Şimdi Ara

****İSTANBUL TUZLA PİYADE OKULU BURAYA**** (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
924
Cevap
10
Favori
371.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HERKESE MERHABA TEMMUZ AYINDA TESLİM OLACAK ACEMİLER VARSA WHATSAPP GRUBU KURUP TANIŞALIM ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TUZLA PİYADE OKULUNA TEMMUZ AYINDA GİDECEK ACEMİLER WHATSAPP GRUBUNA GELİİN TANIŞALIM ‎WhatsApp grubuma katılmak için bu bağlantıyı aç:https://www.whatsapp.com/unsupportedbrowser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umituraskurt -- 30 Mayıs 2020; 0:49:41 >

• Haziranda gidecek olan varmııı

• 29 Haziran benimde teslim tarihi
  • 29 haziran benim de beyler . Kara kuvvetleri piyade yedek subay

• Elektrik elektronik mühendisi yedek subay olabilir mi ? Var mı EEM okuyup yedek subaylık çıkan ?

• Vay be 2018 yılında bir sürü komando olamaz almış kişiyi Eğirdir'den buraya piyadeye sevk etmiştim :D
  • karayel90 kullanıcısına yanıt
    Nasıl sevk etmiştiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizb13

Nasıl sevk etmiştiniz?
    Eğirdirde yazıcı olduğumdan komado olamaz alanların yazılarını yazmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayel90 -- 19 Haziran 2020; 0:23:12 >
  • Tuzla piyadeye çıktım er olarak 26 aralık teslim olacağımm var mı giden tanışalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pofudux -- 23 Aralık 2020; 2:47:59 >
  • Tuzla yedek astsubay olarak çıktım var mı giden?

• umituraskurt U kullanıcısına yanıt

Kanka sana nasıl ulaşcam

• Kasım celp dönemi gidecekler bir şekilde tanışabiliriz wp gurubu falan varsa katılabilirim. instagram vermek yasak mı bilmiyorum buradaki id ile aynı instam oradan mesaj atın direk

• Eve geleli bir kaç ay oldu. Yeni gidecekler için yazıyorum. Acemilik sonrası düşeceğiniz bölük kilit nokta. %70 i iyidir %30 luk kısmı daha kötü oluyor. Düşeceğiniz bölükteki insanlarda önemli. Komutanların %80 i iyidir ama %20 lik kısım başınızda ise geçmiş olsun. 1-2 komutan yüzünden belimde geçmeyen ağrı var ve iş görüşmelerinde sorun yarattı hakkımı helal etmiyorum onlara. Belim ağrıyor diye izin istediğimde seninde belin geçmiyor vs. gibi şeyler söylendi ve yalanlandı. Çünkü askeriyede yalan söyleyen çoktu. Ama olan bize oldu. Umarım ilerde çocukları askere gidince aynı sorunları yaşarda erler üzerinde ego kasmazlar.

• Mayıs celbinde yolu benim gibi tuzla'dan geçecek olan var mı?

• 7 mayısta bende tuzlaya teslim olacağım hocam.

• Ben de Mayıs celbinde tuzladayım

• Hayırlı olsun hepimize :) Sevk kağıdında 6 Mayıs yazıyor bende, kısmet olursa o gün teslim olucam.

• Hayırlısı olsun hepimiz için :) Ben de 7 Mayıs'ta teslim olacağım. Siz er olarak mı yapacaksınız hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byybyy -- 28 Nisan 2023; 22:33:48 >
  • ern39 kullanıcısına yanıt
    Mayısın 6'sında bende teslim oluyorum.Whatsapp Grubu kursak çok iyi olur, aklımda bir dünya soru var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SneaxS -- 29 Nisan 2023; 20:26:34 >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.