Şimdi Ara

İstanbul'daki kiliseler hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul'da kaybolduğum sırada ismine bile bakmadan meraktan içeri daldığım bir kilise vardı, Korelilerin yoğunlukta olduğu bir kiliseydi sanırım, bundan uzun süre önce gitmiştim oldukça eğlenceliydi. Yolum bir daha düşecek gitmek istiyorum ama kilisenin adını hatırlayamıyorum. :( Tek hatırladığım Korelilerin yoğunlukta olduğuydu hatta orada olan bir kaç kızın youtube sayfası vardı sanırım dans edip koydukları aralarında bir de Türk vardı diye hatırlıyorum. Var mı bu kilisenin adını bilen birileri?

Hafıza kötü olunca bir şeyleri bulmakta zor oluyor haliyle.:)

Edit:Faydası olur mu bilmiyorum ama etkinlikleri sonrası hep kore yemekleri yediklerini söylerlerdi ve o günde öyle olmuştu. bilemiyorum istanbulda kaç kilisede Kore nüfusunun yoğun olduğunu ama orada yoğundu.

Ya protestandı ya da ortadoks ama sanırım protestandı, korelilerin çoğu protestan sanırım çünkü ciddi şekilde çok Koreli vardı eğlence sonrası Kore yemeklerini sürekli yediklerini söylemişlerdi ilk Kore yemeği deneyimimde orda olmuştu, Korelilerin çok olduğu kaç kilise vardır ki İstanbul'da eminde değilim ama Gaziosmanpaşa ya çok uzak değildi çünkü orada kalmıştım ve çok fazla uzaklara gitmemiştim belki çevre semtlerdendir, çevre semtleri geziyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manyakxiste -- 16 Eylül 2022; 17:27:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Müslüman mahallesinde salyangoz yenmez ,ibadet yerleri eğlence merkezi değildir.Her koreliyi dost sanma vs vs gsg

• 50 tane klise var istanbulda neredeydi hangi semtte ?

• Treth kullanıcısına yanıt

Keşke hatırlasam çok uzun zaman önceydi avrupa yakasındaydı

• En çok şişhane tarlabaşı taksim pera şişli civarındadır oralara bakman gerek o zaman en yoğun bu civarlarda klise var.

• bir gün de camii ye gidin değişiklik olur çarpılırsanız onu bilmem tabii

• Treth kullanıcısına yanıt

Baya çokmuş ne yazık ki ayırt edici pek özelliğinide hatırlamıyorum ama yine de belki giden birileri vardırda tarifim benzer gelir söyler diye konu açayım dedim yine de teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manyakxiste -- 15 Eylül 2022; 9:15:14 >
  • Balat'taki kiliselerden biri de olabilir araştır.

• Krone K kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim gittiğim zaman orayada bakacağım

• Ne yapacan kilisede ? Papaz efendiyle günah mı çıkaracaksın ?

• Ben de kiliseler için yardım toplanıyor sandım başlıktan:D Camiler bitti kiliseler başladı yazıyordum tam

• Yotundaşi kullanıcısına yanıt

Hani bi ortamı seversinde yeniden gitmek istersin ya? Pekte bir sebebe ihtiyacın yoktur...

• Kaybettiğim kiliseyi arıyorum yazacaktım, gerçi durum tam olarak böyle gibi ama troll olur diye yazamadım

• manyakxiste M kullanıcısına yanıt

16 ya da 17 yaşımdayken çok iyi kalpli aşırı sevdiğim bir Kilise görevlisiyle tanışmıştım aylarca iletişim kurmuştum onla aradan 3-4 yıl geçti ve onunla yeniden iletişim kurmak istediğimde onu bulamadım bir takım olaylar yaşanmış ne yaşandığını bir türlü açıklamadılar yani belki sen de aynısını yaşayabilirsin bazıları belki hepsi gitmiş yerlerine başkası gelmiş olabilir

• meola147of kullanıcısına yanıt

Olabilir ama orda tanıştığım kızların youtube kanalına denk gelmiştim bi ara keşke abone olsaydım iletişim kurmak kolay olurdu ama ne yazık ki zaten yine denk gelirim diyip geçtiğimden beri hiç denk gelemedim. İsim hafızamda çok kötüdür kesinlikle hatırlayamıyorum

Sebebin sanki klise değil de karı kız görmek gibi

• Yotundaşi kullanıcısına yanıt

Kilise

Bir adet kanal var farklı farklı kişileri alıyorlar sohbet ediyorlar o kanalı mı diyorsun eğer o kanalı diyorsan biliyorum mesela 20 bölüm boyunca belirli 4 kişi çıkıyor konuşuyor sonra 30 bölüm boyunca farklı 5 kişi çıkıyor düzenli olarak devam ediyorlar böyle

• meola147of kullanıcısına yanıt

Emin değilim ama özel mesajdan yollarsan bakabilirim. Teşekkür ederim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.