan net bilgi veremiyeceğim
    quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

zahmet olmazsa sorar mısın teyzene çok zorlanmış mı dil edebiyatta.şimdi ki konumu ne gayet iyi deyince :D birden heyecanlandım.
    |
    |

• Er
    0 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgirgin

benim istanbul içi en iyi dil edebyat tutuyo tercümanlıklar zor yıldız öğretmenliği yazdım tutmaz heralde.gidersen dil edebiyata görüşürüz
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgirgin

benim istanbul içi en iyi dil edebyat tutuyo tercümanlıklar zor yıldız öğretmenliği yazdım tutmaz heralde.gidersen dil edebiyata görüşürüz

anlaştık .tercihler açıklansın yine bu sitedeyim gitmeden görüşürüz ;)
    |
    |
Reklamlar
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.