Şimdi Ara

İSTANBUL DAN FETHİYEYE OTOBÜSLE ULAŞIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Kısmetse agustos ayında düğünüm olacak ve balayı için fethiye ölüdeniz tarafında balayını yapacağız. İstanbuldan fethiyeye uçakla gitmek mi otobüsle gitmek mi mantıklı olur. Uçakla gidecek olursam THY de 300den aşağı bilet yok gidiş geliş 1500 civarı sadece ufak bileti tutuyor, ama dalaman dan indikten sonra oradan fethiye kayaköy geçmek VS tahminen kaç saat alır? 29unda gündüz Fethiye de olmak istiyorum onun için sabah 5 civarındaki seferlere bakmak zorundayım. Birde dalaman indikten sonra oradan fethiyeye nasıl gecebilirim ve yol ne kadar sürer? geceyi muhtemelen havaalanına giderken VS gecireceğim. Otobüsle gidecek olursan da bilet fiyatları gidiş dönüş 600 civarına geliyor, ama sefer süresi 12 13 saat yazıyor, hiç bu kadar uzun yolculuk yapmadım. 2 arada 1 derede kaldım. Balayı olacaği için nişanlım da bu kadar uzun yolculuklara hiç çıkmadı. Bizim için hangi seçenek daha mantıklı olur? Başından bu şekilde olay gecen varsa yada fikir verebilecek arkadaşlar varsa yardımlarınızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• paraya kıy , mutlka ucak al

hatta , havaalaından otele transfer al , ugrasmaya degmez

balayına bi kere çıkılır

gerekirse altın bozdurursun
  • Miroslav Klose M kullanıcısına yanıt
    Anladım. Siz daha önce fethiyeye gitmiş miydiniz acaba? Konu sadece para da değil. Orada erken saat 11 gibi bulunmam gerek. Ve onun içinde sabah 5 6 ucagına binmem gerekiyor. Gece uykusu da alamayacağım. Otele geçtiğim gibi o günüm uykuyla geçsin istemiyorum. Otobüs yolculuğunda uyuma fırsatım olacak bir yandan onu düşünüyorum

• özel durumu bilemem

ben beleke gittim , havaalanından transfer ile 1 saat

elinde bavulla ordan oraya kosmaya degmez
  • Merhaba. Fethiye ve Ölüdeniz’de 3 sene önce 5-6 günlük tatilimi geçirdim. Aşağıda tecrübelerimi bulabilirsiniz

https://forum.donanimhaber.com/fethiye-oludeniz-tatil-notlarim--119458205

• istanbul esenlerden fethiyeye 20.30 pamukkale seferiyle gittim.
    yol 12-13 saat kadar sürdü. Burada dikkat etmeniz gereken otobüsler 2 farklı rota izliyorlar. Kütahya afyon üzerinden giden daha kısa sürüyor. Sabah 8 gibi fethiyedeydik.
    Fethiye merkezden her yere dolmuş var.

Fethiye dalaman havalimanı ulaşım ise havaş ve muttaş adlı 2 farklı firmayla sağlanıyor.
    Seferleri uçak saatlerine göre düzenleniyor.
    Yol yaklaşık 1 saat sürüyor. Tutarı da 23 TL.
    Dalaman'dan fethiye otogara bırakıyorlar.

Uzun yola alışık değilseniz uçak tavsiye ederim. Çünkü yol bi yerden sonra bitmek bilmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.