Şimdi Ara

İstanbul-Fethiye linea'yla mi clio'yla mi daha mantıklı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bagaj hacmi biri 500 lt.,diğeri 300 lt. Bayağı fark var.

• Millet sacmalamis 1,3 mjet linea ile Erzurum-Izmir yaptim kac defa gayette gidiliyor ki sizin yol neredeyse yari mesafesi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Linea 1.3 mjet urban paket ilk arabamdı.

Şehiriçi neyse de, uzun yolda 5 vites kesinlikle yetersiz. 100 km hızdan sonra araba helikopter. 6.vites kesin gerekiyor.

11 ayda 5 kez İzmir-Adana-İzmir yaptım. Sırf kafam şiştiğinden sattım. Her yolculuk sonrası migrenim tutuyordu.

Bu iki araç arasından kesinlikle 0.9 reno ile giderdim ben olsam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlara gel, ikisiyle de gitme diyen mi dersin, abidik gubidik yorum yapan mı dersin? Ulan yıllarca 60-70 beygir renault 9 larla seyahat ettik memleketin her köşesine, hem de 5 kişi.ne abs,ne hidrolik direksiyon, ne klima... Adamın imkanı olsa maybach la gider zaten size mi sorar? Bi kendiniz olun la yerli iskandinavlar.
    Kardeşim şahsi fikrim şu lineayla git, bagaj için, iki aracı da sürdüm, araba sürmeyi bilen adam hepsinden keyif alır, kapasiteyi bilsin yeter. Uzun yolun keyfini çıkar, sağ salim git, gel.

• İkiside olur sonuçta imkan bu sıkıntı olmaz hız sorun değilse 1.0 atmosferik bile olur geze geze saatte 1 mola benim gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zotacing kullanıcısına yanıt

Egea da aynı deliriyorum 190 gibi kesiciye ramak kalıyor. 2000d/dk 85 km/h çok kötü değer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben iki araç ile de uzun yol yaptım. 2 çocuk ve eşimle birlikte. özellikle arkada oturanların rahatlığı için Linea bariz üstün. Clio ile Linea iç hacim ve bagaj olarak kıyaslanmayacak kadar farklı. ben dizel Clio kiralamıştım. siz benzi modeli yazmışsınız. bende Linea Pop vardı

yeni kasa. eğer fazla hız yapmazsanız yakıt olarak da üzmez. 4 Yetişkin 2 çocuk için uzun yolda Clio pişmanlık olur. özellikle arkada oturanlara Allah sabır versin,derim.

• Linea ile gitmek ilk bakışta daha mantıklı görünüyor da Clio daha güvenli bir otomobil. Haliyle Clio.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

bugün islambol dan antalya ya 700 km yolu 1.5 tdci otomatik vitesli araçla 110 km sabit hızla 200 liraya geldim

Tuvnera hocam yine alemleremi akıyorsun

• İkisi de mantıksız
    Başka seçenek yoksa yazı tura at

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.