Şimdi Ara

İstanbul Öğrenci Kartım Fazla Basıyor (Tam basıyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
25.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar istanbula yeni geldim. Okulum bana bir iett öğrenci kartı verdi ancak kart tam basıyor. Vize yaptıramıyorum. Makineye kartı sokuyorum sonra 10 tl sokuyorum ama direk karta atıyor ücreti vize ücreti almıyor yani. Nedeni nedir?

• Hocam süresi bitmiş. Ve büyük iht. vize de olmayacak. Vizenin de son bir tarihi oluyor. Muhtamelen onu geçmişsinizdir.
  • İst. Kartin vizesi dolunca tam basar...makine yerine normal bayii git vizesini sorgulat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukseluc98

Hocam süresi bitmiş. Ve büyük iht. vize de olmayacak. Vizenin de son bir tarihi oluyor. Muhtamelen onu geçmişsinizdir.

Hocam alalı daha 20 gün oldu kartı. Şimdi napıcam ben yeni öğrenci kartı mı çıkartıcam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

İst. Kartin vizesi dolunca tam basar...makine yerine normal bayii git vizesini sorgulat

hocam peki vize bitti derlerse napıcam yeni öğrenci kartı mı çıkartmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schrute

quote:

İst. Kartin vizesi dolunca tam basar...makine yerine normal bayii git vizesini sorgulat

10 lira vericen vizeni 1 yıllığına uzatıcan
  • quote:

quote:

quote:

10 lira vericen vizeni 1 yıllığına uzatıcan

hocam aslinda soylemedim ama bugun metrodaki bayiye gittim ogrenci vizesi yapiyor musunuz diye yapmiyoruz dedi makineye gidin dedi ?

• git iett bayisine vize yaptır bildiğim kadrıyla otomotik olmuyo vize
  • 10 tl yükledikten sonra 25 30 saniye bekle makine otomatikman vize yapıyor ya da onaylıyor musunuz diye soruyor ama parayı soktuktan sonra beklemelisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: olivertate

10 tl yükledikten sonra 25 30 saniye bekle makine otomatikman vize yapıyor ya da onaylıyor musunuz diye soruyor ama parayı soktuktan sonra beklemelisin

hocam biri daha bunu demisti bekledim valla sormadi aglicam artik nasil yapcam ben bunu bayideki adam makineye git dedi

• quote:

10 tl yükledikten sonra 25 30 saniye bekle makine otomatikman vize yapıyor ya da onaylıyor musunuz diye soruyor ama parayı soktuktan sonra beklemelisin

harbi mi
  • quote:

quote:

hocam biri daha bunu demisti bekledim valla sormadi aglicam artik nasil yapcam ben bunu bayideki adam makineye git dedi

10 tlyi sok ve bekle sadece bekle vizeyle ilgili sayfa kesinlikle çıkıyor şu şu tarihe kadar uzatmak istiyor musunuz vs sonra kendi uzatıyor
  • Öğrenci belgesi ile uzatman lazım. Öğrenci tarifesinden düşmüş senin kart
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutluk Şad

Öğrenci belgesi ile uzatman lazım. Öğrenci tarifesinden düşmüş senin kart

yav herkes farkli bir sey diyor onu nasil yapicam hocam

• Hocam bu dönem vize dönemi değil , vize dönemi yılın son ayı oluyor.. Senin kart öğrencilikten düşmüş. Nerede Öğrenci isen o kurumdan Öğrenci belgesi çıkar ve kart merkezleri var oraya git. ( Topkapı , karaköy vs ) Bu merkezler iett nin sitesinde yazıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.