Şimdi Ara

****İSTANBUL TUZLA PİYADE OKULU BURAYA**** (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
924
Cevap
10
Favori
371.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AsiRuh1989

arkadaşlar öncelikle bütün tertiplerime hayırlı olsun diyorum. Acemlik maltepe, ustalık tuzlada çıktım. İstihkamcı olarak. Yalnız benimki baya bi ballı oldu çünkü kartalda oturuyorum :D:D öncelikle aklıma gelen ilk soru acaba istanbulda oturduğumu sölemesem mi gittiğimde oraya baya bir çekemeyen filan olurmuş heralde

Söyleme.Seni oradan gönderebilirler.O durumda bir arkadaşım vardı komutan burada olmaman gerekir demişti.
  • tuzla emn. muhafiz a gelecek olanlara simdiden geçmiş olsun. 356Kisa donem olarak yapmaktaym.

tuzla da bakima gelecekler yastiklariyla gelsn komple yatacaksinz;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuzla yedek subay var mı ?veya tavsiye ?
  • eco1 E kullanıcısına yanıt
    Dostum selam öncelikle, mesajı attığın tarihte askerliğimi bitirdim, Tuzla'dan ayrıldım. Ben kısa dönem olarak yaptım. Ama merak ettiğin bişey olursa yardımcı olabilirim.
  • Piyade diger branşlar ne oluyo nasıl maaşı ne kadar bilgi verirseniz sevinirim.

• Piyade diger branşlar ne oluyo nasıl maaşı ne kadar bilgi verirseniz sevinirim.

• Merhaba

Adanalıyım, ayın 15inde Allah'ın izniyle yedek subay olarak birliğe teslim olacağım. Sormak istediğim bir kaç soru var, yardımcı olursanız çok sevinirim. Öncelikle yanıma almam gerekenler neler? Cok sey götürüp hamallık yapmak ya da eksik gidip orada sıkıntı yaşamak istemiyorum. Detaylı bilgi verirseniz sevinirim. Bir de askerde kalmak için nasıl bir yol izlemeliyim?

• burak1512 B kullanıcısına yanıt
    Hocam bende adanaliyim tuzla piyade yedek subay ozelden mesaj atarsan yardimci oluruz

• hava pıyade yedek subay olarak gıdıcem,baska uzun donem var mı acaba havacı olarak?
  • Merhaba arkadaşlar bende 359. Mayıs Celbi olarak aranızda olacağım.
     ****İSTANBUL TUZLA PİYADE OKULU BURAYA**** ****İSTANBUL TUZLA PİYADE OKULU BURAYA****

• TANRI_KULU T kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam nerden ?
  • İstanbul

• Bana da burası geldi 15 ağustos teslim. var mı bilgi vericek arkadaşlar
  • Kısa dönem olarak usta birliğim burası benim de. Pek kimse yok gördüğüm kadarıyla bu dönem.
  • Yavaştan toplanalım burada, şimdilik birkaç kişiyiz galiba Tuzla'ya giden. Var mıdır bize yarımcı olabilecek tecrübeli arkadaşlar?
  • P. OKL. ÖĞR. VE KURSLARI A. ATĞM. ADAYI KURS TB. TUZLA/ İSTANBUL
    yakın zamanda burda askerlik yapanların görüşlerini almak isterim..
  • KojiroHyuga kullanıcısına yanıt
    Gardaş aynı yere düşmüşüz. Öncelikle hayırlı olmasını dilerim. Allah yardımcımız olsun..herhangi bir bilgiye ulaştın mı?
  • Usta birliğim Tuzla piyade okulu lojistik destek ve muhafız birliğine çıktı. Kısa dönem Er im.Hiç iyi şeyler duymadım internette. Buraya giren sağ çıkmamış heralde uzun süredir sessiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Al Swearengen

Usta birliğim Tuzla piyade okulu lojistik destek ve muhafız birliğine çıktı. Kısa dönem Er im.Hiç iyi şeyler duymadım internette. Buraya giren sağ çıkmamış heralde uzun süredir sessiz

Benim de acemilik maltepe usta tuzla kısa dönem er. Hiç sorma hacı ben de pek iyi şeyler okumadım ama bakalım artık gidip görecez kaçarı yok. 😅

• Bakalim,bizde yedek subay olarak burda kalicagiz 2.5 ay

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.