Şimdi Ara

istanbul üniversitesi açıköğretim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ben bu sen açıköğretim fakultesi tarih yazmayı düşünüyorum nasıldır vize final nasıl oluyor kolaymı anadolu üniversitesine göre acaba ve vize herhalde bilgisayardan giriliyormuş sorular falan paylaşılıyormu ? ayrıca bunu ikinci üniversite olarakta okuyabilirmiyim normal kayıt yaptırmayıpda ?

• up bilen yokmu
  • hocam ne yaptınız kaydoldunuz iu auzefe. Kaydolduysanız memnun musunuz? Materyaller, sınavlar vs.?
  • Hünkar1453 H kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/istanbul-universitesi-acik-ve-uzaktan-egitim-fakultesi-auzef--72371986

verdiğim link auzef öğrenci temsilcisi cihat yavuz tarafından açıldı yetkili odur.
  • evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    en son 4 yıl önce giriş yapmıs ve mesaj atmıs. forumda artık aktif değil sanırım.
  • Hünkar1453 H kullanıcısına yanıt
    İnsyagram da da bulabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evandevan5a1 E kullanıcısına yanıt
    ya böyle saçmalık ne gördüm ne duydum . adam en son 4 sene önce giriş yapmıs allah bilir mezun olmustur gitmiştir. koskoca forumda bi o mu var yardımcı olacak. tek yetkili o diye ona mı danışacağım. illa ona danışacağım diye bir yasa kural mı var :D. adamın peşinden mi kosacağım .koskoca türkiyede baska auzef okuyan yok mu akşam akşam güldürdün beni. böyle bir düşünceye sahip olmanıza anlam veremedim nasıl bir düşünce yapısı?? neyse başka cevaplar bekliyorum

up up up (mantıklı düşünebilen ve konuşabilen birileri lütfen )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hünkar1453 -- 12 Haziran 2018; 22:48:9 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.