Şimdi Ara

istanbul üniversitesi aksise nasıl gireceğim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
4.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • e kayıt yaptım ama aksise kayıt olamıyorum bilgileri yazınca böyle bir öğrenci bulunmamaktadır diyor.
    aksis ne işe yarıyor ? harç ödemek için kayıt olmak zorunda mıyım?

• Harç ödemek için kayıt olman lazım hocam bende dahil birçok kişi giremiyor AKSİS üzerinden verilecek numara ile harç parası yatırılacak.
  • Dr.History kullanıcısına yanıt
    kılavuzda harç parası 15 19 arası yatırılacak yazıyor belki şuan alamayabiliriz.okulu aradınız mı?
  • Ben e kayıt yaptırmadım normal yaptıracağım. Ancak ondan sonra mı gidebilirim? Eğer öyleyse yine sıkıntı. Çünkü normal kayda giderken de harç dekontu istiyorlar!?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • molkoinci43 M kullanıcısına yanıt
    Okulu aradım açan olmadı gün içinde yine arayacağım ama başka üniversitelerde okuyanlar üniversitelerinin sitelerindeki sisteme girip öğrenci numarasını dahi alıyor AKSİS 'de sıkıntı var anlaşılan.
  • _tavananna kullanıcısına yanıt
    ikinci öğretimseniz bildiğim kadarıyla harcı 15 19 arası ödeyip makbuzunu götürüyorsunuz.kılavuza bakın üniversitenin sitesinden.
  • molkoinci43 M kullanıcısına yanıt
    Normal kayıt yapanlar 15-19 arası E kayıt yapanlar 19-23 eylül arasında diğer belgelerle götürüyor.

istanbul üniversitesi aksise nasıl gireceğim
  • Merhaba arkadaşlar ben de e-kaydımı yaptım az önce. Ancak aksise kayıt olamıyorum. Öğrenim ücretini 15-19 ağustos arası ödeyip dekontu 19'undan sonra mı götüreceğiz ? Aksis 15'inden sonra mı açılıcak ? Okulu arıyorum açan yok. Bilen varsa yardımcı olabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tentenkafa -- 12 Ağustos 2016; 14:53:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurcnbz

Merhaba arkadaşlar ben de e-kaydımı yaptım az önce. Ancak aksise kayıt olamıyorum. Öğrenim ücretini 15-19 ağustos arası ödeyip dekontu 19'undan sonra mı götüreceğiz ? Aksis 15'inden sonra mı açılıcak ? Okulu arıyorum açan yok. Bilen varsa yardımcı olabilir mi

aksis bir arkadasin dedigine gore (universiteyi aramis) pazartesi gunu kayit almaya baslayacakmis.
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Aksis de duyuru bölümünde açıklanmış aynen. pazartesi başlayacakmış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.