Şimdi Ara

İSTANBUL İÇİ DÜKKAN KİRALAMA HAKKINDA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar pastane işi için dükkan kiralamam gerekiyor ama konum yer çok çok önemli her gün dışarda lokasyon kolluyorum bakıyorum ama cesaret edemiyorum.İstanbulu iyi bilen arkadaşlar illaki yardımcı olacaktır bana.Önemli olan yaya trafiğinin oldukça yüksek olduğu bir merkan bulmak ama sorun şu ki 12.000 den aşağı kira yok yaya trafiği yüksek yerlerde artı 200.000 devir ücreti isteyen var boş dükkan için.İşe girişmeden bu kadar para çıkması çok can sıkıcı.Bu kadar para olsa zaten bu işe girmemki.Bu işin üstesinden nasıl gelebilirim.Maksimum 4 bin liraya şöyle 25-30 metrekare yaya trafiği yüksek yerde eli yüzü düzgün yer bulmak bu kadar zor mu?İstanbul çevresini iyi bilen arkadaşların bana tavsiyesi ne olur?

• mesele yer bulmak degil yamyamlara kaptirma kendini hava parasi hikaye verme bos dukkanlari hava parasi ile satip insanlari zarara ugratip 6 ayda dulkan kapattiriyorlar yeni trend bu.. cevremde bakiyorum 1 sene dayanabilen yer yok yazik avantacilik gibi bisi

heryerde cigkofteci devri su bayisi cicekcisi .. dusun cicekci 150 bin hava parasi istiyor niye abi icerde bi lavabo var olmayan markasini satiyor

ne yazikki ugrasmak istemeyen girisimci gencler bu hava paralarini verip 1 sene 2 sene zor dayaniyor bu sistem yasaklanmali devlet nasil goz yumuyor anlamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musty578 kullanıcısına yanıt
    klasik soygun bizim millet ne zaman adam olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.